Автор Тема: Проблем с wireless USB адаптер - Repotec в Ubuntu 10.04  (Прочетена 2012 пъти)

toniko

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 30
  • Distribution: Убунту 9.04
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Здравейте, ъпдейтнах от 9.10 на 10.04 и ползвам безжичен адаптер, за да се връзвам към рутера ( Tp-Link). Проблемът, е че преди да ъпдейтна всичко беше ок, пускам компютъра и всичко си тръгва светкавично. Сега след като ъпдейтнах, когато пусна компютърът, първо ми зарежда адски бавно самият адаптер и след това явно не може да ми запомне мрежата ( както ми я запомни при 9.10 вер.) и като ми излезне прозорецът за въвеждане на парола за нета, след като я напиша направо ми забива целият прозорец, всичко останало работи влизам навсякъде, но самият прозорец за паролата стои като забил около 10 мин. и след това тръгва. Като се опитам да вляза в Network Connections и там ми забива, обаче тотално и се налага да му давам Force Quit. Ако някой има идея ще съм му много благодарен. Благодаря предварително.  ::)
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Пробвай да го преинсталираш от диска и виж дали пак така ще се държи.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

toniko

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 30
  • Distribution: Убунту 9.04
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Ще опитам, мина ми през ума да преинсталирам на ново, ама се надявах да има по безболезнен начин ;).
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Еми ако искаш пробвай да преинсталираш само network-manager-a. Но не знам дали ще се получи.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше