Автор Тема: Q:Проблем със Слак след ъпдейт до current ?  (Прочетена 1266 пъти)

inst

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 213
    • Профил
значи днеска си ъпдеитах слака 10.2 до current сичко ок да ама  омазах работата на финалния диалог смисъл то ме пита дали да запази старите *.конф файлове и аз каф съм си Марко Тотев без да си искам праснах О /да го overwriteне / стана по погрешка щот к/кеер/ е близо до О , но интересното е че след като си исталнах ppp u rp-ppp/packs from v10.0 щот на ли нещо packs  от в10.2 не бачкаха/ така процедурата адсл-сетъп ... и като дам адсл-старт ..... Терминатет  след това давам пак адсл-старт дава ми че ..... seems to be connected я пишем lynx http://www.linux-bg.org несе къннектвам към сайта след това давам адсл-стоп , после адсл-старт дава ми че съм ..... seems to be connected  а не съм ако некой ме е разбрал да кае кфо се е насрало
Активен

FreeBSD 7.2 "The power to serve" & Slackware 12.2 & Debian 5

  • Гост
Q:Проблем със Слак след ъпдейт до current ?
« Отговор #1 -: Feb 23, 2006, 18:38 »
Sory ma sum v izrael i niama kiriliza. Na4i, kakva programa polzvash za updati? Bi triabvalo programata ti, ako e swaret pone da ima reverse i da mojesh da se vurnesh do staroto polojenie. Sega ne pomnia kak to4no beshe ma swaret --help bi triabvalo da kaje kak stava.
Активен

Goust

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 249
    • Профил
Q:Проблем със Слак след ъпдейт до current ?
« Отговор #2 -: Feb 23, 2006, 20:31 »
Pesho4uka е прав самоче трябва да си одбелязал в swaret.conf че искаш да прави reverse намене при стандартните настройки не беше отбелязано .След като си инсталирал всичко до corrent виж някой път ти липсват някои библиотеки (lib**) инсталирай си липсващите неща ,пробвай наново да си нагласиш връзката към интернет ( netconfig ) защото би трябвало да са ти се истрили настройките .
off-topic //
Ако може да зададеш по-ясно въпроса защото така много не се разбира . Кои програми запоследно ъпдейтна ,дай и грешките които ти изписва ??
Активен

Ubuntu

“The Future is Open”

"Прави каквото трябва, пък да става каквото ще."