Анкета

Въпрос: Това добре ли е?

  • о, да!
    - 10 (25.6%)
    не!
    - 5 (12.8%)
    не ми пука
    - 9 (23.1%)
    +1,аз съм фанатик
    - 1 (2.6%)
    МС на сапун!!!
    - 5 (12.8%)

Общ брой гласове: 28

Автор Тема: Полезно ли е за сайта да се пускат новини за МС?  (Прочетена 8181 пъти)

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
@ Full offtopic, but ontopic realy.


Не, не е така и точно това е проблема на тая мръсна гад. Има най-богатата фондация в света, горе- долу, колкото всички останали взети накуп. И какво от това? Снимали няколко филма и дарили няколко компютъра на библиотеки. А с толова пара могат да правят чудеса ежеминутно. И това не са мой думи, това го казват експертие.

Тоя лайнар не е направил и милионна от това, което аз, когато от време на време давам стотини на циганетата. Пари изкарани с напълно честен труд. И ефекта от тях е по-значителен.   

Милиярдите на копелдака, нямат никакво значение, а какво са допринесли и как са изарани. Който има поне малко мозък ще си спомни +Христовата притча за лептата.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

bulg

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 916
  • Distribution: *bsd/linux
  • Животът е тръпка... иначе живот ли е това...
    • Профил
    • WWW
Като потомче на "фрий"масончета търговецът, човекомразецът Били продължава традицията да се кланя на измислените им дяволи. Трагикомедия!

Според мен не е тук мястото да присъстват новини около бозите и производни, освен, ако по някакъв начин не касаят Линукс.

не по темата: Едва днес разбрах второто име на Президентът на АЩ.
Активен

http://www.youtube.com/watch?v=9rX8Fn-YJpI
---------------------------------------------------------------------
http://cleargreen.com

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Мисля че е крайно време да се спре да се подновява този домейн и вместо това да си издействаме linux-bg.ataka.bg.

Толкова много безсмислено хейтване само не разбрах какъв е смисъла. Чак масоните се намесиха (последното трябва да се спомене като ги молим за поддомейн).

Като псуваш Левски не ставаш по-голям цесекар (и обратното). Като псуваш турците, определено не ставаш по-достоен българин. Като псуваш американците...ммм...не ставаш по-голям не-американец. Като псуваш чалгата не ставаш по-голям естет (дори напротив). Като псувате онези там в Редмънд какво точно постигате?

Чудно с тая комплексарщина с какво се допринася за кхм опънсорс идеята. То религия ОК, ама това е някаква религия дето не се строят църкви, а предимно се горят вещици и еретици. Такива работи.
« Последна редакция: Oct 09, 2009, 01:34 от gat3way »
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

plamen_f

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1246
    • Профил
Прав е GATEWAY - това тук почва да ми звучи като линуксбанщина (не знам дали така трябва да се образува но - хора подобни на талибаните в про-линукс вълна).

Учуден съм от тази омраза а съм готов да се обзаложа, че повече от нас са рзбрали благодарение на този *** *** *** и неговите продукти какво е компютър и как се ползва. Подписваше се някой тук "Свободата Санчооо..."
Активен

bulg

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 916
  • Distribution: *bsd/linux
  • Животът е тръпка... иначе живот ли е това...
    • Профил
    • WWW
offt: Разбира се, в този смисъл, се очакваше "изпълзяването" на дежурните експерти по конспиративни теории с изказвания тип "На кой му пука за съдържанието, щом става за ядене". Всеки с интересите си...

Нямаше как да не се засмея :)

p.s. Я малко за душата  8)
Активен

http://www.youtube.com/watch?v=9rX8Fn-YJpI
---------------------------------------------------------------------
http://cleargreen.com

remotex

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 344
    • Профил
Бил Геитс си е Бил Гейтс ..мисля че точно по-този повод го криткуваха учените наскоро за парите които дава за разни научни излседвания с цел откриване на нови лекарства (не точно против СПИН не помня май нещо свързано с Африка беше ..малария) че дава(л) парите си но им казвал в каква посока трябва да им вървят изследванията (ако искат да получават неговите парици) т.е. към по-скъпото лекарство а не към по ефикасно или евтино  или нещо което напр. Африка може да си позволи а уж целта е и този проблем?!
И от друга страна критиката беше че .. в науката никога не се знае от кой храст ще изскочи ... а той по този начин им орязва възможностите.
Вярно спонсорира най-вероятния подход за момента но защо с цел орязване на ВСИЧКИ останали - ами ако този най-вероятния се окаже задънена улица. Не всички проблеми се решават като в бизнеса :-) ..ама явно и тои е поостарял вече и не поема - барем да даде път на новите  ::)
та така... внимавайте с данайските дарове  >:D
« Последна редакция: Oct 09, 2009, 14:13 от remotex »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
remotex а дано повече хора прочетат и осмислят последните четири думи дето си написал.

 bulg в действителност Гейта, Пора и Голди са експертите по "конспирации", аз винаги съм оборвал подобни безсмислици. Хората са прекалено тъпи, за дда градят такива теории и то "цели векове".

gat3way, който е фен на Атака, проблема и заблудата  са си негови. Никой не е споменавал масоони, чалга и  разните други глупости. Темата се разводни, но заради един дебил и говедо (по-обиддни думи за тоя червей не се сещам). И същия дори вече не е част от М$, затова не става въпрос дори за тях, поне не пряко. И изобщо нито най-малко не ми е зор за иззмислицата на някаква "опъната сорсово" """идея""".

Хората наа които тук и на други места ни викат Лунатици, искаме свобода и се борим за нея. В тоя смисъл не гледах приложеното клипче, айде някой капацитет да се сети защо!

--------------
допълнение
-------------е

Заравих Пламен Ф. Не нищо не дължа на М$, най-малкото запознаството си с тази интересна машинка наречена компютър. Радвам се за което. Няколкото години, в които съм се занимавал с 3,11, 9х и Хвани Пътя са ми донесли единствено скръб, болка, затъпяване и олигофрения.
« Последна редакция: Oct 09, 2009, 21:08 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Пази боже....
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
... сляпо да си мисли, че е прогледнало.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Анджък :)
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

plamen_f

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1246
    • Профил
Крайностите за това са крайности...
Активен

bulg

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 916
  • Distribution: *bsd/linux
  • Животът е тръпка... иначе живот ли е това...
    • Профил
    • WWW
http://offtopic

go_fire, средното му име, разбрах, било Хюсеин.

Това във връзка с темата:
http://www.linux-bg.org/forum/index.php?topic=36091.0
Активен

http://www.youtube.com/watch?v=9rX8Fn-YJpI
---------------------------------------------------------------------
http://cleargreen.com