Автор Тема: Разно извънтемие  (Прочетена 172419 пъти)

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5293
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #675 -: Jan 04, 2022, 11:21 »
И сега какво чувам по телевизиите, ще изкопават починалите за тестове........ако е вярно, баф маа му и работа.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3871
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #676 -: Jan 04, 2022, 11:53 »
   Ако трябва да отварят гробове,то първия трябва да е на Илия Павлов.
Има основателни съмнения,че в ковчега има пясък (или нещо друго),а гореспоменатия
си е направил пластични операции и си е бил камшика на някое ... "райско местенце".
   Ако си спомняте, на поклонението ковчега му беше затворен и запечатан !
 Е как да не се усъмни човек ...
« Последна редакция: Jan 04, 2022, 12:49 от spec1a »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #677 -: Jan 04, 2022, 13:30 »
С малката разлика, че на смъртта му има свидетели. Той не е Елвис или Брус Ли. А и за двамата е ясно, че също са мъртви. Според теб би ли бил доволен от наследника си в „Овъргаз“? Или другия му наследник дето напоследък не е шишкав?

Не мисля така.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3871
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #678 -: Jan 04, 2022, 16:07 »
   Сигурно "свидетелите" са "Кошаревски".

И какво точно са видели/чули ?
Чули са някакъв изстрел, Илия Павлов е паднал на земята и толкоз.
Откъде следва,че е мъртъв ?
   А и мултаците са имали много кинти за подкупване на когото трябва...

   Мажоритарен собственик на  „Овъргаз“ е Сашо Дончев.
Едва ли има много общо с Илия Павлов.
   С Павлов имат общо например Николай Вълканов и ... Ахмед Доган.
Е,естествено и Дарина,дето сега си развява гъза из Ривиерата.
Тези далавери неведнъж сме ги коментирали.






Предполагам,Nik123 ще може да обясни по-добре от мен що е то "Кошаревски свидетел" ...
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #679 -: Jan 04, 2022, 16:57 »
   Мажоритарен собственик на  „Овъргаз“ е Сашо Дончев.
Едва ли има много общо с Илия Павлов.

Нищо, освен, че наследи целия си бизнес от него. Как си представяш такова мекотело, сам да развие подобна империя?
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3126
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #680 -: Jan 04, 2022, 17:03 »
Предполагам, на повечето колеги тук им е известно, идва от името на едно село -Кошарево, откъдето още преди доста години (може би век) страните по съдебни дела са си пазарили срещу заплащане уж свидетели, да им потвърждават тезите, и впоследствие е станало нарицателно за лъжесвидетел. Основно под тоя термин "кошаревски свидетел"  се разбира лъжесвидетел в наказателния процес, в момента.
Тук ще отбележа, че свидетелските показания подлежат на преценка и те обикновено са последното нещо, върху което стъпва съда, когато се произнася. Т.е. те са най-ненадеждното доказателство, но е факт, че някои дела се решават с такива свидетели.
Активен

Nik123

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3126
  • Distribution: Mageia, Q4OS
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #681 -: Jan 04, 2022, 18:04 »
И сега какво чувам по телевизиите, ще изкопават починалите за тестове........ако е вярно, баф маа му и работа.

Сега го видях :)
Ачо, няма какво да проверяват. Четох я тая глупост на новия ни министър-председател - "От днешния ден всеки починал от ковид със сертификат, ще бъде проверен от къде е бил изваден зеленият му сертификат. МВР ще отиде на мястото където е изваден сертификата и ще направи проверка".
Ма направо си го представям как се случва.. отива полицията и хваща доктора- "Ти си му продал фалшив сертификат за ваксинация, нали, мръснико?" А доктора- "Да, признавам си вината и искам споразумение".
Това е по-скоро намек, че всички ваксинирани, които са починали, са били с фалшиви сертификати. Явно това ще е новата пропагандна линия.
« Последна редакция: Jan 04, 2022, 18:06 от Nik123 »
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6199
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #682 -: Jan 04, 2022, 19:59 »
Не разбирам, защо продължават да наричат сертификатите фалшиви. Отивам при лекаря, давам му няколко стотака, той вади дозата с "ваксина", отваря я, изсипва я в мивката или някъде другаде просто като отпадък и пише, че ме е боцнал. После въвежда данните в системата. Какво точно му е фалшивото, след като е издаден от легитимна институция?
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Разно извънтемие
« Отговор #683 -: Jan 04, 2022, 22:39 »
Какво точно му е фалшивото, след като е издаден от легитимна институция?

Ами защото са с невярно съдържание, независимо, кой ги е издал.

Тоя въпрос се надценява и раздува. Софиянци си мислят, че техните проблеми са проблемите на всички останали. Нищо, че са ⅓ от жителите на тая земя.

Никой извън столицата не би дал пари за нещо толкова тъпо като лист хартия, с който може единствено да се обърше, знаете къде.

Софиянци да си хващат корумпираните доктори и да не ни занимават със себе си.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3243
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #684 -: Jan 04, 2022, 22:46 »
и най-накрая ще разберем какво се е случило на испанския грип (и той горе-долу толко - 2-3г. изпедепцал завалийката)
https://e-vestnik.bg/35283/vladimir-veksler-za-omikron-na-prirodata-i-pisna-ot-milioni-nevezhi-i-ni-vaksinira-prinuditelno/

И биг фарма - меринджей бизнеса ще приключи (от само себе си) - кой каквото нагушил - нагушил
Активен

bdenkov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 57
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #685 -: Jan 04, 2022, 23:02 »
Пускам си да гледам в Ю туб цели - пълнометражни филми. Но за съжаление някой от тях нямат превод на Български език. Зная как и откъде да пусна субтитри - автоматичен превод, но в менюто няма такава възможност.

Вие гледате ли филми от интернет сайтове без сваляне.

Кой сайтове бихте ми препоръчали за Български език или субтитри.
Благодаря.
Активен

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6199
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #686 -: Jan 05, 2022, 00:42 »
Какво точно му е фалшивото, след като е издаден от легитимна институция?

Ами защото са с невярно съдържание, независимо, кой ги е издал.

Тоя въпрос се надценява и раздува. Софиянци си мислят, че техните проблеми са проблемите на всички останали. Нищо, че са ⅓ от жителите на тая земя.

Никой извън столицата не би дал пари за нещо толкова тъпо като лист хартия, с който може единствено да се обърше, знаете къде.

Софиянци да си хващат корумпираните доктори и да не ни занимават със себе си.
Проблема на мен ми е, че няма къде да се видя с приятели. У дома не става, щото ако се развихрим, после трябва да правя ремонт, иначе депозита заминава на кино. Нямам къща с двор за съжаление. Та за да пия някъде с някого по бира или нещо друго, лафче или да се  повеселим, трябва да имам ей тази "хартийка". А аз отказвам да я имам, въпреки, че с удоволствие бих дал пари за фиктивна ваксинация. Просто за да прецакам държавата и тъпанарите начело. Ако ще и за кратко да е. Сертификатите налагат на близо 80% от хората в страната социална изолация, ако няма места, където да им се позволява да се събират. Това е проблем. Или да почнем сами да си говорим? По едно време за малко и до там да стигна, но поради други причини. Човек усеща лудостта на една врата разстояние и само трябва да щракне ключа и да натисне дръжката на вратата. Не боли, но е страшно.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3243
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #687 -: Jan 05, 2022, 01:23 »
Пускам си да гледам в Ю туб цели - пълнометражни филми. Но за съжаление някой от тях нямат превод на Български език. Зная как и откъде да пусна субтитри - автоматичен превод, но в менюто няма такава възможност.

Вие гледате ли филми от интернет сайтове без сваляне.

Кой сайтове бихте ми препоръчали за Български език или субтитри.
Благодаря.

Ами колега те повечето дребни играчи мислят за клиента и автоматично свалят субтитри за всички налични езици онлайн, а ако случайно нямат желания език/превод имат опция за ъплоад (и там вече сам си намираш БГ субтитрите и ги качваш) напр. (забележка не  всичките им плейъри/сървъри поддържат субтитри и/ли ъплоад) - напр. тези
lookmovie . io
fmovies . to
c1ne . co

А някой даже имат и опция за сваляне
hdencode . org
movieparadise . org
scene-rls . net
pahe . ph

..тия са само от първия списък който ми попадна с топ 10-20-25 (ли бяха) сайтове за 2022 г.
Активен

petar258

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 399
  • Distribution: Ubuntu-mate 16.04, Windows 7
    • Профил
Re: Разно извънтемие
« Отговор #688 -: Jan 05, 2022, 16:38 »
Фашивите сертификати на умрелите инжектирани е само поредната версия за прикриване на истината че умират от инжекциите. И явно това им се спуска централно от авторите на цялата тая измама с предумишлени масови убийства. Забелязвам че тая версия я прокарват различни хора в различни държави
Активен

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3243
    • Профил
Активен