Автор Тема: Коментари в сайт за запознанства  (Прочетена 950 пъти)

tommy.bg

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 63
  • Distribution: Ubuntu
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Здравейте. Използвам готова система за сайт за запознанства обаче като искам да напиша коментари не става. Дава ми някаква грешка. На снимката е показана грешката. Ако някой може да помогне ще му бъда благодарен
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Коментари в сайт за запознанства
« Отговор #1 -: Aug 09, 2009, 12:54 »
Не искам да бъда груб, но какво общо има това с ГНУ/Линукс или Свободният Софтуер?

Не си упоменал коя е системата, а грешката, която си показал е безсмислена и най-верочтно няма нищо общо с php (ако изобщо на него е писана системата), в най-добрия случай е някакъв ьабаскрипт алерт.

И изобщо не искам да изглеждам негостоприемен, но подобни въпроси са по-подходящи за МайТех или WT. Все пак ако дадеш малко инфо, ще се опитам да ти помогна.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Коментари в сайт за запознанства
« Отговор #2 -: Aug 09, 2009, 13:06 »
Така отне ми около две секунди да разбера, коя е системата, макар до сега да не я бях чувал.

Тази система е платена, а аз имам силното подозрение, че си я взел на готово с някакви нули.

Ако е така няма да ти помагам , защото не искам да се намесвам в незаконна дейност, плащам си данъците и искам да съм добър член на обществото.

Все пак, понеже питаш, една подсказка. Напиши текста на алерта в Гошо, ще намериш каквото търсиш.

Ако си я платил, приеми моите най-искрени извинения. В плана имаш и съпорт, използвай го, така е най-бързо.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear