Автор Тема: Руско-Украинска война от 2022 год.  (Прочетена 20503 пъти)

jet

• Напреднали
  • Публикации: 2801
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Руско-Украинска война от 2022 год.
« Отговор #1155 -: May 20, 2022, 17:11 »
Русия и Венецуела са терористични държави (Германия сега ще си плати за подкрепата). Норвегия прави каквото може. Индия е подай гъзец - дори сега с ембаргото купува руски нефт повече от всякога, Китай са още по-гъсти с Близкия изток (още една причина САЩ да са дружки със Саудитците). ЕС са орел рак и щука (половината членки са полурусофили, другата половина, чака някой да ги оправи ама да не се бръкнат).
Доста от нещата в Близкия изток са под контрол точно чрез Саудитска арабия- заради влиянието им. Те държат много от държавите за топките.
Сега разбираш ли защо САЩ са могъщи и навсякъде. Без полицай ще е още по-голям хаос.
Арабите са единствените които се плодят - трябват данъкоплатци, консуматори и бачкатори. След сто години (вече ще е късно) на БГ ще и светне за тези неща.
Спеца - ти например нямаш деца, на твоето място ще има поне 7 мангала (те имат по четири, ти би имал 2 - и това е оптимистичния вариант). Гогата е с две ама и той е на минус, щото трябват 2.1. До 15г. Бангладеш ще е под вода - къде мислиш че ще иде тази паплач. Малайзия вече мести столицата заради водата.
Путин "бори" терористите в Сирия ама ги прати в Европа. Турция сега като фалира - айде навалицата пак у Европа.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

Nik123

• Напреднали
  • Публикации: 1416
  • Distribution: Mageia
    • Профил
« Отговор #1156 -: May 20, 2022, 19:22 »
Последните изречения ме изкефиха  [_]3
А по същество- вносното сиганя обича да им дават къщички, помощи, да има димокраси (както те си го разбират). Тука при нас има жандармерия с палки и лагер (може би странно звучи - справка, бунта им в лагера в Харманли, преди години, завършил с пожар и близо триста арестувани, които всъщност са били съдрани от бой заради палежа на сградите в лагера и разрушаването им, и не са могли да избягат, това са арестуваните)- и оттогаз тихичку се изнасят към димокрасито в Германия, Белгия и т.н., там с готините помощи. Тука ни гък, ни мък, не е имало проблеми след жандармерийската "специална операция по потушаване на масови безредици" в Харманли. Дет се вика, тука само бой и лагер..
Нашенското сиганя в голямата си част пак там се изнася, а относно раждаемостта- ами има един лаф, колко пъти си виждал дърт от тях..  от малък бос в локвата, колко време да живееш.
Покрай част от клиентелата ми прави впечатление и друго- една малка част от нашите цигани се еманципират от гетата (вярно, по мои наблюдения много малка) и завършват средно и висше образование (нямам предвид тия с купените заради шофьорски книжки дипломи), също така нямат желание да правят чаве на килограм, а го правят обмислено.
Иначе за другото (арабелите наводняват Европа, че и африканерите)- съгласен. Но да не забравяме кой ритна кошерите в Северна Африка и Близкия изток- Либия, Египет, Сирия, Афганистан и т.н.
« Последна редакция: May 20, 2022, 19:37 от Nik123 »
Активен

"-Аз съм орех и приличам на мозък!" "-Аз съм карфиол и приличам на дърво!" "-А аз съм гъба и мразя тази игра.. "

remotexx

• Напреднали
  • Публикации: 1604
    • Профил
« Отговор #1157 -: Днес в 09:11 »
Ей след златото на Кубрат искат и златото на Ахил да ни вземат
https://dnes.dir.bg/na-fokus/nevzrachno-kasche-zemya-kakvo-ima-na-zmiyskiya-ostrov-i-zashto-e-tolkova-vazhen

П.П. Ей тия балове опасни бей - дават жертви и те.. сякаш сме във войната вече
https://dnes.dir.bg/intsidenti/abiturient-zagina-sled-kato-kolata-mu-padna-v-dere-kray-satovcha
« Последна редакция: Днес в 09:17 от remotexx »
Активен

malin1

• Напреднали
  • Публикации: 378
  • Distribution: Debian
  • Window Manager: Openbox
    • Профил
« Отговор #1158 -: Днес в 13:33 »
П.П. Ей тия балове опасни бей - дават жертви и те.. сякаш сме във войната вече

Направос са си малко, като се има предвид какви поколения излизат днешно време. То и катаджиите само на думи са "офанзивни", пак са си нормално корумпирани (да, в КАТ отива елита на новите кадрите, така да се каже, но и там "стандарта" е паднал както навсякъде).
Активен

Acho

• Напреднали
  • Публикации: 3969
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
« Отговор #1159 -: Днес в 14:19 »
Еми и те гладни и искат парички "за чорба", както му казват на тираджията.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - SeaGate, 160 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
ЧНГ 2022
Живота, вселената и някакви други глупости
spec1a 6 1622 Последна публикация Jan 03, 2022, 09:22
от cybercop