Автор Тема: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2025 год.  (Прочетена 99325 пъти)

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3211
    • Профил
А кат свършат 150-те + години кво праим?
Праим нова йога и още 150 г. (само не знам бебето на 50 ли го праят на 100 или на 150, ма всичко под 150 си е жива измама, ако обновяваат генофонда на всеки 20-50 г. например)

Въх Гога... представяш ли си 150г. с една и съща бабичка  ::) ..тия трябва да дойдат да тренират тука малце да видим наш'те бабички с колко ще им скъсят животеца  :P

П.П. А бе  как е ж.р. на йога?
« Последна редакция: Mar 22, 2023, 16:59 от remotexx »
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Мъка, мъка, мъка...............
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
А кат свършат 150-те + години кво праим?

   Как кво праим - като при всички останали,само че имат предимства през преходния
период,съответно през следващия живот ще са на много по-високо ниво.

Уж разбираш от хиндуизъм ...
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
   И все пак,от всички коментиращи,никой не отрече,че е
възможно хората на живечт над 150 години.
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
В библията са описани хора живели по деветстотин години. В именника на владетелите ни има такива с по петстотин. В последния си ден на власт Клинтън ни обеща да живеем по хиляда и триста. Въпроса е, защо ни е? Същото питаше и Naka.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
   Въртиш,сучеш,все до гадния еврейски парцал,наречен "библия" опираш.

- - -

   Чак до 900 години,не знам ...
Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Те и тибетците ако живееха по 150 щеше да е бая навалица из баира.



Поредните ти вицове.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3211
    • Профил
май противно на очакванията (най-вече на Гогата, по-точно на жена му) по на далвера са тия дето не се заседяват много вкъщи ами са по чуждо..  :o (според тия графики де) но след една определна възраст вече всички се "кротват" (щото им е минало времето вече)

Интересно - според тая графика и тибетките трябва да живеят и те по толкова - 150г., а аз даже не знам как е ж.р. на йога  :'(
« Последна редакция: Mar 23, 2023, 00:29 от remotexx »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW

Разбирам и какво се е опивал да каже. Към онзи момент нещата са изглеждали точно така. Но пък историята се преобърна междувременно. Капиталистите се оказаха по-умни от социалистите. Направиха трета, четвърта, говорят и за пета, промишлена революция.

Така капиталистите решиха проблема (поне за нашия златен милиард), като просто изключиха пролетариата. Днес работници не съществуват. Всичко се върши от машини и „работника“ в най-лошия случай е не повече от оператор на тези машини. Това ефективно го превръща в аморфната формулировка „средна класа“.

Извършващите тежък, физически труд са някакъв много малък и определено едноцифрен процент от обществото, като тенденцията е да станат под един. В него влизат маргинални групи, които по правило са в нелегалност и осигуровки не им се начисляват.

Всъщност умнокрасавците по разни зали блъскат много повече железа, отколкото се върши някакъв физически труд. И без да тъпчат някакви анаболи, и в без това празните си глави, пак изглеждат по-мускулести от всеки хамалин, който съм виждал напоследък.

Нямах си работа да си пусна да гледам Карбовски. Следващата минута, две след 04:42 госта говори точно за това. Явно не само аз ги наблюдавам тези процеси.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
А хрумна ли ви, че може да не еса им необходими повече от 150 години на тибетците.
Това са едни 70 години отгоре на нашия живот, през които те продължават да се самоосъвършенстват. В края на този период ... може би просто се възнасят някъде, знам ли...
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
А хрумна ли ви, че може да не еса им необходими повече от 150 години на тибетците.

150 год. са „нисшите“ йоги. Има един очен доктор, казва се Мулдашев. Той още в началото на века изписа поредица от книги по въпроса. В Тибет има „живи мумии“ по хиляда, че и по две холяди години.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3088
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Туй хич не го вярвам, за хилядолетните живи мумии.
Айде от мен  [_]3
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Туй хич не го вярвам…

Ако ти кажа някои от „тайните“ на света хилядолетни йоги ще ти се стори най-нормалното нещо на планетата. Престави си, що за тайни са, след като са стигнали до обикновен човечец на г*за на географията.

Твърде много неща изобщо не са, както ги мислим. Като се замисля някой път за тия неща и всичко, с което се занимаваме ми се струва такова дребнотемие, че чак е учудвам, че им отделяме време.

Но няма сега да ги говоря тези неща. Човек трябва да е подготвен за тях. Днес би ги приел просто като фантастика родена в нечии много болен мозък. Не, че не мога и такива неща да ти разкажа.
« Последна редакция: Mar 23, 2023, 17:48 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Ако искаш малко фантасмагории за забавление, потърси книгите на Милан Миланов. Много интересни четива са. Щях да пукна от смях преди време, когато открих този екземпляр. Българската земя е раждала, раждала и пак ще ражда всякаква живопис [_]3
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

ray

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1447
    • Профил
А хрумна ли ви, че може да не еса им необходими повече от 150 години на тибетците.

150 год. са „нисшите“ йоги. Има един очен доктор, казва се Мулдашев. Той още в началото на века изписа поредица от книги по въпроса. В Тибет има „живи мумии“ по хиляда, че и по две холяди години.

Не знам защо толкова се учудвате, с какво това е много по различно от съвременните методи за замразяване и размразяване след десетки години. Криогеника или нещо подобно беше.
Дори си плащаш и то бая солено, особено за разни болни богаташи дето се страхуват да умрат.
Или това да замразят органи за кратко време (транспортиране, др.) докато ги трансплантират !

PS: може би най-сериозната разлика между самадхи (ако не бъркам) и криогенно замразяване е че при първото реализацията и контрола е от самия човек, докато във втория са необходими технически средства и то захранвани в течение на дълъг период от време  8)
« Последна редакция: Mar 23, 2023, 20:32 от ray »
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
ЧНГ 2022
Живота, вселената и някакви други глупости
spec1a 6 4447 Последна публикация Jan 03, 2022, 09:22
от cybercop
Руско-Украинска война от 2022 год.
Живота, вселената и някакви други глупости
Acho 1492 68771 Последна публикация Jun 23, 2022, 09:21
от remotexx