Автор Тема: Междуличностни спорове?  (Прочетена 11737 пъти)

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Междуличностни спорове?
« Отговор #45 -: Jan 04, 2009, 13:59 »
Не може да е толкова голяма психическата експлоатация, като гледам бая време ти е останало да философстваш и размишляваш по въпроса :) Гледам даже си се опитал да вникнеш в битието на работещият човек и родителят, а това изисква немалко психическа енергия и свободно време :)
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

anstas

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 160
  • Distribution: Debian Mandriva Sabayon
  • Window Manager: Gnome & KDE
    • Профил
Re: Междуличностни спорове?
« Отговор #46 -: Jan 04, 2009, 14:16 »
Приятели ...

Рано или късно,всички умираме. Дали сърцата ни ще са пълни с любов е наш избор. Хобито е стремеж към общуване и то открит. Светът е балансиран, приятели, и всеки може сам да избере.Тези,които не могат да се „намерят“ умират в самота. Яроста и агресията са  лек! Свобода за едни , карма за други.Но аз упорито вярвам,че сърцето е живо само ако обича. Не търсете вината в себе си, ще я намерите ....

Имам една съседка, тя е много нежна с животните, ама груба със старата си майка ...
Доброто може само да е лично, иначе се наказва.
Останалото е мъжка суета или калпаво възпитание.
Срамуваме се да кажем на хората че ги обичаме, докъде я докарахме, приятели!
А всички сме толкова еднакви към любовта!
Активен

Ако Господ се бе посъветвал с мен, когато е  създавал света,  щях да му препоръчам да го устрои по-просто.     Алфонс X МЪДРИ, крал на Кастилия.

GNU/Linux user 462005

sverdlov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 351
    • Профил
Re: Междуличностни спорове?
« Отговор #47 -: Jan 04, 2009, 14:30 »
тва, билките, помагат ей
Активен

my_shadow

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 3
    • Профил
Re: Междуличностни спорове?
« Отговор #48 -: Jan 04, 2009, 17:12 »
Хора не съм спец и може би няма да бъда. Не знам кой е разбирач и кой псевдо, защото нямам нужните знания за да ги различа. Не говоря за това кой колко е напред с материала.

Просто ми е гадно че тук се псуват на майка, и админи и потребители. Всякъш някъква невидима омраза витае в този форум. Незнам на какво се дължи това. От дълго време чета и bgdev.org но там просто не се отговаря на въпроси от сорта "решете ми тази и тази задача" ако човека не е показал знания по въпроса. А виж - в раздела им за уеб дизайн се води същата междуличноста война.

Поздрави и вино за всички. С пожелание за по - чист форум.
Активен

nedpetko

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 445
  • Distribution: Debian GNU/Linux
  • Window Manager: KDE
    • Профил
Re: Междуличностни спорове?
« Отговор #49 -: Jan 04, 2009, 17:23 »
Винаги съм твърдял че добрата псувня отпуска или казано по друг начин псуването изпуска негативната психическа енергия.
Е понякога роднините от женски пол се засягат, затова като се псува някого на майка не е много добре да се уточнява чия майка е спомената.
Активен

Debian amd64 squeeze/sid

tarator

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 849
    • Профил
Re: Междуличностни спорове?
« Отговор #50 -: Jan 04, 2009, 18:14 »
Slevin_,

Данните които съм дал _не са_ достатъчно за презентация (освен измислените за отворен софтуер). Имам данни по начина по който се правят за научна презентация, но няма да ги дам докато не видя, че и някой друг дава числа :) Освен това искам да видя какви условия за експеримента ще предложите.

Спомням си в този форум преди известно време пак имаше тема за 32- vs. 64-bit Linux, с много дрънкане, много дървени философи изказаха мъдрите си мисли, но никой не се сети да измери и провери какви са реалните резултати. Никой освен мен :)

> Щом поверяваш на лаптоп през безжична мрежа (особенно с рутер сапунерка) да ти прави бекъп,
> явно финансовата криза вече е засегнала научната ви катедра.

Правя бакъп на данните от лаптопа, Slevin_, да си се сещал случайно че те може да са достатъчно ценни, за да трябва да се пазят? :) И това е вкъщи, на работа не мога да използвам безжична мрежа, "военните" (хехе) не дават. Бих ти казал колко го е закъсала "научната ми катедра", но някой пак ще каже, че се хваля. :)

Нали не си мислиш, че ще седна да броя цитирания, че да ти ги кажа? Или може би си мислиш, че ги следя с интерес и знам числото наизуст? :)

por4e, не ставаш за врачка, пробвай друга професия :)
Активен

A gentleman is one who is never rude unintentionally. - Noel Coward

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Re: Междуличностни спорове?
« Отговор #51 -: Jan 04, 2009, 22:23 »
Приятели ...

Рано или късно,всички умираме.
Aбе, вие тук голям зор да умирате, и ти и нет^р все за смърт говорите ;D Не, майтапя се, напълно си прав. :)
Активен

lunarvalleys

  • Гост
Re: Междуличностни спорове?
« Отговор #52 -: Jan 04, 2009, 23:29 »
па аз..
като човек, който не се занимава професионално с компютри, а също така не са ми и хоби, ни то пък интересни.. съм удивен от твърдоглавието и упорството на някои съ-фор-умници..

пак, без да имам някого предвид конкретно> ех другари, другари.. намерили сте с какво да се опитвате да впечатлявате другите..

апропо.. таман сме почнали с пишкомерството, айде едно питанье> с какво *вие* сте допринесли за opensource обществото? програми, гтк2 теми, гдм теми?

интересно ми е
Активен

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Re: Междуличностни спорове?
« Отговор #53 -: Jan 04, 2009, 23:50 »
Аз инсталирам слак наляво и надясно(е само 2 досега ;D ) и веднъж даже докладвах грешка в сайта на slackbuilds.org на роби уоркман  ;) ;D А лунар, с какво се занимаваш? Имаш ли приятел/ка? ;D Нещо много интимни си станахме в този форум. ;D ;D
Активен

lunarvalleys

  • Гост
Re: Междуличностни спорове?
« Отговор #54 -: Jan 05, 2009, 00:02 »
па аз съм писал имейл на Патрик Волкердинг -- кат затвориш pkgtool горе от кръстчето на Konsole и процесорът ти се качва на 100%

но не с това се гордея :D

*интимни*? това, че не се заяждам и обикновено се гъбаркам с всичко не означава интомностЪ!! :D

ae, и спри с тфа США, сериозно -- излагаш се "като кифладжия" (както ми каза един бакшиш преди седмица, за дето исках да му върна 4 стотинки)
« Последна редакция: Feb 28, 2009, 14:02 от lunarvalleys »
Активен

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Re: Междуличностни спорове?
« Отговор #55 -: Jan 05, 2009, 00:10 »
Е ти пък, не виждаш ли че се бъзикам с това США. ;D В руските форуми или блогове, оттам съм го видял, постоянно има някакви хора, които са убедени, че США е империята на злото.
Единственото, което не ми харесва е агресията в жителите на тази страна, но е много по-готино да пиша США отколкото САЩ ;D ;D
Бивша, сега въздържател ли си? :( И какво работиш, не се разбра.
Това не беше ли на slackpkg?
Активен

lunarvalleys

  • Гост
Re: Междуличностни спорове?
« Отговор #56 -: Jan 05, 2009, 00:20 »
ми не е по-готино США, ма ти си карай  :)

не, не съм въздържател

и да и в slackpkg май става същата дивотия, dialog мисля че правеше проблем
Активен