Автор Тема: Препоръчайте ми BLU-Ray Записвачка и марка BLU-Ray дискове :)  (Прочетена 2233 пъти)

ignorant

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 151
    • Профил
Здравейте, решил съм да си купувам BLU-Ray записвачка и нямам представа кой бранд да избера, искам нещо качествено но и не твърде скъпо, с какви параметри и технологии на писането да е... Нищо нз. Никога не съм имал BLU-Ray. Видях,че цените са паднали на BLU-Ray дисковете и видях смисъл да премина на новата технология. При BLU-Ray също ли както при двд и сд дава грешки при записването на по-високите скорости, или примерно при тази нова технология такива неща не се случват, или поне много по-малко?? Моля кажете :)
Също и знаете ли  кои сакачествените устройства за записване и кои марки дискове са качествени? Коя е най-качествената марка BLU-Ray  дискове? на цд и двд помня , че VERBATIM  бяха иж най-качествените дискове с някакви защити СуперАзо и кристал азо и т.н. некви такива. разглеждах и LG  BLU-Ray записвачките и видях, че предлагат някакви спец. технологии за записване - M-Disc. Какво знаете за M-Discм има ли смисъл да си купувам блурей записвачка с такава технология или е маркетингов трик?

Гледах в моста цените и моделите и се спрях на LG BH16NS40 BLUE-RAY RW RET, някой дали случайно я има и ползва да каже отзиви? Моля ви всякакви мнения може да са ми от полза :/ LG BH16NS40 BLUE-RAY RW е с 5кинта по евтина но параметрите които са й написали са същите с LG BH16NS40 BLUE-RAY RW RET :/   Търся си нещо до около 150лв без ддс. :(

/едит:
http://mallbg.com/Blu-Ray-Verbatim-BD-R-Single-Layer-25Gb-4X-%28Printable%29-25-%D0%B1%D1%80-%D0%B2-%D1%88%D0%BF%D0%B8%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D0%BB_27558.html
Тези дискове хубави ли са, че ми се виждат евтини?
« Последна редакция: Dec 07, 2015, 06:27 от ignorant »
Активен