Автор Тема: „София прайд” 2013 отменен  (Прочетена 25128 пъти)

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #15 -: Jun 21, 2013, 00:46 »
Не че искам да съм защитник на обратните (как ли не ги наричаме вече :D) ама едно винаги ми е било интересно. Как мъже не може, а жени може да са обратни :D Още по-интересното е, че хетеро мъжете изявяват по-голям "интерес" към проблема, а на хетеро жените поне видимо не им личи да се интересуват толкова.

Ако се замислите и погледнете проблема от страни - мъжете нещо много се притесняват от тия обратни истории и са готови да вдигнат голям шум...
На мен лично обратните не ми пречат стига да не ми навлизат в личното пространство без да съм искал. А за тази показност - ами колкото повече се шуми около тях, толкова по-голям ще е отпора - хората просто искат да са в центъра на нещата, понеже им липсват разни работи (нали).
Колкото повече им обръщате внимание, толкова повече ще демонстрират показност.

По отношение на довода с децата - я моля ви се, не ставайте смешни. Телевизията е пълна с голотии/разврат, в училищата се псуват на майка и то пред учители - та един обратен ще им допринесе с нещо ли?

Оставете ги децата, но възрастните са ми интересни - какво толкова има в тия паради, което да предизвиква такава агресия/внимание. В Америка е било същото - там са претръпнали и вече дори шегите относно обратните не са смешни...

Ама явно трябва да се мине през тази показност и внимание, за да утихнат страстите "човешки".
От мен - Наздраве на всички хетеросексуални и да не ви пука! Детето ви няма да стане обратно, само  защото е видяло по улицата или по телевизията, някой с обратна резба :)  [_]3

PS: Мнението ми е като на GW :)
« Последна редакция: Jun 21, 2013, 00:50 от !ntel »
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #16 -: Jun 21, 2013, 02:00 »
Добре де! Абе, казах го и в началото, да съ ебът както си искат, щом така им харесва, не им се меся в начина на живот, да си го живеят така както им харесва, но защо трябва да им се разрешава да ни го навират в очите!
На мен това ми е проблема! И на мен изобщо не ми прачат, стига да не ми го навират в очите. Въпроса е защо трябва изобщо да им се позволяват такива паради!?
Уж почитаме вярата(ако не сме вярващи), всички религии го осъждат това нещо, а ние им разрешаваме да ни го натрапват!
Активен

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #17 -: Jun 21, 2013, 02:18 »
Демокрация... какво да се прави  :P. Права на човека... няма какво да се направи :D.

Това което може да направиш, е да организираш парад на хетеросексуалните, но ще се повторя за пореден път - какво толкова ти пука? Ок неприятно ти е - еми живота не е перфектен и не може всичко да е както ти искаш. Пример - погледни в какво положение ни е държавата.

Погледни го от тази гледна точка - ако ти утре отидеш на парад на тютюнопушачите? Няма да ти е кеф, някой да ти забрани да демонстрираш, че си пушач  ;D :o То тука примерите и сравненията стават банални вече, но щом не ти пука за тях - да не ти пука до край.
Голям праз, че са си направили парад - то това лично за мен е смешно. Хем претендират за права и за равнопоставеност, хем са единствените с изблици за показност и нужда от признание...
Това е точно толкова абсурдно, колкото да има парад и на тютюнопушачите или на хетеросексуалните...
« Последна редакция: Jun 21, 2013, 02:29 от !ntel »
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #18 -: Jun 21, 2013, 02:32 »
Аз не мисля, че пушачите имаме нужда от парад и бих бил против, ако някой тръгне да го организира! Както искам нас пушачите да не ни пречат да се тровим, щом не пречим на другите(демек да си има заведения за пушачи които непушачите да ги заобикалят), така и аз нямам нищо против тяхното, което аз лично не го приемам. Против съм и някой да им ограничава свободата, но не и да ми го натрапват с парадите си.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #19 -: Jun 21, 2013, 08:24 »
В годината има разни прояви, където се акцентира по някакъв проблем. Например сещам се за ден на Земята ли се наричаше, как беше,  дето страницата на Гошо е черна, за да не хаби ток, а хората си изключват крушките за по един час, което естествено с нищо не променя консумацията на ток.

Та и тук така. Един ден в годината те ни напомнят за себе си. И се опитват да ни кажат, че трябва да се съобразим с тях, а не да ги дискриминираме. Макар последното да е безпредметно, защото отдавна е законово уредено (даже в конституцията) и никой за нищо не ги гони.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #20 -: Jun 21, 2013, 09:45 »
backinblack, изпадаш в противоречие, проявяващо двете си страни в темите за парада на гейовете и тютюнопушенето на обществени места. Избери си страна ;)
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #21 -: Jun 21, 2013, 10:23 »
Добре де, кой те кара да им ходиш на парада, че да се дразниш?

Самата идея че някой ще стане гей защото е видял гей парад ми се вижда доста абсурдна. За да има такава опасност, трябва според мен да си латентен педераст със силни вътрешни конфликти и желание да си "нормален", каквото и да значи последното. Между другото, тази теза за "нормалните" хора винаги ми е била доста нелогична. Дефиницията за "нормален" човек обикновено се изчерпва с някакво самоописание. Като говорим за стада, именно "нормалните" се вписват доста добре.

Лично на мене идеята да съм хомосексуален ми е противна, но докато последните не пречат на никой и не престъпват закона, нямам отношение към техните прояви. На който счита че обратните са "ненормални" в смисъл такъв че тяхното е болестно състояние и трябва да бъдат по някакъв начин елиминирани от обществото, съветвам го да се запознае с историята на Алън Тюринг.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3397
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #22 -: Jun 21, 2013, 11:36 »
Аха значи Тюринг бил обратният. Снощи се сетих, че имаше някакъв известен математик дето бил обратен...Ама за името не можах да се сетя. И в една тема отдавна Гейта го коментираше този въпрос.

А пък днес сутринта чух по радиото, че в америка обявили затлъстяването за болест. Щом затлъстяването вече е болест......защо педерастията не е?
Нещо има много сбъркано в цялата работа.
« Последна редакция: Jun 21, 2013, 11:48 от Naka »
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #23 -: Jun 21, 2013, 12:17 »
За затлъстяването не се учудвам толкова, но примерно как решават че косопада е болестно състояние не знам.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

kifavi8024

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 0
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #24 -: Jun 21, 2013, 14:31 »
Затлъстяването там просто е масово и затова здравните им глави се опитват да вдигнат шум, за да променят нещо, ама ....
Повечето ми приятели които заминаха за Северна Америка, до един качиха тегло и натрупаха маса - станаха по-едри. Не че са затлъстели, но просто станаха "по-яки" :D

Единственото решение което виждам аз, е спорт и информиране в училищата. Още ми е тъпо като си спомня за всичките ми учители по физическо като ученик - всичките до един с кореми (даже и жените), всичките преди са били "спортисти" и сега просто им е писнало от живота и са се пуснали по течението.

Пак се отклоних от темата, но какво да се прави  ;D [_]3
« Последна редакция: Jun 21, 2013, 14:37 от !ntel »
Активен

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3397
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #25 -: Jun 21, 2013, 14:49 »
Е така се прави фитнес.
http://innocentenglish.com/daily-break/funny-signs/funny-elevator-fitness.jpg
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #26 -: Jun 21, 2013, 15:16 »
backinblack, изпадаш в противоречие, проявяващо двете си страни в темите за парада на гейовете и тютюнопушенето на обществени места. Избери си страна ;)

Защо да съм в противоречие Френд!? Нямам нищо против нито към обратните, нито към непушачите и естествено и към пушачите защото съм пушач, но по тази логика, всеки който е различен с нещо от другия, хайде да ходи да прави паради, да затваря движението и да пречи на другите да се придвижват нормално!
В нашия не голям град има няколко такива и целия град ги знае, но като се обличат нормално и не парадират, пият си кафето и бирата по заведенията и никой не ги закача. Никой няма нищо негативно към тях, но вземат ли да парадират и съм сигурен, че ще има линч .
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #27 -: Jun 21, 2013, 18:53 »
Преди няколко месеца се разминах с една педеруга  по пътя. Оня ме изгледа бая хищно. Хич не се почуствах добре, идваше ми да му набия кофата. Естествено не го сторих.

Педерастията е психическо заболяване, но поради масовостта му през двадесети век, СЗО решава да го извади от списъка. Пък и е доказано нелечимо и е за цял живот.

Историята на Тюринг беше така живописно описана от Гейта в онази стара тема, че едва ли не я помня мотамо. Това не може да бъде наречено нормално и цивилизовано в никакъв случай. И животинско не е.

Обаче ние не знаем наистина Тюринг дали не се е занимавал с някакви извращения и с това да е предизвикал това поведение. При всички  положения нищо не може да оправдае действията на английските власти.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #28 -: Jun 21, 2013, 19:49 »
В случаят няма място за мистерии, след като става въпрос за съдебно решение, съдебните решения стават на база свидетелски показания (в случаят самопризнания) и на доказателства, а не на догадки и предположения. Съдебните процеси не са тайни и се документират. Та такива работи.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

v13

  • Гост
Re: „София прайд” 2013 отменен
« Отговор #29 -: Jun 21, 2013, 22:50 »
Факт е, че в някой скандинавски страни има детски книжки и помагала, където вместо традиционно семейство се описва семейство от двама мъже и дете...
Всичко това с нетрадиционната сексуалност си е официална политика на световния елит за намаляване на населението на земята. А всичките тези извратени нетрадиционни семейства само поощряват разни престъпни организации да правят търговия с деца. Из между всичките тия пошлости разбира се се намесва някъде и педофилията, която в някой страни вече са на път да я направят нормална.
Интересното е, че тези дни Обама е подхванал тази тема, предполагам съвсем популистки с цел PR.
Активен