Автор Тема: Резултат от работа :) на едни моя колежка постигнала го е за един ден :).....  (Прочетена 7529 пъти)

anstas

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 160
  • Distribution: Debian Mandriva Sabayon
  • Window Manager: Gnome & KDE
    • Профил
@tyuio, Приятелю!       [_]3

Вече съм в зоната на онази възраст и в никакъв случай не бих и посмял да се конкурирам, с когото и да е от вас!   :D
Това просто е невъзможно!
Друга тема е, че зная онази тайна за жените, която и ти ще проумееш, когато надминеш годините ми!      :D
   
       [_]3 [_]3 [_]3





Активен

Ако Господ се бе посъветвал с мен, когато е  създавал света,  щях да му препоръчам да го устрои по-просто.     Алфонс X МЪДРИ, крал на Кастилия.

GNU/Linux user 462005

hyankov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 86
    • Профил
Хммм, малко оффтопик, но тази тема ме подсети как един колега, запален фен на Линукс, ми обясняваше за "Великото предимство на Windows", което Линукс просто няма как да осигури. След 30-минутно уговаряне най-накрая ми сподели тайната на това "Велико Предимство", а именно:

-"В 99% от случаите, когато инсталирам Windows на някоя приятелка се стига до секс, хайде сега сам се сети в колко от случаите, когато съм инсталирал Линукс, се е стигало до нещо друго освен до бирен махмурлук"

Признавам - бях сразен и обезоръжен пред неговите аргументи :-D

Поздрави
Активен

jivkojj

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 139
    • Профил
Е ти що не го пита, след 2-та или 3-та инсталация дали сменя ръката? Може и до 100% да го докара.  ;)
Активен

tyuio

  • Гост
Хммм, малко оффтопик, но тази тема ме подсети как един колега, запален фен на Линукс, ми обясняваше за "Великото предимство на Windows", което Линукс просто няма как да осигури. След 30-минутно уговаряне най-накрая ми сподели тайната на това "Велико Предимство", а именно:

-"В 99% от случаите, когато инсталирам Windows на някоя приятелка се стига до секс, хайде сега сам се сети в колко от случаите, когато съм инсталирал Линукс, се е стигало до нещо друго освен до бирен махмурлук"

Признавам - бях сразен и обезоръжен пред неговите аргументи :-D

Поздрави
Грешно е разбрал идеята твоя човек! Ся, когато инсталирам уин аз вземам пари а когато лин не вземам, тия мацки просто не са искали да му платят в пари и са се оправили коя както може. После когато инсталирам линукс на някой новичък, изпитвам такъв оргазъм че няма място за мацки тогава а просто за едно яко ободряващо напиване :)
Активен

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
леле марче конкуренцията се засилва вече и хайку пишат, но утре, да утре е моят  реванш!
Аз хайку-ту не го разбирам като философия. Ма сигурно щото съм руса. ::)
Аууууу :Д) от къде почна тамемата до къде я докарахме .... :) Марче внимавай да не те прекараме през прозоразно прокси :)
Ко било??? ???
"В 99% от случаите, когато инсталирам Windows на някоя приятелка се стига до секс, хайде сега сам се сети в колко от случаите, когато съм инсталирал Линукс, се е стигало до нещо друго освен до бирен махмурлук"
Ебаси и великото предимство, аз ако трябва да инсталирам уин, ще се гръмна преди да се е стигнало до каквито и да е интимности  :o
Активен

task_struct

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 576
  • Distribution: Kubuntu 14.04
  • Window Manager: KDE 4.13
    • Профил
Като стана въпрос за интимности, кога ще е следващият InstallFest, защото на предният не бях подготвен за толкова масирано женско присъствие :)
Активен

"Minds are like parachutes. They only function when they are open." - James Dewar

irc.freenode.net  / #linux-bg

nifelheim

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 328
  • Distribution: Kubuntu
  • Window Manager: KDE
    • Профил
    • WWW
-"В 99% от случаите, когато инсталирам Windows на някоя приятелка се стига до секс, хайде сега сам се сети в колко от случаите, когато съм инсталирал Линукс, се е стигало до нещо друго освен до бирен махмурлук"

Да се използва платен софтуер, за да се получи безплатен секс противоречи на идеята на свободния софтуер! ;D
Активен

Оптимистът изучава английски език. Песимистът - китайски. А реалистът - автомат Калашников.

nedpetko

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 445
  • Distribution: Debian GNU/Linux
  • Window Manager: KDE
    • Профил
Не смятам, че противоречи. Просто това е една друга идея - за свободния секс!  ;D
Активен

Debian amd64 squeeze/sid

/dev/null

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 181
  • Distribution: Ubuntu Current LTS
  • Window Manager: Unity
    • Профил
Ако успеете да комбинирате електронната търговия с разплащането в натура, ще помогнете на всички да се съвземат по-бързо от финансовата криза.
Марче, недей да им се вързваш, всички искат онези Debian-ски чорапи (сигурно вече са се скъсали 100 пъти), но никой няма смелостта да си го признае!
Активен

CPU: AMD Phenom II 1100T Black Edition @ 3,3GHz, Cooler: Cooler Master v10, RAM: Corsair VS2GB1333D3 x4, MB: GA-890XA-UD3, PSU: SS-1250XM, GPU: AMD HD 6850x2 (CrossfireX), Sound card: ASUS Xonar D2X, SSD: Kingston SVP200S37A/60G, HDD: Hitachi HDS721010KLA330 (1TB), HDS723030ALA640 (3TB), WD RED(4TB)

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Ти луд ли си бе, идва лято кой ще носи чорапи  :D :D :D :D. Те бяха за Дядо Коледа - закачени на камината ;)
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Чорапите от аватара изобщо не са обувани :) Те са скъпоценност :) И не си ги давам. Имам още едни, те са носени. Обаче, пичове, трябва да имате дамско краче, за да ги носите, номерация 36-40 са и са много тесни  >:D >:D >:D
Активен

ntrance

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 696
    • Профил
Чорапите от аватара изобщо не са обувани :) Те са скъпоценност :) И не си ги давам. Имам още едни, те са носени. Обаче, пичове, трябва да имате дамско краче, за да ги носите, номерация 36-40 са и са много тесни  >:D >:D >:D

Значи един за нас :) , щом не си ги слагала още , пак ние ще си го разделим по братски :?)
Активен

tyuio

  • Гост
марчето пак се измъкна по чорапки!
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Аз не деля с никого - искам го само за мен  :D :D :D :D
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

ntrance

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 696
    • Профил
Аз не деля с никого - искам го само за мен  :D :D :D :D
Щом искаш беля на главата :)даваметия я дори с панделка :)  >:D >:D >:D
Активен