Автор Тема: Имам проблем с браузъра Firefox.  (Прочетена 5621 пъти)

Garymontague

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Здравейте момчета. Как си? Първо и най-важно бих искал да заявя, че това е първата ми публикация в този сайт. Надявах се, че ще можете да ми предоставите повече полезни препоръки. Момчета, имам проблем с моя уеб браузър (Firefox). Тъй като всеки път, когато се опитам да се свържа с HTTPS сървър, се появява грешката „PR CONNECT RESET ERROR“. Не съм сигурен защо това ме притеснява. Въпреки всичките ми усилия, не успях да отстраня проблема. Също така потърсих този проблем в Google и измислих няколко решения (като тази статия). Но трудността е, че не съм сигурен дали тези трикове са напълно безопасни. Моля, помогнете ми.
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3837
    • Профил
Re: Имам проблем с браузъра Firefox.
« Отговор #1 -: Jul 01, 2022, 15:39 »
   Ами,пич,не си писал с каква ОС си.

В линка,който си дал,написаното е за уиндоус
А тук е Линукс форум.

   Както и да е...
Мен лично ме съмняват някои неща, напр. да се деактивира антивирусната.

На твое място,бих се поразтърсил повече в нета.
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5234
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Имам проблем с браузъра Firefox.
« Отговор #2 -: Jul 01, 2022, 16:29 »
Еми то нито дистрибуцията е казана, нито версията на браузера, нищо.

А то майтапа ще е ако наистина е некав Windows.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5234
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Имам проблем с браузъра Firefox.
« Отговор #3 -: Jul 01, 2022, 16:35 »
Пък и малко ми прилича на некав автоматичен преводач. Ето тия неща малко така намирисват:

Здравейте момчета. Как си? -> Единствено или множествено число ще се ползва

Не съм сигурен защо това ме притеснява. -> Е кой да е сигурен, ти като не си

Също така потърсих този проблем в Google и измислих няколко решения -> Сега прочете ли ги няколкото решения, или ти сам си ги измисли
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3395
    • Профил
Re: Имам проблем с браузъра Firefox.
« Отговор #4 -: Jul 01, 2022, 17:26 »
това е бот или някой който си прави реклама на единствения линк (блог) в темата. за SEO. темата за мене е за търкане. айде да видим дали ще отговори нещо смислено?
« Последна редакция: Jul 01, 2022, 17:29 от Naka »
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.