Автор Тема: php + web дизайн или може би наобратно  (Прочетена 1337 пъти)

dvanaise

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 74
  • Distribution: Debian
  • Window Manager: KDE, LXDE
    • Профил
Здравейте, от известно време насам се занимавам с писането на един енджин за онлайн игра - изцяло любителска работа. И понеже все си мисля че съм почти към края на проекта вече е време да се появи някакъв интерфейс за тоз енджин. Аз обаче както практиката ми досега е показала нямам никакво понятие от добре изглеждащи страници да не говорим че нямам нерви да уча html или java script. Та търся си някой който има понятие от тез неща. Някакви познания или поне усет към дизайна и някакви знания по html, java script, php че защо не и flash или каквото и да е друго което може да се използва за изобразяване на идеите по дизайна. Изискванията са прости - няколко странички с четене и писане в базата данни (заявките мога и аз да ги оправя) и изобразяване на тази информация по подходящ начин. Някакъв начин за регистрация и логване и общо взето това е. Няма някакво умуване на алгоритми и подобни неща. Не търся професионалист а човек с желание да направи подобно нещо. Може и без големи умения в момента но с желание за развитие в таз насока. Е ако ако няма друг и професионалист взимам  :)
Какво предлагам - тук вече нещата са по-скромни. Единия вариан е разбираме за някаква твърда сума която давам след изпълненито на задачата. Таз сума не мога да кажа че ще е много висока. Другия вариант е някакво процентно участие към печалбата от сайта - разбира се ако има такава. Иначе казано това което предлагам не е особено примамливо.

Най вече търся си съдружник понеже смятам че винаги ще има нужда от развитие на интерефейса. Няма крайни срокове, времето не е от огромно значение

Моля не спамете в темата. Има толкова други теми за това. Мога да кажа някой подробности но не мисля че ще имат голямо значение по отношение на това което искам да се направи