Автор Тема: безплатна тикет система  (Прочетена 2598 пъти)

ljbomir

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 5
    • Профил
безплатна тикет система
« -: Jan 15, 2012, 17:42 »
Здравейте,

Първо да се извиня ако не съм подбрал подходящата секция, но не намерих по-подхдяща в този форум :)

Искам да питам някой ровил ли се е, ползва , има наблюдения, опит с безплатните тикет системи.
Искам да инсталирам такава, но ми коства много време за всяка една по отделно да се опитвам да я подкарам
и всяка си има куци места. Едната беше eticket , много ми харсе но не поддържа фонетична кирилица. И не видях настройки за това...
Другата беше php ticket , на нея не можах да намеря какви изисквания има за mysql таблиците , и няма никаква инфоримация за нея, така и неможах да я подкарам.....
Трябва ми безплатна тикет система за малка фирма около 20 човека , за препоръчване да има мейл съпорт.

Очаквам съвети :)
Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Re: безплатна тикет система
« Отговор #2 -: Jan 15, 2012, 20:14 »
EGroupware съдържа не само това.
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

sstefanov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 158
    • Профил
Re: безплатна тикет система
« Отговор #3 -: Jan 15, 2012, 20:32 »
Инсталирах RT във фирмата, където работя и тя работи чудесно вече повече от година!
Невероятно е гъвкава, но отначало е малко трудна.
http://www.bestpractical.com/rt/

Преди бях с OTRS, но определено RT ми хареса много повече.
Активен