Автор Тема: Проблем с Слак парола  (Прочетена 776 пъти)

mistar_ti

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 7
    • Профил
Проблем с Слак парола
« -: Feb 09, 2008, 13:29 »
Имам слак 10.2 от доста време ми прави проблеми не мога да разбера сменя паса или нещо такова защото не мога вляза с акаунта си ( root ) отивам на машината и там е така. сменям си паса или по точно сетвам го и след 3-5 дена пак си го сменя или изтрива и пак не мога да вляза. Малко съм невеж относно линукс и не знам какъв е проблема на машината съм сложил само един мейл сървър и той си работи вупреки че имам проблем с паролата имам пуснати малко неща ( apache mysql perl ) и другите стандартни пакети с реално ип съм мисля че няма атаки или поне прониквания защото нищо не е изтрито или пък ме съжаляват че съм пълен невежа и не ми правят нищо. Преди бях с керио мейл сървър и пак ми правеше проблеми сега съм с qmailrock + spamassasin + антивирусна. Инсталацията е нова след като премахнах кериото но придължава проблема. Ако някой може да даде съвет какво да направя ще съм му благодарен ( ако е разбрал какво съм написал ) Пробвах да сложа по нова версия на слака но не ми се инсталира както трябва мейл сървъра а ми трябва да работи .



Активен