Автор Тема: Разно извънтемие  (Прочетена 165461 пъти)

lunarvalley

  • Гост
Re: Разно извънтемие
« Отговор #300 -: Apr 29, 2021, 13:29 »
ти може ковид да изкараш без симптоми но поради не носенето на маска да заразиш някого. Не мога да разбера на идиот ли се правиш.
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6151
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #301 -: Apr 29, 2021, 15:10 »
ти може ковид да изкараш без симптоми но поради не носенето на маска да заразиш някого. Не мога да разбера на идиот ли се правиш.
Аз мога и грип да изкарам без симптоми. Също туберколоза може да съм пипнал и да съм преборил без да разбера. Някое чревно разстройство. Има рак, който започва от вирус. Ларингит, сифилис, менингит, полиомиелит, простата ангина, пневмония, всякакви видове треска, едната настинка. Има  сигурно стотици неща, които мога да пипна и да не разбера. Да ходя цял живот с маска ли? Бебетата и малките деца нямат изграден имунитет и разчитат основно на антителата, предадени от майката. Да си видял някое от тях с маска? Ти на идиот ли искаш да ме направиш? Имунната система е способна да се справи дори с рака. Не ми говори, че ще ходя и ще убивам хора, само защото не нося маска! Цял живот не съм носил маска и човечеството още е тук.
Ти секс правиш ли?
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

lunarvalley

  • Гост
Re: Разно извънтемие
« Отговор #302 -: Apr 29, 2021, 15:19 »
Говорим за ковид и за справянето с пандемията. Не съм ти казал да ходиш с маска по принцип.
Активен

lunarvalley

  • Гост
Re: Разно извънтемие
« Отговор #303 -: Apr 29, 2021, 15:20 »
а човечеството ще е тука, не бери грижа за него. Виж, отделни хора няма да са.
Активен

lunarvalley

  • Гост
Re: Разно извънтемие
« Отговор #304 -: Apr 29, 2021, 15:25 »
а за полио си бил ваксиниран като малък. малките деца тепърва си изграждат имунитета. За това има задължителни ваксинации.
Активен

danaildr

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 165
  • Distribution: Debian Buster
  • Window Manager: KDE Plasma
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #305 -: Apr 29, 2021, 16:04 »
ти може ковид да изкараш без симптоми но поради не носенето на маска да заразиш някого. Не мога да разбера на идиот ли се правиш.
Аз мога и грип да изкарам без симптоми. Също туберколоза може да съм пипнал и да съм преборил без да разбера. Някое чревно разстройство. Има рак, който започва от вирус. Ларингит, сифилис, менингит, полиомиелит, простата ангина, пневмония, всякакви видове треска, едната настинка. Има  сигурно стотици неща, които мога да пипна и да не разбера. Да ходя цял живот с маска ли? Бебетата и малките деца нямат изграден имунитет и разчитат основно на антителата, предадени от майката. Да си видял някое от тях с маска? Ти на идиот ли искаш да ме направиш? Имунната система е способна да се справи дори с рака. Не ми говори, че ще ходя и ще убивам хора, само защото не нося маска! Цял живот не съм носил маска и човечеството още е тук.
Ти секс правиш ли?
В едно общество не е важно да си добре ти, а да си добре ти без да пречиш на другите. Ако двамата с теб сме в една стая , ти си пушач а аз не, и ти запалиш цигара в стаята, ти вече започваш да ми пречиш. Същото е и с маските, ако двамата с теб сме в една стая и ти си заразен с някакъв вирус и не си сложиш маската, започваш да пречиш на мен. Защо твоята свобода да е по-важна от моята? Свободата не е да правиш каквото и когато си поискаш, свободата е да правиш каквото и когато си поискаш, без да пречиш на околните. Тая последната част много хора я забравят.  Когато си сам, никой не те принуждава да носиш маска. Когато с мацката ти сте се разбрали да правите секс без маски, никой не може да те принуди. Но когато се качиш в градския транспорт, редно е да се съобразиш с останалите. Освен ако това не е рейс който е предварително обявен, че няма да се носят маски.
Активен

Закона на Мърфи е: Точното определение и логичното по-нататъшно развитие на общото ентропично учение, според което всички частички във вселената се стремят да се подредят във възможно най-голям безпорядък. Познанието, че на път за там споменатите частички поне веднъж ти се изпречват в краката.

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6151
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #306 -: Apr 29, 2021, 19:24 »
За ковид ли говорим? За кой ковид? Да не е за този, за когото при запитване по закона за обществена информация, дали вирусът е изолиран, дали са правени изледвания на ваксините, дали е доказано, че маските помагат срещу тъй наречената пандемия, Министерството на здравеопазването отговаря, че не разполага с такава информация, а и не може да посочи, къде да бъде намерена? За този точно ковид ли говорим. Заради който съсипаха икономиката и животите на хората в България, само заради два случая. За този ли ковид говорим, който дори не може да доближи бройката на умрелите от онкологични заболявания в страната за година. Но за това епидемия не се обявява. За кой точно ковид говорим? Сигурно за този, при който човек си отива от рак, бъбречна недостатъчност и проблеми с простатата и кръвното, барабар със сърцето и при питане на близките, какво стана, отговорът бил ковид. Как така ковид? И започват да им изброяват проблемите му. Лекарите - то сега друго няма. Та за този точно ковид ли говорим. Не ме карайте да се смея.
« Последна редакция: Apr 29, 2021, 19:26 от 4096bits »
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

lunarvalley

  • Гост
Re: Разно извънтемие
« Отговор #307 -: Apr 29, 2021, 19:37 »
Не ме карайте да се смея.

Виж кво идиот, жена ми е с множествена склероза и спада към рискова група защото е на имуносупресант. Заради такива като тебе и специалния олигофрен, при тая шибана пандемия, я е страх всеки път когато отива на физиотерапия, въпреки че носи маска. И не може да иде на плуване вече година, а това е единственото физическо упражнение което е в състояние да върши самостоятелно, защото е в инвалидна количка. Ама на вас ви е гот да не сте "овце с намордник", нали така бе? Да имунната система с много неща може да се справи, но понякога или при някои хора не може или има някакъв проблем. Така като тебе разсъждават хора дето са убедени, че нещата се случват на другите. Да ви пикам на "независимия дух". Смей се колкото искаш. Аре у лево, нещастник.
Активен

lunarvalley

  • Гост
Re: Разно извънтемие
« Отговор #308 -: Apr 29, 2021, 20:39 »
Всъщност, до сега съм се въздържал да раздавам епитети на другите участници във форума. Фактът, че толкова ми падна пердето и го направих, не говори добре както за линукс-бг така и за мен. Което ме навежда на естествения извод, че участието ми в тоя умрел форум не си заслужава нито времето нито нервите. Има нещо сбъркано в подобна форма на комуникация. Все си мисля, че ако се видя на по бира с който и да е участик от форума, ще намерим общ език за културен диалог.

Извинявам се, че си изпуснах нервите, но постът ще остане както е, освен ако гогата не го редактира. Когато някой се държи като определено нещо, заслужава съответната дума.
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6151
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #309 -: Apr 29, 2021, 22:14 »
Не ме карайте да се смея.

Виж кво идиот, жена ми е с множествена склероза и спада към рискова група защото е на имуносупресант. Заради такива като тебе и специалния олигофрен, при тая шибана пандемия, я е страх всеки път когато отива на физиотерапия, въпреки че носи маска. И не може да иде на плуване вече година, а това е единственото физическо упражнение което е в състояние да върши самостоятелно, защото е в инвалидна количка. Ама на вас ви е гот да не сте "овце с намордник", нали така бе? Да имунната система с много неща може да се справи, но понякога или при някои хора не може или има някакъв проблем. Така като тебе разсъждават хора дето са убедени, че нещата се случват на другите. Да ви пикам на "независимия дух". Смей се колкото искаш. Аре у лево, нещастник.
Не се извинявай. Не се разпознавам във въпросните епитети и не се засягам ни най-малко от тях. Можеш още да наговориш, ако испиташ желание. Едно не разбирам. Защо изкарваш някой като мен виновен за ситуация, която със сигурност е един колосален и много добре режисиран театър. Данните са там, можеш сам да видиш, че за пандемия дума не може да става. Разказите на хората са там. Починалият с много заболявания и набедения вирус го казвам от първа ръка, защото е ( беше ) мой близък роднина. Та на нещастникът изобщо не му пука, от мнението на никой друго за всичко това. Чета и споделям и моето. Ако не ти харесва, моля!
Сигурно си интелигентен човек, поне от това, което съм видял тук. Не може да не си даваш сметка, че има държави, в които няма мерки, хората си продължават живота по съвсем нормален начин и всичко при тях работи. Никой не говори за тях. Никой не говори за Тайван и как се справиха с "пандемията" без да затворят или ограничат хората. Тези въпроси се избягват и са ги забравили дори. Страхът, който изпитва жена ти е основателен.  Има си причини, които ти спомена много ясно. Имуносупресорите. Объче този страх е насаден. По медиите не се говори за нищо друго освен за брой заразени, брой умрели и това е.

Та, наричай ме, както искаш, но това не променя нещата. Ще става още по-зле. Ще ни затворят тотално по домовете ни. А ние си нямаме друга работа, освен да се дрънкаме тук. Неизвестно защо.
И зная, защо не си се въздържал. Защото съм откровен, защото казвам това, което наистина мисля. Ами такъв съм си. Скачали са ми дори на бой, защото съм казвал, каквото съм виждал и мислил.  Защо, нямам представа! Сигурно нещо вътре в тях резонира.
Съжалявам за жена ти! Наистина. Нещо ме стегна в гърдите, като прочетох.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #310 -: Apr 29, 2021, 22:33 »
   Аз за себе си мога да кажа,че не съм обиждал никого във форума.
Още по-малко защото не е на едно мнение с мен.
И,мога да пожелая на всички,разбира се,да са живи и здрави.
Все пак,хора сме !

Обаче фактите са упорито нещо.
И аз ще кажа:

#ВсъщностПандемияНяма



Свидетели сме на невиждана досега манипулация !

В допълнение към горното мнение.
Помислете,просто вижте какво се случва: твърдят,че има няколко щама:
китайски,индийски,английски ... какви ли не.
Ще се "окаже",че ваксините,защитаващи от единия щам,не защитават
от другите; също така ще се "окаже",че имунитета срещу ковид е
само няколко месеца, и айде ваксина всяка година.
   Ще изадават "ваксинационни паспорти",там ще се вписва всичко:
коя ваксина,кога е поставена и т.н. ;ако някой няма такъв,
ще му бъде  забранено да пътува , може да има и други проблеми ...
   Ще бъдем в перманентна криза. Ще използват всичко това за да
ограничават човешките права.
   Нищо чудно да забранят и кешовите разплащания. И тъй като
интернет не е даденост (не е като слънцето и въздуха,сори)
сещате се ...






П.С. Държа да подчертая,че се надявам описаното от мен по-горе да не се сбъдне.
« Последна редакция: Apr 29, 2021, 22:38 от spec1a »
Активен

danaildr

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 165
  • Distribution: Debian Buster
  • Window Manager: KDE Plasma
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #311 -: Apr 30, 2021, 13:14 »
Един програмист решил да се похвали колко е умно детето му.
- Я преброй до 10 моето момче.
Детето било само на 3 и започнало
- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Бащата се нацупил и казал
- Ти не си мой син!
Активен

Закона на Мърфи е: Точното определение и логичното по-нататъшно развитие на общото ентропично учение, според което всички частички във вселената се стремят да се подредят във възможно най-голям безпорядък. Познанието, че на път за там споменатите частички поне веднъж ти се изпречват в краката.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #312 -: Apr 30, 2021, 15:47 »
Извинявам се, че си изпуснах нервите…

Лунар само да ти припомня една особеност на SMF. Нищо, че си си изтрил сметката, можеш да влизаш и да пишеш от нея, колкото желаеш, без да си правиш нова.

Успех!
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3210
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #313 -: Apr 30, 2021, 16:58 »
Ваксините са свобода. Този римейк на китайски затвор трябва да свърши
https://offnews.bg/zdrave/prof-kiurkchiev-vaksinite-sa-svoboda-tozi-rimejk-na-kitajski-zatvor-750829.html
Активен

danaildr

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 165
  • Distribution: Debian Buster
  • Window Manager: KDE Plasma
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #314 -: Apr 30, 2021, 17:17 »
Абе банда, някой от вас ползва ли https://d.tube ?
Активен

Закона на Мърфи е: Точното определение и логичното по-нататъшно развитие на общото ентропично учение, според което всички частички във вселената се стремят да се подредят във възможно най-голям безпорядък. Познанието, че на път за там споменатите частички поне веднъж ти се изпречват в краката.