Автор Тема: немско-български речник за линукс  (Прочетена 1694 пъти)

angela55

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 46
    • Профил
искам да попитам има ли таковая нещо за линукс и ако има да ми кажете кой е и евентуално линк за него
Активен

romeo_ninov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2155
    • Профил
немско-български речник за линукс
« Отговор #1 -: Dec 30, 2004, 18:16 »
Пробвай една програмка, наречена Everest. Автора й е писал нещо и за linux, но не съм се задълбавал в тази версия
Активен

0x2B|~0x2B

angela55

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 46
    • Профил
немско-български речник за линукс
« Отговор #3 -: Jan 01, 2005, 22:04 »
ами аз имам една идея ама незнам дали ще стане да стартирам под линукса някой от тези течници-polyglot,koral gernam dictionary или някой други ,с полиглота пробвах с wine-toно не става с другите не съм пробвал но ако и при тях не стане -доколкото съм чувал това wine могат да му се правят някакви настройки та въпроса ми е ако някой знае и е успял по този начин нека го споддели с незнаещите
Активен

lune

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 3
    • Профил
немско-български речник за линукс
« Отговор #4 -: Jan 04, 2005, 03:33 »
Цитат (angela55 @ Ян. 01 2005,23:04)
ами аз имам една идея ама незнам дали ще стане да стартирам под линукса някой от тези течници-polyglot,koral gernam dictionary или някой други ,с полиглота пробвах с wine-toно не става с другите не съм пробвал но ако и при тях не стане -доколкото съм чувал това wine могат да му се правят някакви настройки та въпроса ми е ако някой знае и е успял по този начин нека го споддели с незнаещите

Geberoff не работи през wine. Стартира се, ама не ти изписва превода май или нещо такова беше. Аз пробвах навремето с френския и английския. Ама всъщност за какво ти е речник. Ето например:

http://www.eurodict.koralsoft.com/

Имаш си прекрасен немско-български и българско-немски речник онлайн. Вярно чакаш две секунди повече да зареди страницата, ама нито инсталираш, нито емулираш, нито нещо друго...
Активен