Автор Тема: Избор на Аксес поинт  (Прочетена 720 пъти)

krisko

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Избор на Аксес поинт
« -: Sep 12, 2006, 11:37 »
Извиняваи те но незнаех каде да постна темата!
Изкам да ви помоля да ми препоръчате аксес поинт шото сам се спрял на Linksys Wireless-G WRT54G но много хора се оплакват казват че се ебава ли поне така четох в нет-а! Ако не кайете от кои сте доволни! 10х предварително!!!!1
Активен

n00b

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1248
  • Distribution: OSX
  • Window Manager: 10.6, 10.8, 10.9
  • Live to hack, hack to live.
    • Профил
Избор на Аксес поинт
« Отговор #1 -: Sep 12, 2006, 13:12 »
Цитат (krisko @ Сеп. 12 2006,12:37)
Извиняваи те но незнаех каде да постна темата!
Изкам да ви помоля да ми препоръчате аксес поинт шото сам се спрял на Linksys Wireless-G WRT54G но много хора се оплакват казват че се ебава ли поне така четох в нет-а! Ако не кайете от кои сте доволни! 10х предварително!!!!1

Значи,

WRT54G e максимално добър вариянт за рутер с едно изключение - версия 5. Не съм сигурен за 6 също.

От версия 1 до 4 са с Линукс. За съжаление във 5 правят ограничение - по-малко флаш, по-малко РАМ и друга ОС - VxWorks. Но и за версия 5 има дистрибуция но ЖЕСТОКО орязана.

Но потребителите заляха Linksys с множество оплаквания и те се принудиха да пуснат WRT54GL който е с Линус. По-същество това е версия 4 и няма никакви промени с нея.

Ръутерчето е много добро и горещо ти го препоръчвам. В нет-а ще намериш множество матеряли за поставянето на друг-а дистрибуция просто използвай google с ключови думи wrt54g linux

Успех!
Активен

mobilio - професионални мобилни приложения