Автор Тема: дебиян интернет настройки  (Прочетена 1395 пъти)

diss

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
вавеждам си аз ип, маск и др такива работи, щракам затвори и интернет няма  :D отварям пак прозореца с настройките .... празно  ;D добре де справих се някак, трябвало да се запазят настройките там нещо си ала бала (излишни глупости), та запазих си настройките със името "megalan", щракам си затвори, интернет па няма   ;D ;D отварям си аз пак тъпия прозорец с настройките за интернет, то па настройки няма  ??? избирам мегалан гледам, че си пази настойките (1 нещо да е както трябва)  ;D и ся как аджиба да накарам тоя тъп дебиян да използва тъпите нстройки !!! обаче, най-изнервяшото е, че по време на инсталацията имах интернет ...

от 10 минути ползвам линукс а вече се радвам че си запазих бозата  ;D
Активен

angie_bg

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 842
  • Distribution: Ubuntu 10.04
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
    • WWW
Re: дебиян интернет настройки
« Отговор #1 -: Jan 14, 2010, 20:47 »
На мен ми трябваха повече от 10 минути, за да прочета поста ти. За да схвана написаното ще ми трябва още повече време. Я не се занимавай с глупости и си оснани с/при т.н. боза!
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: дебиян интернет настройки
« Отговор #2 -: Jan 14, 2010, 21:09 »
//оff
Съжалявам, че отделих цели 30 сек. от живота си за да прочета този глупав пост!
ПС: Не знам с това писане и това разсъждаване, кой ще се навие да ти помогне!
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

diss

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Re: дебиян интернет настройки
« Отговор #3 -: Jan 14, 2010, 21:11 »
edit by neter: Изтрито, съгласно т.6 от правилата на форума.
« Последна редакция: Jan 14, 2010, 21:24 от neter »
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: дебиян интернет настройки
« Отговор #4 -: Jan 14, 2010, 21:46 »
Предполагам с поста си съм те убудул и това е довело преместването на темата ти в Кошчето. Искам да се извиня!
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5280
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: дебиян интернет настройки
« Отговор #5 -: Jan 15, 2010, 10:10 »
И аз съм съгласен, че тона на постинга не е, ама НИКАК НЕ Е Linux-friendly:

"тъпите настройки"
"трябвало да се запазят настройките там нещо си ала бала (излишни глупости)"
"отварям си аз пак тъпия прозорец с настройките за интернет"
"и ся как аджиба да накарам тоя тъп дебиян да използва тъпите нстройки"

Направо е уникално отношението към труда на всички, които работят по Linux проектите или на отговарящите тук.

"от 10 минути ползвам линукс а вече се радвам че си запазих бозата" - това май е единствената истина в поста. А аз за 10 минути само наименованията и значението на устройствата в /dev няма да мога да науча като хората. С години сме чели, учили и тествали, за да можем да се оправяме, да разберем логиката на нещата в Linux системите. Е иска се и труд и постоянство. А и уважение. С калпазанлък няма да стане научаването и разбирането на нещата. Нищо лично към питащия, не е заяждане, но истината е такава.

Поздрави на всички.
« Последна редакция: Jan 15, 2010, 10:31 от Acho »
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

c2h5oh

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 675
  • Distribution: CentOS 7.4 Fedora 28
  • Window Manager: Plasma Desktop
    • Профил
Re: дебиян интернет настройки
« Отговор #6 -: Jan 15, 2010, 14:06 »
Кво пък толкова Кво ви пука Носете си широките панталони и оставете глупаците да са си глупави
Активен