Автор Тема: Бойко подаде оставка  (Прочетена 13309 пъти)

Mitaka

  • Гост
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #165 -: Feb 27, 2013, 15:37 »
Буда изобщо не е крал...

http://www.blitz.bg/news/article/184883

Сега да видим феновете му :)

Божеее, Боже! Ама ти си наистина много зле от към финанси, ама с амбиция да дава акъли как да се управлява!
Къде в тази статия видя, че изобщо някой нещо е крал!!!?
Хората ти обясняват, че бюджета е на червено щото няма приходи в него. Приходите идват от данъци и акцизи и няма как да дойдат когато само монополните структури работят и тези като строителите на магистрали които се финансират от вън, но хората като не работя и нямат приходи, не влизат данъци в него, щото не харчат.

Ти па щото си много добре, за това постоянно повтаряш как другите са много зле ;)

А къде са 8-те милиарда от резерва?
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #166 -: Feb 27, 2013, 16:06 »
Буда изобщо не е крал...

http://www.blitz.bg/news/article/184883

Сега да видим феновете му :)

Божеее, Боже! Ама ти си наистина много зле от към финанси, ама с амбиция да дава акъли как да се управлява!
Къде в тази статия видя, че изобщо някой нещо е крал!!!?
Хората ти обясняват, че бюджета е на червено щото няма приходи в него. Приходите идват от данъци и акцизи и няма как да дойдат когато само монополните структури работят и тези като строителите на магистрали които се финансират от вън, но хората като не работя и нямат приходи, не влизат данъци в него, щото не харчат.

Ти па щото си много добре, за това постоянно повтаряш как другите са много зле ;)

А къде са 8-те милиарда от резерва?

Не! Не съм добре, но има доста други които са много по-зле и от мен и това, че аз съм по-добре от тях не ме топли и не ме кара да се чувствам добре, но за теб започвам да си мисля, че се чувстваш най-добре по това, че има други които са по-зле от теб.
За това ти е и голям проблема като виждаш други които са по-добре от теб. Това е и основната разлика между мен и теб.
Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #167 -: Feb 27, 2013, 16:51 »
Започвате да обръщате нещата на лични спорове и мнения. Моля, постарайте се да спрете, за да не се налага темата да отива в Коша или да бъде изтрита.

ПС. Който е казал, че „в спора се ражда истината“, не е живял край българи. У нас абсурд някой да промени чуждото мнение, дори и аргументите му да са разумни. Май по-скоро „в спора се вдига егото“ (и каквото там друго може)...
Активен

Mitaka

  • Гост
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #168 -: Feb 27, 2013, 18:41 »
Грешно ти е впечатлението.
Изобщо не ме топли това, че някой е по-зле от мен... и най-малко би ме топлил факта, че тая пасмина е докарала държавата до фалит...
Активен

Mitaka

  • Гост
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #169 -: Feb 28, 2013, 11:09 »
Влиза Цветанов при Борисов на свиждане в болницата и гледа ръцете му вързани! Веднага се развикал:
-Защо сте го арестували? Той все още е премиер....
Доктора:
-Не е арестуван, ама знаеш ли колко лента от кардиографа наряза...
Активен

backinblack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3201
    • Профил
Re: Бойко подаде оставка
« Отговор #170 -: Feb 28, 2013, 15:04 »
Влиза Цветанов при Борисов на свиждане в болницата и гледа ръцете му вързани! Веднага се развикал:
-Защо сте го арестували? Той все още е премиер....
Доктора:
-Не е арестуван, ама знаеш ли колко лента от кардиографа наряза...

Еееее, това е яко! Ще го пусна във фейса :D
Активен