Автор Тема: Compiz fusion  (Прочетена 1817 пъти)

ktborisov

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Compiz fusion
« -: Jan 22, 2008, 18:11 »
Проблемът ми е следния. Преди малко инсталирах. Compiz Fusion по това описание. Минах инсталацията след като написах
Цитат
compiz --replace
"премигна монитора" и до там. Нищо не ми се появи в "старт" менюто горе, Даже са ми забранени ефектите който са по подразбиране. Сега, като отида Система -> Настройки - > Външен вид -> Визуални Ефекти там има да избера с отметка. 1. "None" 2. " Normal " 3. "Extra" само дето ми се появи ново меню 4. " Custum" което има опция -> Performance, но нищо не става когато цъкна Performance освен да се забавя за момент всичко и до там. Идеята ми е, че дори когато го върна на Extra пак си оставам без каквито и да е било ефекти по десктопа. Предополагам, че това се е получило когато съм инсталирал Compiz Fusion-а и от него трябва да се настрой. Но аз не го намирам. (по-долу има скриин шот)
Дистрибуцията ми е Убунту 7.10. Видео картата ми е Radeon X850. Не съм слагал никакви драйвери от както съм инсталирал Убунту за видео картата, защото понеже нали ми вървяха тези стандартните ефекти и аз си мисля,че то опознава някакъв драйвер опен сорс на АТИ, защото ми разпознава картата като Х800/х850 series.
Благодаря предварително!

ScreenshotScreenshot
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Compiz-fusion
Настройка на програми
Nikolavp 3 2443 Последна публикация Jul 09, 2007, 23:10
от WebCrusader
Проблеми с compiz-fusion
Настройка на програми
nplus 1 2021 Последна публикация Aug 05, 2007, 18:24
от iaco29
Проблеам с kde и compiz-fusion
Настройка на програми
mariel666 2 2223 Последна публикация Nov 02, 2007, 20:58
от Ekspert
Compiz-fusion.
Настройка на програми
ЗибелтБг 7 2841 Последна публикация Mar 12, 2008, 21:03
от ЗибелтБг
Немога да си инсталирам compiz-fusion
Настройка на програми
Rude 6 5079 Последна публикация Jun 03, 2008, 10:05
от k4BIG