Автор Тема: Търсите по-добър Линукс форум?  (Прочетена 18876 пъти)

malin1

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 602
  • Distribution: Debian
  • Window Manager: Openbox
    • Профил
Re: Търсите по-добър Линукс форум?
« Отговор #45 -: Mar 31, 2019, 20:53 »
Цитат
П.П.2 и офтопик
Съжалявам, че си убих профила, ама явно "и в по-добри времена" е имало проблеми, та съм имал и друга регистрация, която "открих случайно" и ме "спаси".

а аз реших, че в миг на просветление си го затрил

Ами да, опитах, май нещо такова... Точно каквото беше казал в една друга тема... и след известно време "ми мина" . Обаче оня задник Малин ги беше натворил едни ;) ... и открих, че съм имал и друга забравена регистрация, когато съм ползвал УСУ.
П.П. Сeга ми хрумва, че предиии много време ползвах нещо наречено, май, passave (pasaffe било) и като преинсталирах, забравих да си запазя неговите настройки... и запазените в него пароли "умряха", докато открия хартиения носител, но "не всички бях актуализирал" на листа. И от тогава не ми е хрумвало да ползвам нещо такова.
« Последна редакция: Apr 01, 2019, 01:08 от malin1 »
Активен

bot

  • Гост
Re: Търсите по-добър Линукс форум?
« Отговор #46 -: Mar 31, 2019, 22:37 »
Един от шефовете ми ме беше кръстил Шест без десет.  :D

 Това звучи като един от любимите ми Стар Трек персонажи - 7 от 9 (7 of 9)
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Re: Търсите по-добър Линукс форум?
« Отговор #47 -: Apr 02, 2019, 09:06 »
Хубав персонаж  8)
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

ray

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1447
    • Профил
Re: Търсите по-добър Линукс форум?
« Отговор #48 -: Apr 02, 2019, 15:22 »
Сетих за един друг "прякор" - 4 (четири), така казват на един от главните герои на трилогията "Дивергенти/Divergents).
И този прякор идва от факта че той има "само" 4 страха (подсъзнателни), главната героиня (100 % дивергент) няма нито един  :o
Тази поредица също има доста нещо скрито в сюжета, пък и е добре направена (поне на мен определено ми хареса  :D).
Активен