Автор Тема: Jedi Academy  (Прочетена 1231 пъти)

dbaniza

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 64
    • Профил
    • WWW
Jedi Academy
« -: Nov 10, 2004, 18:15 »
Ta wuprosa mi e dali Jedi Academy ima versija za Linux i ako da kak da ja podkaram i po wa6noto - ot kade da ja wzema? Na sajta pi6e ne6to za Macintosh ta si pomisih 4e trjabwa da ima i linux versija.
Mersi predwaritelno!
Активен

horror

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 32
    • Профил
Jedi Academy
« Отговор #1 -: Nov 11, 2004, 10:53 »
До колкото знам няма версия за линукс, но можеш да се опиташ да подкараш уиндоуската с wine или cedega. Cedega обаче е платена е ще се наложи да си билднеш от cvs.
Активен

dbaniza

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 64
    • Профил
    • WWW
Jedi Academy
« Отговор #2 -: Nov 11, 2004, 11:22 »
Е добре де ама играта не използва ли Quake3 енджина? А quake3 нали бачка под линух и без емулация? Няма ли възможност дата файловете
от win-версията да заработят с линух версията на quake3 енджина? Мисълта да влезна в линух и от там да емулирам бозата някак не ме влече твърде много...

А и мерси за отговора
Активен

v_badev

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1355
    • Профил
Jedi Academy
« Отговор #3 -: Nov 11, 2004, 11:53 »
Цитат (dbaniza @ Ноември 11 2004,11:22)
Е добре де ама играта не използва ли Quake3 енджина? А quake3 нали бачка под линух и без емулация? Няма ли възможност дата файловете
от win-версията да заработят с линух версията на quake3 енджина? Мисълта да влезна в линух и от там да емулирам бозата някак не ме влече твърде много...

А и мерси за отговора

Не, няма начин, въпреки че Jedi Academy използва Quake 3 енджин, изпълнимите файлове не са същите като на Quake-а, все пак това са две различни игри, така че единственият начин остава с Wine или Cedega.
Активен