Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 78   Надолу

Автор Тема: Епидемията и българските културни особености  (Прочетена 67385 пъти)

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
   Значи трябва да подпукаме господарите им.
Ротшилдови,Рокфелерови и другите подобни дегенерати  >:D >:D >:D
Не можем да стигнем до тях. Утрепваме слугите и господарите са с вързани ръце. Едва ли ще си намерят нови слуги. Всеки предпочита да живее, отколкото да е богат и да знае, че има мишена на челото.

Мечти, нищо такова няма да се случи никога. Винаги ще се намерят желаещи привилегии, власт, пари, жени, каквито се сетиш изкушения. На всеки отстранен, ще се появят двама или трима желаещи. А на тяхно място четирима други. А след тях петима трети. И ламята не е шестнадесет битова.

На Спеца да му припомня, че разни Рокфелеровци не са нищо различно от нисши слуги в антрето. Истински силните никога няма да разберем кои са и къде са.
Защо да не се случи? Може толкова да се влошат нещата, че това да е единствената възможност. Мислиш, че няма да има хора, които ще се заемат с въпроса? Аз ще съм един от първите. Трудно търпя несправедливости, а към маса хора от страна на няколко... Изобщо няма да ми мигне окото, докато му пускам куршума. Или пък нещо друго, ако не мога да го стрелям по някаква причина.
А когато това започне да се случва редовно на тези, правещи пакости на другите, повярвай ми, няма да има хора, които да заменят богатство срещу непрестанен страх. Бойко живее в страх. Виж го, на какво е заприличал. Дори пред камерите му личи изражението на сгащено в ъгъла животно. Мислиш ли, че му е добре, въпреки всички пари които има. Преяжда с деликатеси и го стяга корема, а и вкуса им не усеща сигурно. Едва ли ще да е от ковид.
« Последна редакция: Dec 31, 2021, 09:51 от 4096bits »
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
   Значи трябва да подпукаме господарите им.
Ротшилдови,Рокфелерови и другите подобни дегенерати  >:D >:D >:D
Не можем да стигнем до тях. Утрепваме слугите и господарите са с вързани ръце. Едва ли ще си намерят нови слуги. Всеки предпочита да живее, отколкото да е богат и да знае, че има мишена на челото.

Мечти, нищо такова няма да се случи никога. Винаги ще се намерят желаещи привилегии, власт, пари, жени, каквито се сетиш изкушения. На всеки отстранен, ще се появят двама или трима желаещи. А на тяхно място четирима други. А след тях петима трети. И ламята не е шестнадесет битова.

На Спеца да му припомня, че разни Рокфелеровци не са нищо различно от нисши слуги в антрето. Истински силните никога няма да разберем кои са и къде са.

   И Ротшилдови ли са "слуги в антрето" ?

В САЩистан населението е много добре въоръжено.
Достатъчно е да се подкокоросат както трябва,и ще видиш колко "недосегаеми"
са Ротшилдови,Голдманови и тем подобните еврейски уруспии  >:D
« Последна редакция: Dec 31, 2021, 09:57 от spec1a »
Активен

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
СССР се разпадна, сега Путин работи да довърши и Русия (ама първо ще се върнат в средновековието).

    Не бъди толкова сигурен,че ще се върнат в средновековието.
Да,тамошните православни скотове натискат за увеличаване на
религиозното влияние (за съжаление имат и подкрепата на Путин),но
това ще е до време. Младите не са особено религиозни,а и в Русия
все още има силни атеистични традиции от времето на СССР.
Средновековието не е единствено религия.

Църквата е вид мафиотска организация. Както православната, така и католическата.

(Заб. Църква не е равно на религия)

Какво обсъждате в тази тема? :)

BTW Ковидът в Русия
« Последна редакция: Dec 31, 2021, 11:14 от laskov »
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Какво обсъждате в тази тема? :)

Каквото ни падне, като във всяка друга тема.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
   И Ротшилдови ли са "слуги в антрето" ?

Чудя се дали са дори това. По-скоро са черноработници на нивата с царевица.

Ще подпукате, ама кого? Бойко? Блеър? Килъри Клинтън? И какво?

Страха ще ги накара единствено да отвърнат. И ще изглеждаме точно като бандата нещастници, които си представяха, че могат да превземат конгреса и от това справедливостта да се възстанови.

Най-хубавото, което им се случи беше да лежат десетки години. Имаше и по-тежкото, много се разделиха с живота си.

п.п. Жена ми много обича коледни филмчета по телевизията. Основно за целта ползваме „Сеир сандък“ (когато работи), за който знаем от децата. Та дори там са лепнали лика на Костя с някакво послание „Омръзна ни вече“ или нещо подобно. Ще си останем с омръзването.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
СССР се разпадна, сега Путин работи да довърши и Русия (ама първо ще се върнат в средновековието).
Путин отмени годишния технически преглед на личните МПС
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
   И Ротшилдови ли са "слуги в антрето" ?

Чудя се дали са дори това. По-скоро са черноработници на нивата с царевица.

Ще подпукате, ама кого? Бойко? Блеър? Килъри Клинтън? И какво?

Страха ще ги накара единствено да отвърнат. И ще изглеждаме точно като бандата нещастници, които си представяха, че могат да превземат конгреса и от това справедливостта да се възстанови.

Най-хубавото, което им се случи беше да лежат десетки години. Имаше и по-тежкото, много се разделиха с живота си.

п.п. Жена ми много обича коледни филмчета по телевизията. Основно за целта ползваме „Сеир сандък“ (когато работи), за който знаем от децата. Та дори там са лепнали лика на Костя с някакво послание „Омръзна ни вече“ или нещо подобно. Ще си останем с омръзването.

   Активите на фамилията Ротшилд са минимум 2 трлн $ (според някои са над 6 трлн $).
И според теб са черноработници !?!






   Не знам откъде идва твоята увереност,че кукловодите са недосегаеми.
Не е изключено да им се случат ... някои случки ...

   Е, в началото на 1789 г. във Франция е изглеждала абсурдно възможността кралят
(Луи 16-ти) да бъде ... ъъъ ... подкъсен с 1 глава ...
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW

   Активите на фамилията Ротшилд са минимум 2 трлн $ (според някои са над 6 трлн $).
И според теб са черноработници !?!


Това са просто цифри, които не значат нищо. Много съвести могат да се купят, но само толкова. И какво са два трилиона? Една пиклива ябълка и един смотан електромобил да вземеш и стъпваш на толкова. Нищо.

Не, че нещо, но мисля съм ти казвал и друг път, че това не е фактическото състояние на нещата. Те нямат два трилиона. Имат всичко на света. Защо? Защото създават пари от въздуха и могат да създадът, колкото са им необходими. За разлика от нас, те знаят, че това е просто инструмент — отвертка, не цел. 




   Не знам откъде идва твоята увереност,че кукловодите са недосегаеми.
Не е изключено да им се случат ... някои случки ...

И да им се случат, нищо няма да стане. 4096 е прав, че не са недосегаеми, но все тая… Ще дойдат други. И в това съм напълно убеден. Не можеш да спреш Земята да се върти.

А относно кукловодите. Как да го кажа? Знам, че не вярваш в тези неща. Но, аз изобщо не вярвам, че са на тази планета и са от плът, и кръв. Някак си човешкия живот е твърде кратък, едно мигване и те няма.


   Е, в началото на 1789 г. във Франция е изглеждала абсурдно възможността кралят
(Луи 16-ти) да бъде ... ъъъ ... подкъсен с 1 глава ...

Което ме подсети да те питам, кой по-точно скъси путьото Луи и кучката Мария-Антоанета с по около 25 см.?
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3210
    • Профил
Какво обсъждате в тази тема? :)

Каквото ни падне, като във всяка друга тема.

Камъните падат...
https://www.dailymail.co.uk/news/article-10355215/Russian-military-satellite-come-crashing-Earth-weeks-malfunction.html
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Страха ще ги накара единствено да отвърнат. И ще изглеждаме точно като бандата нещастници, които си представяха, че могат да превземат конгреса и от това справедливостта да се възстанови.
Ще отвърнат, ако могат да си идентифицират мишената. Те го използват. Наричат го демокрация, дават ни да избираме конгреси, парламенти, обаче това са само хора, които са параван. За да няма кой да носи истинска отговорност за безумията. Дори по нашите закони колективна отговорност няма. Не можеш да съдиш депутат или конгресмен за това, за какво е гласувал. А взимащите решения са в сянка. Мислиш, че не можем да приложим същото? Да дадем на някой глас, да вика пред камерите, по площадите за демокрация, справедливост, законност и да се протестира мирно, за ненасилие. Докато една част от нас вършат мръсната и необходима работа - да изрежат и отстранят паразитите. Ще пише после по медиите, че е имало война между мафиотите по високите етажи на властта. Просто за да не пишат, че са отстранени неизвестно от кого, поради известни на всички причини. Тяхната тактика, по техните глави. Следващите също, ако продължават така. След като си отидат
 последователно и кърваво няколко продажни политици, повече такива няма да смеят да поискат властта.
Може да е кърваво, примитивно, незряло, осъдително, но ще даде урок на всеки, който се стреми към властта. Ще го запомнят и с костите си. Буренът, който задушава посевите се изкоренява. Не го молиш да не расте, да не смуче вода и да не се размножава.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3088
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Баси салатата станало тука, от омикрони до камъни..  ;D
По темата: Днес жената я пратиха да се тества с писиар, че на работата й имало болни. Отрицателна е. Но има един интересен момент: Три нейни колежки са положителни, а и трите били ваксинирани, с файзер, разбира се. Тая, заради която са ги пратили (една от трите положителни), била с температура, изгубила обоняние- ваксинирана. А всички неваксинирани били отрицателни (вкл. и жена ми). Досега само бях чел, че ковида хващал и ваксинирани, но не смеех да го твърдя, защото нямах непосредствени впечатления.

А сега де? Или РНК-то не бачка, или писиара лъже? Кое от двете е вярно? Или и двете?
А, забравих, то това вече е obsolete, че ваксината те предпазвала, новата опорка е, че само ти помага да го изкараш по-леко..
Хайде весело посрещане на новата година на всички!
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Баси салатата станало тука, от омикрони до камъни..  ;D
По темата: Днес жената я пратиха да се тества с писиар, че на работата й имало болни. Отрицателна е. Но има един интересен момент: Три нейни колежки са положителни, а и трите били ваксинирани, с файзер, разбира се. Тая, заради която са ги пратили (една от трите положителни), била с температура, изгубила обоняние- ваксинирана. А всички неваксинирани били отрицателни (вкл. и жена ми). Досега само бях чел, че ковида хващал и ваксинирани, но не смеех да го твърдя, защото нямах непосредствени впечатления.

А сега де? Или РНК-то не бачка, или писиара лъже? Кое от двете е вярно? Или и двете?
А, забравих, то това вече е obsolete, че ваксината те предпазвала, новата опорка е, че само ти помага да го изкараш по-леко..
Хайде весело посрещане на новата година на всички!

https://rumble.com/vrnlcp-covid-testing-point-in-italy.html

Меца на италиански, но му се разбира всичко.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
...
Църквата е вид мафиотска организация. Както православната, така и католическата.
...

   Поздравления !   Много точно казано !
Ето,че понякога пишеш умни неща.






Надявам се да ти светне скоро,че те баламосват с ваксините...
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Какво обсъждате в тази тема? :)

Каквото ни падне, като във всяка друга тема.

Камъните падат...
https://www.dailymail.co.uk/news/article-10355215/Russian-military-satellite-come-crashing-Earth-weeks-malfunction.html

   Aко започна да пиша за САЩистанските космически провали,
няма да стигне мястото на сървъра.

   Я си спомни как аварира "Скайлаб" преди години.
А колко совалки гръмнаха,а ?
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 78   Нагоре
« назад напред »