Покажи Публикации - Acho
* Виж публикациите на потр. | Виж темите на потр. | Виж прикачените файлове на потр
Страници: [1] 2 3 ... 620
1  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Още извънтемие -: Днес в 10:19
Е то това ние го очакваме от сто години дето се казва. Ама дали ще го дочакаме - не се знае:

https://novini.bg/article/2026061606463897368
2  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Делата на бай Дончо -: Днес в 09:54
Лъжат ли гадните демократи, или Дончо е предвидил пари за персийците:

https://fakti.bg/world/1061226-tramp-demokratite-umishleno-razprostranavat-lajata-che-shte-plashtame-na-iran
3  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Що е то ИИ/AI и има ли то почва у нас? -: Днес в 09:51
Всевъзможни приложения са му намерили на тоя интелект:

https://www.vesti.bg/sviat/kyrvavi-pari-rusnaci-pecheliat-hiliadi-kato-syzhiviavat-ubiti-vojnici-s-ii-6262386
4  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2029 год. -: Днес в 09:42
И сега - нова среща и нови очаквания. Или пък нищо:

https://novini.bg/article/2026061603143492004
5  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Още извънтемие -: Jun 15, 2026, 12:01
Петрола пада, ама бензина си е скъпня. И сигурно няма да поевтинее скоро:

https://www.vesti.bg/sviat/obrat-na-pazarite-cenite-na-petrola-se-srinaha-sled-novina-za-mir-mezhdu-sasht-i-iran-6262376
6  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Делата на бай Дончо -: Jun 15, 2026, 11:56
"Тръмп се разпусва заради Нетаняху"

Какво е направил ? РАЗПУСВА - това какво е : разпсува или разпуска ? Я да си оправяте текстовете:

https://novini.bg/article/2026061508080061964
7  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Делата на бай Дончо -: Jun 15, 2026, 09:52
А тия евреи дето не са доволни от мира, ами направо са разочаровани от Дончо. Те си искат военните действия да продължават, да си атакуват всички покрай тях, ливанци палестинци хуси муси хути иранци и разни араби:

https://fakti.bg/world/1060998-izrael-za-sdelkata-na-tramp-s-teheran-kolosalen-proval-nama-da-se-saobrazim
8  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Още извънтемие -: Jun 15, 2026, 09:49
Новите членове се готвят за началото на преговорите за приемане:

https://fakti.bg/world/1061007-es-podnovava-pregovorite-za-chlenstvo-s-ukraina-i-moldova
9  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: (безнадеждната) Руско-украинска война от 2022-2029 год. -: Jun 15, 2026, 09:42
Иранците ужким са се спазарили с Тръмпа, ама тия нямат спиране. Все повече нападения и постоянно жертви и разрушения. Кога ще се договорят и да се спира всичко:

https://www.vesti.bg/sviat/istoricheski-manastir-v-ukrajna-plamna-sled-masirana-ruska-ataka-6262353
10  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Делата на бай Дончо -: Jun 15, 2026, 09:34
Верно никак не е млад вече. Ама рожденика не се оставя, винаги е пълен с нови идеи или простотийки:

https://novini.bg/article/2026061505431176171
11  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Още извънтемие -: Jun 14, 2026, 17:44
То аз както и да напиша, все е същата баница. Че и църквата се възмущава от тях, дето си правят тия шествия на софийския прайдов.
12  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Делата на бай Дончо -: Jun 14, 2026, 17:19
Ама нали имаше и един юзер там нейде по Канадата, и той бир парче хамериканец се драскаше. Но нейде изчезна.
13  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Още извънтемие -: Jun 14, 2026, 17:01
Изобщо не е бил мошеник тоя украински "инвеститор". Сигурно  и тука е давал един и същи рушвет на няколко човека:

https://fakti.bg/bulgaria/1060921-ukrainska-jurnalistka-za-oleg-nevzorov-prodavashe-edin-apartament-po-nakolko-pati
14  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Още извънтемие -: Jun 14, 2026, 16:56
Ама той батко знае много добре. Сто дена си трайкаме, а на 101-ия всичката вече ще ни е наред:

https://www.vesti.bg/bulgaria/bojko-borisov-prizova-za-100-dni-tolerans-kym-novoto-pravitelstvo-6262330
15  Хумор, сатира и забава / Живота, вселената и някакви други глупости / Re: Още извънтемие -: Jun 14, 2026, 12:53
Ей, тия гейтаци пак обикаляли из Софето:

https://www.vesti.bg/bulgaria/hiliadi-na-sofiia-prajd-i-shestvie-za-semejstvoto-v-centyra-na-sofiia-6262297
Страници: [1] 2 3 ... 620