Страници: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 70   Надолу

Автор Тема: Съществува ли наистина Тайно световно правителство?  (Прочетена 142464 пъти)

lunarvalley

  • Гост
Цитат
Въпроси ?

да. Напълно бепричинно ли е било това? Или си бил там да им светиш?

между другото, да си ме видял някъде да употребявам изрази като 'рубладжии'? В случай, че не ти е ясно, не съм некъф изперкал русофоб дето скача срещу всичко руско.
Активен

lunarvalley

  • Гост
улеснение искаш ли?

They were suspected of administering corporal punishment, and in Norway, that's completely illegal.
Ruth says they did spank the children. But she adds: "Not every time when they do something bad, more occasionally."

Аз също не съм бил там да им светя. Не знам до какво е довело разследването и кой е прав и кой колко е крив в случая. Но да изкарваш, че властите в страната отнемат децата на хетеро-двойки, за да ги дадат на гей-двойки, е извинявай...
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
Цитат
Въпроси ?

да. Напълно бепричинно ли е било това? Или си бил там да им светиш?

между другото, да си ме видял някъде да употребявам изрази като 'рубладжии'? В случай, че не ти е ясно, не съм некъф изперкал русофоб дето скача срещу всичко руско.

   Твърдеше,че руски медии разпространявали 'новини' за насилствено
вземане на деца от родителите им.
   Показах,че има сериозни западни  издания, които твърдят същото.
   Та,май ще се окаже истина ...

   Между другото има заведени дела от родители,чиито деца са отнети,срещу
уродите от "Barnevernet" ...
Активен

lunarvalley

  • Гост
Твърдях, че слуховете за безпричинно отнемане тръгнаха от руски медии, и че нашите охотно препечатват. Истина е, че на проблемни родители се отнемат децата. Според теб, как трябва да е? Някой ако си пребива детето или извършва сексуално насилие върху него, какво, трябва да го оставят без да го пипат ли? Щото детето е негово? Тия деца 'отнети' от родителите им, и настанени в домове идват от изключително проблемни семейства.
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Пребиване на дете ли е имало или само два шамара. Ако децата знаят, че са недосегаеми, ще станат малки чудовища. В Испания да шибнеш шамар на дете? Веднага си телепорнтиран в затвора. Резултатът? Дете му е отказана прищявка и то сяда на една пешеходна пътека  и започва да реве, да се търкаля по нея и да се тръшка. При опит на майка му да го махне от там, започва да крещи, че го пребиват. Бъдете честити! Имате си закон за защита на децата.  ;D
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

lunarvalley

  • Гост
Цитат
Пребиване на дете ли е имало или само два шамара.
изчакай малко, те търсят линкове в момента [_]3
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3211
    • Профил
Аре ве. Докога ше чекаме линковия материал /и снимковия/ за гей дружинките...  ъ-ъ-ъ така де двойките. Въобще ако една част от изречението е грешна, то като цяло вярно ли е или грешно. А сега дайте им и снимки на документите ..и на едните , че са нормални и на другите че са гейове. Искам да видя официални документи, свидетелство за граждански брак... ААА ма ха, като ще я караме по сталински, само срещу подпис и печат
и ако не са женени каква гей двойка са, пък и нали ги дават само на семейства

Ама той и Сталин така не верва на статистиката, не вярва и накрая тя победи  >:D
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
... ще доведе до нов цикъл от непрестанни избори.
Изборите са единственият работещ лост за директно управление от народа. Нека да има повече.

Това означава парализа и застой. Хубаво е да има повече видове избори, а не един и същ непрестанно.

В момента, когато НСО го свали от отчет...
Има един друг почетен председател, който все още е абониран за НСО. Открийте разликите в картинката.

Има съществена разлика. Почетния председател е важен служител на чекистите. Дори с разнебитената си в момента партия осигурява важни баланси вътре в страната. Вярно нещата с Турция ги изпусна и 20 години поне ще наваксва. Но все така е незаменим.

Докато един Бойко е точно в обратното положение. В момента, когато стане ненужен ще е приемлив единствено мъртъв заради всичко, в което е намесен. Събитията вече потвърждават, че сме близо до тоя момент. ЦРУ го удря през медиите си и групичката десни комплексарчета. Доган през главата му се разпорежда в радиото. Цацаров вече не му е верен. Последното е особено показателно. Позволи си го единствено, когато Орешарски беше на власт и нямаше изгледи Бойко да оцелее.

... ГЕРБ става неуправляемо атомно оръжие. Не се знае, какво ще се случи от разпада му. И колко вторични земетресения ще има.
Герб е Борисов и Борисов е Герб. При изчезване на Герб, някакви хора за пореден път ще сменят партийната си принадлежност към актуалната властдържаща структура. И ще се кълнат в стабилността.

Борисов е лицето на ГЕРБ. Това, че Сретан, Маджо, Трактора, Златко или някой от десетината други желаещи ще го убие в минутата, когато НСО не са наоколо, не означава, че ще убие и всички останали десетки хиляди в структурата. Поне около 1 000 от тях имат значителни възможности и ще вършат простотии в паниката, когато нямат чадър.

От преврат винаги щетите са неизмеримо по-големи и от най-крадливото правителство.
В краткосрочен или дългосрочен план? Хайде да спрем да гледаме само до утре...

Няма значение в близко или не бъдеще. Винаги е зле. Гърция се тресе. Испания се тресе. Ние се тресяхме до 1945-та. Където има преврат, последиците са за десетилетия. Раните трудно заздравяват.


=*=

бацинка, в колко Скандинавски страни си бил, и кои, че ги слагаш и петте в един кюп?

   ЪЪЪ,браточка,как ги изброи 5 на брой скандинавските страни ?


И аз стигнах до 4. Освен изброените, още Финландия и Дания. Лунар да каже, коя брои за пета, че такава няма.

=*=

Пфу. Пет коментара по-надолу вкарва и Инсландия. Ясен е прав, че по тая логика може да вкара и Индия.

знам за какво ми говориш

За упорито препечатваните 'новини', дето тръгнаха от руски медии, как в Норвегия взимали деца от семействата им направо без причина. Най-вече деца на чужденци, рийшли... После това се разпростря и върху другите Скандинавски държави, но Норвегия си остана най-известна. Интересно явление е готовността, с която толкова хора (от Източна Европа И Русия, разбира се, нали ние сме 'нормалните', а не като скапаните 'западняци') са готови да повтарят тия небивалици.

Значи приемаш всичко това за нормално? Да повторя. Имат право да влязат с взлом в дома ти, без ти да си там и да отведат децата ти по подозрение, без никаква санкция от съд. Нормално ли е да се отнеме новородено на няколко часа, преди да го е видяла собствената му майка? А нормално ли е след като си осъден в международния съд за правата на човека да откажеш да изпълниш разпореждането и лично министъра ти на правосъдието ти да го заяви?

Ако смяташ всичко това за нормално си по-голям фашист от Хитлер. Норвегия де факто се самоизключи от цивилизования свят. За да си част от европейската общност трябва задължително да признаваш решенията на международния съд.

Твърдях, че слуховете за безпричинно отнемане тръгнаха от руски медии, и че нашите охотно препечатват. Истина е, че на проблемни родители се отнемат децата. Според теб, как трябва да е? Някой ако си пребива детето или извършва сексуално насилие върху него, какво, трябва да го оставят без да го пипат ли? Щото детето е негово? Тия деца 'отнети' от родителите им, и настанени в домове идват от изключително проблемни семейства.

Това е задължително да стане и навсякъде става, но само след санкция на съда. Норвежците са уроди. Всички са уроди, щом допускат това. И ние сме уроди, че ги търпим.


Пребиване на дете ли е имало или само два шамара. Ако децата знаят, че са недосегаеми, ще станат малки чудовища. В Испания да шибнеш шамар на дете? Веднага си телепорнтиран в затвора. Резултатът? Дете му е отказана прищявка и то сяда на една пешеходна пътека  и започва да реве, да се търкаля по нея и да се тръшка. При опит на майка му да го махне от там, започва да крещи, че го пребиват. Бъдете честити! Имате си закон за защита на децата.  ;D

4096, тия родители са за ебане. Щом му позволяват да се тръшка, наистина са лоши родители. Децата започват да се тръшкат още от бебета. И точно там трябва да бъде пресечено. Щом са позволили това да продължава, значи изобщо не са и направили опит да възпитат детето си. Това дете е бъдещ социопат.





Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Лунар не смятам, че е лошо олиготата да се намираме и говорим. В крайна сметка това е смисъла на Интернет. Да свързва хората. Не може всички да се родим гении. Каквито, такива.

Това е така но мен ме дразни принципа на харесванията (гласуванията). Ако нещо се харесва, кликва, това Гого го води за гласуване и го изтиква напред.....и почва да събира още повече такива 'гласувания'. Нещо като полжителна обратна връзка.

Не ми харесва принципа, че ако нещо е харесвано то това е правилното. В резултат се губят страници, контент, видеота с 'друго' съдържание.

---------

Друг принцип който въобще не ми харесва е, че ако нещо е свежо, скоро променяно или скоро направено то то е правилно и важно и се изтиква напред. Също като новините. Превърнали са Инернет в новинарски сайт.

Направи някоя добра страница за нещо, по която няма какво още да подобриш. Ами ще се индескира най-много 1-2 години... След това отива в киреча.
Това, че не си я променял дълго време прави ли я грешна?


На първото казват демократизиране, сиреч модно. Всеки бизнес се интересува от това, което е масово.

По втория въпрос. Нещо, което не е променяно скоро не го прави грешно, но го прави старо. Света днес се интересува единствено от новото. Никой не го интересува старото.  Всеки го интересува, какво ще бъде, а не какво е било. Затова Гългъл действат така. Нагаждат се към общото.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил

4096, тия родители са за ебане. Щом му позволяват да се тръшка, наистина са лоши родители. Децата започват да се тръшкат още от бебета. И точно там трябва да бъде пресечено. Щом са позволили това да продължава, значи изобщо не са и направили опит да възпитат детето си. Това дете е бъдещ социопат.
Майката я познавам. Не особено добре, но общи "приятели" ( нейни роднини и мои приятели ), които са ми много близки, са ми говорили достатъчно за нея. Невероятна жена. Много борбена, много упорита, взискателна. Просто детето знаеше, че е недосегаемо. А моите приятели са били свитетели на цялата случка.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Едно от най-трудните неща на света е да си родител. Децата се раждат с оформен характер. Може да звучи странно, но е така. Ти може да си много добър човек, може да си гений в професионалната си област, може да си всичко и пак да се дъниш като родител. Това е изпит на който сме се проваляли почти всички.

Не всичко е загубено за това хлапе, но трябва да му се обърне сериозно внимание, докато не е станало късно.

Както и да е. Не зависи от теб. Един ден ще станеш родител и всеки ден ще се сблъскваш с дилеми. Но пък ще си и щастлив.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
И аз мисля, че децата се раждат с оформен характер. Те, точно както възрастните в една и съща ситуация могат да постъпят съвсем различно.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.
Страници: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 70   Нагоре
« назад напред »