Автор Тема: Продавам...  (Прочетена 786 пъти)

n00b

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1248
  • Distribution: OSX
  • Window Manager: 10.6, 10.8, 10.9
  • Live to hack, hack to live.
    • Профил
Продавам...
« -: Mar 05, 2013, 02:30 »
...женица

http://prodavalnik.com/prodavam-sgodna-zhenitsa-promotsiya-i18668869

Цитат
Ако се обадите до 10 минути подарявам напълно без пари 3 календара н аЛепа Брена от 1987г. и касетка на Орхан Мурад с най-големите хитове. Може и бартер за Хладилник с фризер поне 90 литра!   ПРАЩАМ ПО ЕКОНТ С ТЕСТ ДО 15 МИНУТИ!

 [_]3 [_]3 [_]3
Активен

mobilio - професионални мобилни приложения

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Продавам...
« Отговор #1 -: Mar 05, 2013, 09:40 »
Според мен трябва да пуснеш пълният текст на обявата, защото има много важни подробности в него.

Цитат
Девойката е много запазена. 1992 година производсто 2.0 Енджекция, ГАЗ/Бензин с фейслифт. Не е чуквана и китосвана. На не повече от 12 000 километра е. Умее да готви и има възможност да се научи да чисти и пере. Малко чукат клапаните и трябва да се смени маслото на скоростната кутия иначе е кукла. 52 инча LCD дисплей, 4GB RAM , носи на пиенйе. Обича дългите разходки по плажа и сирене.Тунинг - Angel Eyes , NOS System, Recaro седалки и 5 мегапиксела спойлер на задницата.Разход 20 лева на вечер ако не и даваш зор , иначе може да стигне и до 450 лева в зависимост от деня от месеца.Нема проблеми по ходовата част- никакви луфтове и клопвания.Бордовия компютър е забил и дава яко грешки ама не пречи на основните функции. Давам я с 4 зимни гуми и два пожаргасителя . Ако се обадите до 10 минути подарявам напълно без пари 3 календара н аЛепа Брена от 1987г. и касетка на Орхан Мурад с най-големите хитове. Може и бартер за Хладилник с фризер поне 90 литра!   ПРАЩАМ ПО ЕКОНТ С ТЕСТ ДО 15 МИНУТИ!

Това очаквам да го види някоя организация от сорта на хелзинският комитет и не знам си какво и да разбият продавалника от дела, както сториха със сиренето булка и Загорка.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear