Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 151   Надолу

Автор Тема: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2025 год.  (Прочетена 98964 пъти)

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
И аз много попържам, когато не изнерви някой ахмак или наглец.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
   Според Хамерикански учени,псуването е ... полезно ...

   Да споменаваш роднини на ядосалия те в сексуален контекст и да
намекваш за сексуална ориентация намалявало стреса ...
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Баф маа му и работа, какво чувам ? Рашъните се канели да мобилизират и българи с двойно гражданство (българско и руско). Егати и новината.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
   Според Хамерикански учени,псуването е ... полезно ...

   Да споменаваш роднини на ядосалия те в сексуален контекст и да
намекваш за сексуална ориентация намалявало стреса ...
Не псувам. Е, правил съм го, но в исключително редки случаи. Като начин да изразя нещо. Не и под напора на чувства. За стреса си има причини и предпочитам да ги елиминирам, вместо да свалям някакво предполагаемо напрежение/стрес. А пък не се и стресирам. Отдавна ми се изчерпи енергията за това и нямам излишна. Пък е и глупаво
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
   Аз също избягвам да псувам,използвам достатъчно ефективни
медитативни и дихателни практики за неутрализиране на стреса.
   Просто констатирах какви изследвания са правили Хамерикански
изследователи, и то от баровски университет (май беше Принстън).
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3088
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Баф маа му и работа, какво чувам ? Рашъните се канели да мобилизират и българи с двойно гражданство (българско и руско). Егати и новината.

Че то туй отдавна върви при украинците. Сега явно са го почнали и руснаците. Имам клиенти бесарабски българи, които са и български граждани, излезли от Украйна с българските паспорти, ако покажат украинските паспорти на границата- обратно, айде в армията. По техни думи.

Няма нищо за чудене, щом си гражданин на съответната държава и се вписваш в категорията за мобилизация- прибират те. Тях не ги интересува, че имаш и друго гражданство. Интересува ги, че си техен гражданин, с всичките права и задължения. Това важи и за Украйна, и за Русия. Че и за всяка държава.
« Последна редакция: Sep 30, 2022, 17:33 от Nik123 »
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
По телевизията го коментираха нашите.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3088
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Да, нашите телевизии ясно, еднопосочни.
Активен

malin1

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 602
  • Distribution: Debian
  • Window Manager: Openbox
    • Профил
Интересува ги, че си техен гражданин, с всичките права и задължения. Това важи и за Украйна, и за Русия. Че и за всяка държава.
Точно.

По принцип филми, книги и от тоя род се правят за "изключенията". Един вид интересното е там. Но после се насажда, че изключението е правило. Героят "А" е направил това, това е добро, велико, непреходно, що ти "неразумний юроде" не правиш така, ръйш...
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
   Аз ако живеех в Украйна,първото нещо,което щях да направя,
е да се махна оттам ...
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3210
    • Профил
И аз много попържам, когато не изнерви някой ахмак или наглец.
Може - но внимавайте с лъвовете наоколо ('фала на такива туристи както каза африканчето)
https://mobile.twitter.com/InternetH0F/status/1575919801788424192

И какво стана сега с нелегалния референдум - пак всички гледаха все едно джуджара е единствения човек който знае къде са децата им (скоро и той няма да знае - ще трябва да питат ВСУ)
https://mobile.twitter.com/Peter__Leonard/status/1575821645268545536
”Вашингтон поуст”: ”Щастливото” лице на мобилизацията на Путин

и тъй и тъй е тръгнал да разписва...
https://mobile.twitter.com/uamemesforces/status/1575841559320223744

а междувременно Хага тръпне в очакване
https://mobile.twitter.com/jakluge/status/1575822039520186368

П.П. от Глиги
https://offnews.bg/analizi-i-komentari/zashto-sam-tuk-kakvo-nakara-edin-zatlastial-zhaltopaveten-aktivist-da-783727.html

Украйна 1915
https://mobile.twitter.com/lantinian/status/1575394785094950914

« Последна редакция: Oct 01, 2022, 10:26 от remotexx »
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3088
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
..
И какво стана сега с нелегалния референдум..

Нелегитимен имаш предвид?  Все пак не са гласували скришом в гората :)
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Вулгарно казано, за едно може да им се благодари на комунистите и това е, че избиваха буржоазията и особено интелигенцията. Но за съжаление, това никога не е било работещо. Интелигенцията (че и буржоазията) е паразитна структура. Сиреч те са плъхове. Плъховете не можеш да ги избиеш.

Винаги ще се родят нови. Няма толкова силна отрова. Пак същите комуняги опитаха да изтрепят бълхите с ДДТ и само двадесет години по-късно те се появиха отново. Кандидати за паразити винаги ще има. А и самите шумкари също си отгледаха интелигенция.

Разбира се подобни думи са естествено да бъдат изречени от отпадъка на обществото, от париите. Не сме се вписали и ругаем другите прослойки, които са успели. Ние оставаме аморфна маса извън обществената структура. На това му се казва класово напрежение.

от Глиги
https://offnews.bg/analizi-i-komentari/zashto-sam-tuk-kakvo-nakara-edin-zatlastial-zhaltopaveten-aktivist-da-783727.html

Най-после му научихме името на този… тук следва една сочна.

Отначало наистина тръгнах със сериозно намерение да прочета, какво е написал. Но, както би се изразил той — това е junk.

Още първите редове ме докараха до лудост. Човека седнал с стойка лотос. Да и аз седя често по турски, но това не е лотос. Как познах ли?

Ами от последващото — взел да медитира нещо. Няма начин да си в лотос, да медитираш или каквото там и да достигнеш до гениалната идея — да избиваш хора. Убийството не е просветление!

Дори има наглостта да нарече този сатанизъм с определението дзен.

По-надолу заявява, че е либертарианец. Това е нещо подобно на класически либерал, но е кръстено така, за да се отличава от левия троцкизъм, който напоследък се нарича либерализъм, незнайно защо.

Със сигурност го знае, но думата либерте на френски значи свобода. Сигурен съм, че и той като мен е учил френски език. Няма свобода, там, където има война. Свободата е възможно състояние само в мир. Няма нито една либерална теория включваща война. Има, но това не се нарича либерализъм, а анархия. Този човек е скрит анархист.

Надолу споменава някакви имена сред които известния либерал Мизес. Но Мизес е икономист, а не военен. Той също не е почитател на войната. Нейн почитател е кучката Айн Ранд и се чудя защо, тя не е спомената?!

Чета все по-вертикално и стигам до проклетника Маслоу. Нищо вярно в пирамидата му няма и никога не е имало. Не искам да давам пример със себе си. Прекалено ще е щестлавно. Но нека погледне в собствената ни история и по-конкретно освободителното ни движение. Щото нали е либерал? Сигурен съм, че ще открие например, как Ботев е умирал от студ и глад в Румъния, но точно по-същото време е написал най-силните си неща.

Тук вече съм се отказал да чета дори вертикално и решавам да прескоча до дъното. И изненада — Стругацки. Още изредени имена. За разлика от мен, явно ги е чел или поне е чел цитати от тях. Твърде подло е да използва руски класици.

Тук и аз не съм честен, защото човека е актьор. В НАТФИЗ наблягат много на руските класици и той наистина ги е чел и дори играл още като студент. Но, ако ще ми ги цитира да беше взел цитати от „Война и мир“. И, ако беше взел цитати от там, щеше да му лъсне лъжливия задник.

« Последна редакция: Oct 01, 2022, 12:28 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
...
Интелигенцията (че и буржоазията) е паразитна структура.
...

   Интелигенцията HE е паразитна структура.
Все пак движи прогреса на човечеството.



   Мога да ти изредя паразитните структури в България:
Църквата,мюфтийството и еврейския "висш духовен съвет".

Колкото по-скоро ги закрият,толкова по-добре.  >:D
« Последна редакция: Oct 01, 2022, 13:06 от spec1a »
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
   По отношение на психопата,известен като "Глиги":

   Толкова е далече от медитативните техники,че в сравнение с тази
дистанция,разстоянието до центъра на Галактиката е късо.





Медитиращите НЕ убиват.
« Последна редакция: Oct 01, 2022, 13:22 от spec1a »
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 151   Нагоре
« назад напред »

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
ЧНГ 2022
Живота, вселената и някакви други глупости
spec1a 6 4443 Последна публикация Jan 03, 2022, 09:22
от cybercop
Руско-Украинска война от 2022 год.
Живота, вселената и някакви други глупости
Acho 1492 68709 Последна публикация Jun 23, 2022, 09:21
от remotexx