Автор Тема: Debian Squuezy 6 skype P2P connection failure  (Прочетена 1569 пъти)

Kpavlov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 26
    • Профил
Debian Squuezy 6 skype P2P connection failure
« -: Mar 07, 2012, 21:52 »
Здравейте имам проблем със skype когато се опитвам да се логна зарежда дълго време и накрая дава грешка P2P connection failure. деинсталирах го като истривах папката и със командата apt-get remove skype, но пак същото. Мога да се логна единствено през root терминала, но терминала трябва да ми стои отворен. Доста неприятно...
Активен

big-marvel

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 70
  • Distribution: Debian GNU/LINUX
  • Window Manager: Gnome+
    • Профил
Re: Debian Squuezy 6 skype P2P connection failure
« Отговор #1 -: Mar 07, 2012, 22:28 »
Не мисля че проблема е при теб.
Преди малко един приятел ми се оплака за подобно нещо,но на него съм инсталирал уиндоусебан(7)
Проблема явно си е в сърварите или протоколите на скайп.Пробвай няколко пъти ако не то утре съм сигурен че проблема ще е отстранен. и при мен следобяд ми се появи същото като при теб,няколко пъти пробвах да се свържа и ето че сега работи.Сигурно и при теб ще тръгне,търпение колега!
Активен

Kpavlov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 26
    • Профил
Re: Debian Squuezy 6 skype P2P connection failure
« Отговор #2 -: Mar 07, 2012, 23:31 »
Не мисля че проблема е при теб.
Преди малко един приятел ми се оплака за подобно нещо,но на него съм инсталирал уиндоусебан(7)
Проблема явно си е в сърварите или протоколите на скайп.Пробвай няколко пъти ако не то утре съм сигурен че проблема ще е отстранен. и при мен следобяд ми се появи същото като при теб,няколко пъти пробвах да се свържа и ето че сега работи.Сигурно и при теб ще тръгне,търпение колега!
Да междодругото от това е било  ;D преди като бях windows потребител съм го имал този проблем, но явно не съм обръщал внимание на грешката тогава  ;D
Активен

to6eto

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 31
  • Window Manager: KDE
    • Профил
Re: Debian Squuezy 6 skype P2P connection failure
« Отговор #3 -: Mar 08, 2012, 21:03 »
май май е в тях нещо ... днес забелязах при едни познати имаха същия проблем бяха с win7  малко по- късно минах и през комшийката и тя имаше същия проблем а тя е с ubuntu 10.04, a moqt ... moqt си е на ред защото може би не съм го рествал с дни :)
скайп е помия и едва ли ще го оправят :/  забелязах че тези моите приятели руснаци са си сложили някакъв IM клиент на mail.ru и него го ползват повече, имат и адски много контакти в сравнение със скайпа им :) а и при слаб нет много по- добре се държеше :)
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
SKYPE и Debian
Настройка на програми
yamahadrums 11 2663 Последна публикация Jan 10, 2005, 15:59
от
Skype на Debian
Настройка на програми
Златко 4 1935 Последна публикация Mar 09, 2006, 22:33
от Златко
Ad0: failure - ..
Системни настройки
mos 1 1399 Последна публикация May 14, 2006, 22:31
от ibb27
Debian + skype
Настройка на програми
MarineForce 19 3441 Последна публикация Jun 23, 2006, 17:34
от nplus
RQ: Скрипт за изпращане на SMS при server failure
Настройка на програми
dfed 4 1727 Последна публикация Apr 25, 2009, 07:41
от borislavvg