Автор Тема: Да спасим мъжа- да възстановим Каменица Тввърдо!  (Прочетена 2653 пъти)

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Драги съфорумци, преди броени минути, съвсем спонтанно започнах поредната загубена битка. Това е и причината да пиша в царството на 42, сиреч живота, вселената и всичко останало отдавна забравено от историята. За какво става дума? Обръщам се към Каменица да възстанови единственото достойно за мъжа питие в синхрон с тяхната кампания да спасят изчезващия мъж. Това съобщение ще бъде пуснато само в още един форум, в който смятам, че са останали мъже. Нека Каменица покажат, че са способни и "ТВЪРДО" уверени да направят нещо, а не само да рекламират, за сега без реални действия.

Който мисли като мен, моля да се подпише на:

http://www.bgpetition.com/Kamenitza-Tvurdo/index.html

Прилагам и моя своеобразен, доста ламерски и непрофесионален лозунг на новата кампания.


http://1.bp.blogspot.com/_SnqY0rFmE9g/Sp7nisnGpKI/AAAAAAAAAVA/xeZjZkPTIGM/s1600-h/limonada.png

п.п. Опитах се, но не знам как изображенито да се покаже в поста, за това е връзка.
« Последна редакция: Sep 03, 2009, 01:30 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

ludsic

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 71
    • Профил
Добъл вечел ... хлъц :)
В последно време виждам какви ли не петиции, но от 3-4 години насам тази е първата, в която виждам смисъл. Не вярвам да има резултат, но въпреки това и аз се разписах :)
Поздрави
Активен

B4 02 B2 4C CD 21 B2 61 CD 21 B2 6D CD 21 B2 65 CD 21 B2 72 CD 21 B4 4C B0 00 CD 21 00 00 00 00

c2h5oh

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 675
  • Distribution: CentOS 7.4 Fedora 28
  • Window Manager: Plasma Desktop
    • Профил
БРАТЯ!!!! Най-после можем да кажем - надеждата се завръща Близо 20 години ни приспиваха чрез внушения от сорта на "Чрез светло пиво към светъл прогрес" и докъде стигнахме - навсякъде "светло" и "light" Меки наркотици, меки китки и меки пи...ки. (Даже и кренвиршите и те са Леки) Време е обаче това да спре Твърдо да заявим твърдото си желание да подкрепим твърдата бира, твърдия алкохол, твърдата китка и твърдия (вие си знаете а жените се досещат )  [_]3 [_]3 [_]3 [_]3
Активен

lunarvalleys

  • Гост
това ме подсети за следния "виц", не е много във връзка с бирата, ама>

Тя каза: Нямаш хубаво тяло. Той започна да тренира плуване и стана майстор на спорта. Тя каза : не си достатъчно мъжествен. Той замина доброволец в Чуждестранния легион и се върна с медали за смелост. Тя каза: глупав си. Той завърши университет и аспирантура, защити дисертация и написа книга. Тя каза: не можеш да ме издържаш. Той заряза науката, отвори фирма и започна свой бизнес, който скоро започна да носи хубав доход. Тя каза: ти си канцеларска мишка. Той започна да се занимава с парашутизъм, сноуборд, подводно плуване. Тя каза: алчен си. Той й купи къща в Стокхолм и Порше. Тя каза: безнесът направи от теб дяволски бездушен човек. Той си продаде всичко, затвори бизнеса и с всичките пари построи дом за бездомните хора. Той отиде при нея с един букет цветя, пораснал, със стари дънки, отслабнал и гладен. Тя каза: Кво се чудиш? Не те обичам и това е...

 [_]3 [_]3 [_]3
« Последна редакция: Sep 03, 2009, 09:42 от lunarvalleys »
Активен

/dev/null

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 181
  • Distribution: Ubuntu Current LTS
  • Window Manager: Unity
    • Профил
Криза е и няма да пиете качествен алкохол, сори!
Активен

CPU: AMD Phenom II 1100T Black Edition @ 3,3GHz, Cooler: Cooler Master v10, RAM: Corsair VS2GB1333D3 x4, MB: GA-890XA-UD3, PSU: SS-1250XM, GPU: AMD HD 6850x2 (CrossfireX), Sound card: ASUS Xonar D2X, SSD: Kingston SVP200S37A/60G, HDD: Hitachi HDS721010KLA330 (1TB), HDS723030ALA640 (3TB), WD RED(4TB)

tyuio

  • Гост
Аз като пловдивчанин казвам че няма да подрепя нищо свързано с каменица! Това не е нито пловдивска нити българска марка така че да им ... .......!
Нашето отколвшно пиене е виното но попадна в мутренски ръце и какво стана... аз не съм бюргер да подкрепям някакво лайнарско северно питие, макар че пия ама не робувам на марки. а и твърдо си беше чист спирт!
« Последна редакция: Sep 03, 2009, 11:03 от tyuio »
Активен

BOT_ev

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 995
  • Distribution: Debian
  • Window Manager: KDE
    • Профил
Е няма по-гадна бира от Каменица, голям спиртак голямо нещо...
Активен

Get to da chopa !!!
----------------------------------------------------------------------

ntrance

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 696
    • Профил
Слaвена rullez ..
Активен

tyuio

  • Гост
Слaвена rullez ..
Както сам знае гоу файър тази бира е Румънска
Активен

ntrance

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 696
    • Профил
Все ми е тази ;) 2  литра и половина за 2 лева и 20 стотинки  :) . Глад мори студента :)
Активен

milkonoj

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 143
  • Distribution: Ubuntu
  • Window Manager: Gnome
  • FreeWorld for FreePeople
    • Профил
Хората са го казали "Що е майна, все е лайна." Тъй, че спрете да пиете Каменица (много е гадна и рекламата е много тъпа).
Активен