Автор Тема: Гражданска организация за защите от бездомните кучета  (Прочетена 15945 пъти)

edmon

  • Гост
Имам идея да направя такава организация!
Понеже съм много краен в изказванията си ще поканя и някой мазник -ПР да казва с
леки, мазни и нежни думи на заблудени природозащитници, че искаме бездомните кучета
да бъдат приспивани - БЪРЗО и ЕВТИНО!
А и както е видно заблудени природозащитници има бол и в техните очи тези от нас, които сме разумни и виждаме ОГРОМЕН финансов и социален проблем, изглеждат като садисти!
Най-добре е да се прибират тези кучета и ако не ги потърси собственик до 48 часа да бъдат приспивани!
Активен

vyrgozunqk

  • Гост
Брой ме вътре...
Активен

dobrev666

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 119
  • Distribution: Slackware, Slackware64
    • Профил
    • WWW
Да не забравяме и бездомните котки. Те също опикават и одрискват детските площадки и пясъчници.
Страх ме е да заведа детето на пясъчника, щото не се знае какво ще изрови.
И всеки собственик на куче да му събира изпражнението след като се изходи. Писна ми да вървя по улицата и постоянно да се оглеждам да не настъпя такова нещо. И да плащат големи данъци за тях.
Активен

vyrgozunqk

  • Гост
Аз искам да изтребим и гълъбите и врабчетата, че и те много дрискат, тяхната семка...
Активен

GattaNegra

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 650
  • Distribution: Linux Mint DE
  • Window Manager: XFCE
    • Профил
А аз искам да се изтребят/отменят както следва:

* родителите-мърлячи, които не се грижат за децата си и не ги възпитават правилно така, щото те като членове на обществото в по-късен етап да са способни да взимат правилни морални решения;

* циганите - само крадливите и миризливите.

* наркоманите

* хомосексуалистите

* престъпниците - затворниците ядат и спят благодарение на моите данъци. И съдебните процеси са им много.

* за изнасилвачите и педофилите да се въведе следното: на венозно хранене и с катетър, напълно обездвижен изродът се поставя в стъклен аквариум, отрязват му се пръстите на краката и се пускат мравки. Колонията го яде жив.

* сираците. - и те ядат и спят благодарение на моите данъци.

* да се отмени задължителното безплатно начално училище или да се въведат данъчни облекчения за бездетни. От къде на къде моите пари да плащат чужд кеф?

Освен това може би е добра идея да се въведе следното:
* Поп-фолк, рок и рап звездите и музиката им да са достъпни за публиката след 00 часа по телевизията.

* отделни канали за футбол и останалите спортове.

* пълна забрана за наблюдение на мачове и концерти на живо.

* пълна забрана за ползване на автомобил за разстояния под 5 километра в рамките на града и под 3 извън населени места.

* Данък деца - и да е доста висок.

* Задължителни психо тестове при :
- издаване на шофьорска книжка;
- забременяване (ако не го изкара -аборт, лечение и забрана за следваща бременност в срок от 5 години)
- сключване на договор за доставка на Интернет с частни абонати.  Ако лицето не изкара теста техниката се конфискува в полза на държавата.
- задължителни тестове на всеки три месеца за шофьори, учители, държавни служители и лекари.

* каторга за бизнесмени и политици, хванати във финансови или имотни измами.

* каторга за родители, чиито деца имат слаб успех в училище.

* задължителна химическа кастрация на следните групи:
- болни от генетично предавани болести;
- хора с алергии;
- дебели хора
- грозни хора
- хора с IQ под 100.
- хора, работещи в стресова среда
- хора, работещи в нездравословна среда
- инвалиди
- деца от бракове между роднини

« Последна редакция: Jan 26, 2011, 20:00 от GattaNegra »
Активен

Мразя Gnome 3!!!

edmon

  • Гост
А аз искам да се изтребят/отменят както следва:

Ето така години наред се бяга от решаване на проблемите! Вместо да се реши проблема почваме да се вайкаме колко е нерешим! :)
Прехвърлят се болежките от болната на здравата глава!
ПРЕПОРЪЧИТЕЛНО ЛЕКАРСТВО : да се изгледа отново (поне два път)
 КРИВОРАЗБРАНАТА ЦИВИЛИЗАЦИЯ на Добри Войников!
Активен

GattaNegra

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 650
  • Distribution: Linux Mint DE
  • Window Manager: XFCE
    • Профил
Ъъ.. Извинявайте, Ваше Председателство, но не виждам никой да се вайка.

Към безумието, с което е започната темата добавих собствените си безумия.
Или не е разрешено накой друг да ръси безумия, освен Избраните?
Активен

Мразя Gnome 3!!!

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Виждам много пари в тази работа. Мисля да си основа китайска фондация за защита на...ъъъъ хората от помиярите. Мислех първоначално американска, щото там знаят как да решават този проблем, ама е пълно с идиоти, които мислят прекалено емоционално, та Китай звучи някак по-добре от САЩ. Та правя си китайска фондация, изнудвам общините по същият начин както малоумните немски фондации, 4 лапи, 5 патки и т.н. Решавам проблемът генерално. Съветвам ви да не посещавате китайски ресторанти и дюнерджийници все пак.

Апропо как решават в Германия проблема с бездомните кучета, някой ще ме светне ли? Аз имам по-добро решение, бас държа :)
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

vyrgozunqk

  • Гост
Гато, тази снимка е правена, от познат зад стола и либрата в селски град, вади си изводи и стига си плямпала глупости пак  ::) :
Активен

GattaNegra

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 650
  • Distribution: Linux Mint DE
  • Window Manager: XFCE
    • Профил
Да те светна от сега, че тоя проблем никога няма да има решение.

Една мила дама си е поставила доста морбидна цел - да преведе и опише в статии разкази за възможно най-всички престъпления и престъпници.
Сайтът се казва Криминални Досиета.
В тая библиотека на престъпленията можеш да прочетеш как хора, убили по 50 - 100 души или изнасилили 20-30 деца получават 10-15 години затвор.

Такива общества надали биха позволили бедничките пухчовци законно да се превръщат в бургери и палта. 
Такива общества обаче също така не биха могли да се преборят и с корупцията и тъпотията на политиците, които сами си избират.
Именно корупцята, склонноста на този и онзи да "бутне" или да му "бутнат"  нещо за да се случи това или онова или за да направи или не прави нещо е една от основните причини за кучешкият и други проблеми..

Дори да има разни граждани, отделни единици, които не се кефят на режима, системата, властимащите и начините, по които се случват нещата, овцете винаги ще ги стъпкват. Независимо дали се опитват да променат нещата за добро или лошо. Стадото просто се кефи да има сигурността на залитащото равновесие и се гмурка в чужди убеждения без да мисли.

Хората са единствените животни, които съзнателно и с кеф се самоубиват всеки ден по малко с пушене и пиене и опасни за живота професии,.
Но не сме уникални само с това, разбира се.

Животните - повечето от тях - се стараят да научат малките си да оцеляват.
Предават допълнително придобитите знания на потомството си. Пример - домашната котка често може да научи децата си да ходят на правилното място за тоалетни нужди сама. Или да просят храна, или да отварят врати.

Хората обаче или предпазват децата си прекомерно и ги задушават, или ги мятат в живота и ги оставят " да се развиват". Малко са родителите, които успяват да научат децата си на отговорност и да им покажат къде са границите.

Именно от ненаучените боклуци, парвенюта и лекета с мания за величие идва помиарският проблем, че и какви ли не още.

Относно темата, микро-темите в нея и тоновете глупости, които ще изпишем - те също нямат смисъл.
Помисли си дали изобщо си струва да си амортизираш клавиатурата точно тук.


Призовавам ви да порастнете и да спрете с идиотските теми и изказвания.
« Последна редакция: Jan 27, 2011, 01:40 от GattaNegra »
Активен

Мразя Gnome 3!!!

nifelheim

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 328
  • Distribution: Kubuntu
  • Window Manager: KDE
    • Профил
    • WWW
Аз като заклет оптимист винаги съм казвал, че проблемът с бездомните животни ще се разреши от самосебе си..
Това е един от най-важните проблеми в нашата държава, но ако погледнем някои по-незначителни неща, например.. В периода 2013-2015 в Източна Европа от глад ще умрат прибизително 4-5 милиона човека, а голяма част от населението ще живее в землянки. Мислите че това няма да се случи? Нека да помислим..  за изминалата година цените на стоките от първа необходимост по официалната статистика са се повишили с 20%. Тази година в най-оптимистичният вариант, дори да няма някакви икономически сътресения, ще се повишат още толкова. Да не говорим за дежурното поскъпване на тока и на центите на петрола в световен мащаб, които след 6-7 месеца се очаква да достигнат 150-200$ за барел. Всичко това ще доведе до многократно поскъпване на всичко в края на годината. Пенсионерите вече няма да са в състояние да си осигуряват дори храна за половин месец и ще разчитат на своите деца и внуци, ако имат такива. Да разгледаме ситуацията - едно младо семейство с дете, и да предположим че това семейство свързва двата края по някакъв начин, и изведнъж се оказва че трябва да издържа и 4 възрастни родители, да не говорим евентуално за баби и дядовци. В този момент ще бъдат изпарвени пред един велик демократичен избор - да оставят детето си да умре или да оставят родителите си да умрат. Да не говорим за по-сериозният проблем за съдбата на бездомните животни, но според мен те ще бъдат или изядени или на никой няма да му пука за тях.  >:D
Активен

Оптимистът изучава английски език. Песимистът - китайски. А реалистът - автомат Калашников.

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
О, Тимур е писал че разказът му е правен по реален случай....от един парк в Русе. Става въпрос за същата история където онези откачалки пищяха сума време че зъл отровител тровил кучетата и загивали по грешка катерички (странно, пускаха навсякъде снимки на изтровени песове, но нямаше на изтровени катерички и гълъби). Той отровителят сам си се спря след като бастиса всички помияри в района, а малоумните "немци" пробваха да докарат още с баничарката, за да възтановят екоравновесието и тоя и тях изтрепа. Nice. Така се прави.

« Последна редакция: Jan 27, 2011, 09:13 от gat3way »
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
nifelheim, капец миру не за горами, но мога да те уверя, че няма да е толкова страшно.  ;)
Активен

Без правила няма игра

luda_glawa

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 652
  • Distribution: Kubuntu
  • Window Manager: KDE
    • Профил
    • WWW
А аз искам да се изтребят/отменят както следва:
...
* пълна забрана за наблюдение на мачове и концерти на живо. - И симфоничните концерти ли?
...
* Данък деца - и да е доста висок. - Това не го разбрах
* Задължителни психо тестове при :
...
- сключване на договор за доставка на Интернет с частни абонати.  Ако лицето не изкара теста техниката се конфискува в полза на държавата. - Y
...
* задължителна химическа кастрация на следните групи:
...
- грозни хора - Y
- хора с IQ под 100. - Y
- хора, работещи в стресова среда - Y
- хора, работещи в нездравословна среда - Y
...

Отивам да се гръмна ...
Активен

С Уважение:

Luda Glawa ;-)

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Отивам да се гръмна ...

Добре, ще направиш :D.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше