Автор Тема: Само веднъж мога да се логна като администратор  (Прочетена 2175 пъти)

3p0

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 354
    • Профил
Намерих фрий хостинг, регистрирах, се инсталирах един форум и първия път влезнах успешно с администраторската парола, разучавах, настройвах, гледах ... Легнах наспах се, днес бях на работа, връщам се, знам си паролата, опитвам да се логна като администратор, но всеки опит завършва със съобщение, че или е-мейл адреса не е верен или паролата .... опитах 5 пъти - не става и не става, влезнах чрез phpAdmin в базата данни - гледам в трите първи таблици са записани данните на администратора, криптирана парола, във втората какви успешни и неуспешни логвания съм имал - само първото успешно и в третата само броя на неуспешните логвания. Трих записи от втората и третата таблица, за да го подлъжа, че се логвам за първи път, но не става ....
Реших, че трябва да използвам възможността, за забравена парола, натиснах на линка,въведох е-мейл адреса и един код за анти-робот, но нямам все още е-мейл за въвеждане на нова парола или служебна парола за вход. Е смятам да полудея !!!!
Има ли някакво спасение, или просто този форум си е подигравка и трябва да го деинсталирам ?
Активен

MX Linux version 18 "Continuum"
PC: Intel® Celeron® CPU G540 2.50GHz; MB=Gigabyte GA-H61M-S2V-B3 rev.1.0; RAM=16Гб DDR3.

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Някакъв форум на някакъв хостинг нещо не прави. Интересно хвалиш ли се или се оплакваш и какво очакваш да се случи (хвърлянето на боб и кристални топки не се броят)
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

3p0

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 354
    • Профил
Оплаквам се, че не мога да се логна втори път при положение, че имам паролата си записана и първия път съм се логнал с нея.
Free hosting от:  http://amfly.eu/
Форумът който инсталирах е:  Advanced Electron Forums
Утре вечер ако не мога да се логна, ще го деинсталирам и ще търся по-нормаен форум.
Активен

MX Linux version 18 "Continuum"
PC: Intel® Celeron® CPU G540 2.50GHz; MB=Gigabyte GA-H61M-S2V-B3 rev.1.0; RAM=16Гб DDR3.

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3211
    • Профил
Пич я пробвай следните комбинации - набираш я точно както си я записал, но
1) с включен Caps Lock
2) на кирилица
3) на кирилица и с включен Caps Lock

при добро желание и ако има и числа - може горните да ги комбинираш и с Num Lock съответно...
Успех  ;D

П.П. Късно се сетих, горното трябваше да го направиш преди заявката за РЕСЕТ на паролата... т.е. то пак зависи и от сайта де - някой не я ресетват докато не цъкнеш на линк в имейла, който казваш че не си получил още.. тъй че има шанс - действай!
« Последна редакция: Sep 21, 2017, 04:39 от remotexx »
Активен

3p0

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 354
    • Профил
Пич я пробвай следните комбинации - набираш я точно както си я записал, но
1) с включен Caps Lock
2) на кирилица
3) на кирилица и с включен Caps Lock

при добро желание и ако има и числа - може горните да ги комбинираш и с Num Lock съответно...
Успех  ;D

П.П. Късно се сетих, горното трябваше да го направиш преди заявката за РЕСЕТ на паролата... т.е. то пак зависи и от сайта де - някой не я ресетват докато не цъкнеш на линк в имейла, който казваш че не си получил още.. тъй че има шанс - действай!
Сега и на мен ми е ясно, че съм направил нещо от горните:
Код:
1) с включен Caps Lock
2) на кирилица
3) на кирилица и с включен Caps Lock
Снощи бях изнервен от многократните неуспешни опити и не гледах какво е включено на клавиатурата >:D
Наистина не ми изпратиха въобще е-мейл по отношение на заявката ми за промяна на паролата, а аз си пратих от друг мой е-мейл адрес на админския пробен е-мейл и той се получи за секунди ....
Паролата ми е записана в къщи и чак довечера внимателно ще се логна.
Активен

MX Linux version 18 "Continuum"
PC: Intel® Celeron® CPU G540 2.50GHz; MB=Gigabyte GA-H61M-S2V-B3 rev.1.0; RAM=16Гб DDR3.

3p0

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 354
    • Профил
Логнах се внимателно и успешно :)
Активен

MX Linux version 18 "Continuum"
PC: Intel® Celeron® CPU G540 2.50GHz; MB=Gigabyte GA-H61M-S2V-B3 rev.1.0; RAM=16Гб DDR3.