Автор Тема: Разно извънтемие  (Прочетена 165594 пъти)

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3088
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #435 -: Sep 07, 2021, 18:45 »
Да, да, московците са виновни са всичко, от Америка се сипе само демокрация и рози. Сините бяха върха, Филип Димитров, Желю Желев, Иван Костов, Петър Стоянов, Плевнелиев, Борисов и т.н. Само радетели за България. Сигурно Москва ни докара Милен Велчев и моя съгражданин Никито Василев. И Дянков, и той е московски агент, с постната пица. И Ненчев и компанията на Кунева. Блоковете на АЕЦ "Козлодуй" пак гадните московци ги затвориха. Същите мръсници дадоха златните ни добиви на концесия за смешен процент, летище Варна също, а се точат демократично да дадат на концесия и летище София. И какви магистрали построиха! Най-вероятно още работи и дългата ръка на ДС. Имало е още по социализма мега план, поне с 30-годишна давност, като се срине социализма, децата на големите тогавашни червени да се върнат в БГ във властта чрез настоящите червени и да окрадат всички пари. Щото има още за крадене, а в никакъв случай няма да ни ограбват "партньорите" ни по линия на НАТО и ЕС. Хайде наздраве :)

П.П. допълвам имената по-горе с Монката Паси, този виден евроатлантик как можах да го пропусна, даже се разплака за НАТО :)
« Последна редакция: Sep 07, 2021, 19:03 от Nik123 »
Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #436 -: Sep 07, 2021, 20:00 »
Изредените от теб лица много точно отговарят на описанието ми, ама ти или падаш от Марс, или си малък и те мързи поне да проучиш или тати/мама са лизали също партийни задници и ние не сме от тях как' Сийке. Това, че някой е от СДС или си се превключил в Герб не го изключва от червената номенклатура, точно обратното - ако не си бил номенклатурна нищо не можеш да направиш. Едно време английските и френските гимназии бяха направени за такива "кадри" и точно Монката е от това чупило.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3088
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #437 -: Sep 07, 2021, 20:29 »
Колега, не ме квалифицирай като малък, или мързелив, особено като паднал от Марс. Имаш си гледна точка, аз моя. Личните нападки са глупост, оръжието на останалите без аргументи. Няма да споря с теб, изразихме си и двамата позииците по политическите въпроси. По линуксарските нито бих отказал помощ от теб, нито бих ти отказал аз такава, стига да мога да ти помогна, което ме съмнява. Поздрав и наздраве.
« Последна редакция: Sep 07, 2021, 20:32 от Nik123 »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #438 -: Sep 07, 2021, 21:52 »
Наздраве и на теб!

Само още веднъж ще ти обърна внимание да си мъ-ъ-ъничко по-дебелокож. Тук си говорим „право куме в очи“, обикновено не мислим лошо, но и не се съобразяваме особено, че евентуално можем да нагрубим някого. Какво като? Да ни каже и той нещо и сме квит. Изобщо сме с по-старото разбиране, когато „политически правилно“ още не беше измислено като словосъчетание.

Пък и в крайна сметка сме мъже. Ако не можем да си кажем някоя друга дума (дори изпусната) на пряко, с какво точно сме различни от разните метро-сексуали¹,  травестити², педерасти, транс-сексуални³ типчета и всякакви други полу-мъже.

Само да вметна, че онзи с постната пица, след като беше министър… отиде на работа в Москва. Само за справка.


===
¹/ Тези са най-безобидните. Те са мъже, харесват жени, но се „грижат“ за себе си. Може например да се обезкосмяват (включително, но не само половите органи), да си правят маникюр, оформят брадата (знаете ги всичките тия „хипстрери“ тип Ботев), правят прически. Първата тяхна икона беше футболиста Бекам;

²/ Тези са една идея по-напред от предните. Единствено се отличават по това, че са точно обратното на Жана Д'Арк. Сиреч обличат поли, рокли, високи токчета. Не е обезателно да са педерасти. Обикновено не са. Обличат се като жени единствено в петък вечер, за да ходят по купони. Това е най-честия случай;

³/ Тези са крайната форма на психичното отклонение за отричане на пола. Те си правят операции (бая болезнени и продължителни), за да сменят пола си. Много често оставят процеса наполовина (запазват си „дръжката“), за да имат повече варианти в „любовната“ игра.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #439 -: Sep 08, 2021, 00:02 »
Паси-то - хайде виж кой е баща му (ако не те мързи де), Виж на Петков тати как е отишъл в Канада  да си развива научна дейност (що не ида аз или ти - или ни мързи или сме тъпи). На Миленчо Велчев тати - какво ще кажеш (БГА Балкан). На градския ти Ники тати - капитан първи ранг (въпросче с понижена трудност - как се стигаше до тези постове преди 10-ти без да си дълбоко интегриран в БКП (никак)).
Симеон Дянков: след 10 ноември 1989 се премества във Виенския университет (според Иван Славков е изпратен във Виена през 1988 г. от Фондация „Знаме на мира“ на Людмила Живкова.
Асистент Иван Костов преподаваше Полит Икономия във ВМЕИ - някой от форума да обясни как става това без да си оцветен в ярко червено (имам приятели държали изпити при него).
Мога и да продължавам.

Публична "тайна" е, че смяната на властта на 10-ти 89г. бе извършена от същия партиен апарат- то затова и повече от 30г. си играем на преход.
Много грешиш, че това ми била гледната точка - това е фактология - не е гледна точка и не знам какво общо има Линукс тук?!
Ако отричаш фактологията - за това има други термини.

Червената номенклатура ще управлява още поне 50г. независимо под каква партия са се маскирали, защото националния капитал (човешки и финансов е окраден за поколения напред).
Има още много "дълбоки резерви" на оправячи завършили в чужбина престижни университети, когато на нас ни се обясняваше, че не може да се учи в чужбина току така.
На Зуека му трябваха 30г. да зацепи въпреки високото положение в обществото.
Колега, ти си прецени от коя от трите категории си. А и в Америка бият негрите.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #440 -: Sep 08, 2021, 08:22 »
Може би трябва все пак да се направят едно, две уточнения. Това, кой е баща ти, не е задължително атестат. Казвам го от собствен опит. Аз съм дете на номенклатурчик.

Но на уточнението пак трябва да се прави уточнение. Моя човек беше изключен от партията-майка на девети ноември. Грешката е вярна. Ден преди смяната на властта всички окръжни комитети си направиха отчетни събрания и бяха разкарани идеалистите, сиреч глупаците.

Освен това живота на един човек подсказва дали е със сребърна лъжичка или не. Ами никой от изброените не е показал обратното.

Второто уточнение е, че някой, ако да е бил номенклатура или по-лошия вариант — шестак, това не значи, че той не може да служи на американци, англичани, французи, евреи, каквито си пожелаеш. Всичко е до интереси.

Споменавал съм ви няколко пъти, но ФСБ (КГБ, НКВД) и ЦРУ са подразделения на една и съща управленска върхушка. Тази върхушка няма род и родина. За нея някакви „национални интереси“ и „държавни“ работи са просто глупости. Същото смятам и аз. Всичките приказки за национално, държавно, так дале са измишльотини.

Така, че лично съветските другари предадоха ДС (и УБО) в ръцете на ЦРУ, а днешните ДАНС и НСО съответно са подизпълнители на изпълнителите, каквито винаги са и били от царско време. Сменя се само този, на който служиш. Това е функцията на тайната полиция и винаги е била. И в това няма никакъв заговор. Така работи света.

Има твърде много свидетели, които все още са живи, които са видели с очите си прехода в службите и са говорили публично за това.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #441 -: Sep 08, 2021, 09:28 »
   Така и така стана дума за седерасти,нека ви кажа нещо и за
свободата на словото по времето на СДС.
   През 1999 г. по време на бомбардировките над Сърбия една ракета
падна на покрива на къща в  ... София (кв. "Горна баня").
Цяло чудо е,че не се взриви !
   Още помня заглавието на първа страница на "Нощен Труд" -"НАТО подпука и София".
Интересното в случая е,че на мястото се появи  "каймака" на седерастията
- президента Петър Стоянов,прениера Иван Костов и други.Започнаха
да обещават обезщетения и т.н.
И ... опитаха да замажат случая.
Седерастките мастии в опита си да потулят случая включиха и видни
полицаи ,например един известен садист с инициали Б.Б. (не е Бойко Борисов).
Започнаха сплашвания,заплахи с физическо насилие над
журналисти и главни редактори. Жителите на "Горна баня" бяха "инструктирани"
също подобаващо ...
   Донякъде успяха,след това имаше много малко публикации по темата.
За съжаление ,навеждането пред САЩистан продължи и при следващите правителства.
« Последна редакция: Sep 08, 2021, 09:33 от spec1a »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #442 -: Sep 08, 2021, 12:59 »
   
Седерастките мастии в опита си да потулят случая включиха и видни
полицаи ,например един известен садист с инициали Б.Б. (не е Бойко Борисов).


Богомил Бонев¹, мъжлето на Нона Йотова? Той по това време беше министър, ама все си мисля, че вече беше заменен от Мими Йорданов.

Иначе тая ракета не беше случайна. Когато идват комунягите претопяват всичко издадено от изд. „Житен клас“, единствено в столицата, в мазето на тази къща остават копия, които лежат там шестдесет години до… злополучната ракета.

Крушката винаги си има опашка.





===

¹/ Да не се бърка с общ. съветник Борис Бонев.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #443 -: Sep 08, 2021, 13:49 »
   Не,не става дума за Богомил Бонев (той тогава беше в немилост
пред висшата седерастия).
   За Ботьо Ботев иде реч.
Последният е свързан и със извращения в "къщата на мъченията"
(известна и като "къщата на ужасите") в северна България.

   Откъде е тази информация за изд. „Житен клас“ ,и как ракетата не е
паднала случайно ?
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #444 -: Sep 08, 2021, 22:57 »
Извинявам се, че отговарям късно.

=*=

Това са малко неща, в които не вярваш. „Житен клас“ е било издателството на дъновистите. Самите дъновисти не са имали особено доверие в Дънов и са редактирали думите му. Това е причината той посмъртно да поръча на комунягите да затрият всичко. И съответно те не са имали никакъв друг избор, освен да го направят.

Сега тук трябва да уточня, че съществува нещо наречено ангели на съдбата. От наша (земна) гледна точка това са най-злите същества, които съществуват. По-зли са от демоните и дяволите. Но, те имат много важна роля. Те изчисляват (точно математически), кое, кога и как да се случи и са отговорни всеки един от нас да е на точното място в точното време. Както подсказва името „съдба“, това е предимно, за да бъдем осъдени. Сиреч е, за да ни се случи нещо лошо.

Например, ако трябва (дано не) да умрем в катастрофа, то те изчисляват, кога шофьора на турския тир ще заспи и ще ни доведат до точния завой в същото време.

Та точно тези англели са се намесели. Те се различават от „нормалните“ ангели, които просто се стараят да ни помагат.

Информацията я имам предимно от док. Вергилий Кръстев. Поради неясна причина Дънов, след отпътуването си, решава на него да повери събирането на историята на движението. Явно самия той не е бил особено впечатлен от дъновистите (пък го и казвал) и затова не е оставил тази задача на тях.

Но самия Вергил е нищо повече от човек. Беше натрупал злоба към бившата си съпруга, от която има дъщеря и това скоропостижно прекрати дейността му по-миналата година. Знаците бяха очевидни, но той не съумя да ги види. Беше му казано в прав текст — Залезът. Не го разбра. Опасявам се, че ние рядко разбираме нещо, когато се отнася до нас самите.

Бях почти сигурен, че ще се случи и се случи след няколко месеца. Колебаех се единствено, защото мисията му не е напълно завършена. Но явно е трябвало да не е.

=*=

Не знам дали разбра, че намеквам, че нито пилота на самолета е разбрал, какво се случва, нито хората на земята. Това е действие отвъд човешкия контрол.
« Последна редакция: Sep 08, 2021, 23:00 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #445 -: Sep 09, 2021, 10:10 »
   Уау !

   Така и така пак сме на езотерична тематика: не знам какви точно са тези
особен вид ангели,но съм сигурен,че ако човек няма лоша карма,то няма
как да му се случи нещо лошо.
   Т.е. ако не е убивал хора,и не е бил причина за смъртта на хора преди,
или в предишен живот, то няма сила,която да го убие.
Няма как да му се случи нещо,което да доведе до смъртта му ...
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #446 -: Sep 09, 2021, 10:41 »
Ами в действителност не е точно така. Има нещо наречено мъченичество. Това е пътя към светостта, сиреч пречистването или още по-точно пътя към Бог. Без болка не може да се стигне по-„нависоко“. Звучи садистично, но е така. Затова лоши работи могат и се случват, и на много добри хора.

А сега, за да издивееш съвсем — ангелите на съдбата са концепция от Кабала, демек еврейското учение. Но преди да полудееш да ти кажа, че те са само приносители. То е съществувало още в Египет и дори преди това в Атлантида, макар за второто да нямаме физически доказателства.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #447 -: Sep 09, 2021, 11:09 »
   Въртиш,сучеш,и все към еврейски малоумия залиташ.
Мъченичество,болка ... как ли пък не !

   Във нито една от еврейските религии - юдаизъм,християнствo и ислям,
няма сериозни техники за самоусъвършенстване,каквито има в някои
източни религии - хиндуизъм (йога),будизъм и даосизъм (чигун).
   По големият проблем е,че именно еврейските мизерии са основният
бич за човечеството - кланета,инквизиции,клади и т.н.

   По отношение на самоусъвършенстването: за сериозните постижения
се изисква аскетизъм и медитативни техники,в продължение на години.
« Последна редакция: Sep 09, 2021, 12:00 от spec1a »
Активен

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3395
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #448 -: Sep 09, 2021, 13:18 »
Чудя се да се обаждам ли...да не се ли обаждам ???

   Във нито една от еврейските религии - юдаизъм,християнствo и ислям,
няма сериозни техники за самоусъвършенстване,каквито има в някои
източни религии - хиндуизъм (йога),будизъм и даосизъм (чигун).
..
   По отношение на самоусъвършенстването: за сериозните постижения
се изисква аскетизъм и медитативни техники,в продължение на години.

А Исихазмът какво е? (но няма да намериш точно описание в Нет-а).

Но като оставим настрана техниките и практиките (исихазъм), то целият живот на християнина си е техника за самоусъвършенстване. Не е нужно да се практикуват някакви специални неща.


Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #449 -: Sep 09, 2021, 13:58 »
Само при мене ли http://www.a1.bg дава 502 Bad Gateway ?
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.