Автор Тема: ORACLE DATA BASE ADMINISTRATOR  (Прочетена 3804 пъти)

bulwork

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 51
    • Профил
ORACLE DATA BASE ADMINISTRATOR
« -: Jun 29, 2009, 13:30 »
Bulwork™ First IT/ ITES Recruitment Agency in Bulgaria is looking for one of its clients - software company providing telecom solutions for communication service providers all over the world:


DATA BASE ADMINISTRATOR


Main responsibilities:

• To Design , administer and maintain Oracle database
• To perform variety of tasks, which will require experience and good judgment to plan and accomplish goals
• To work closely with the Team Leader and Project Coordinator
• To write reports to the Team Leader regarding the status of the project


Main requirements:

• Bachelor/ Master Degree in Information Technologies or related
• 2+ years of experience as application DBA in Oracle
• Very good knowledge of Oracle 10g
• Deep knowledge of SQL, PL/SQL
• Experience in large scale projects
• Very good command of English- both written and spoken
• Knowledge of UNIX


The company can offer you:

•Work on international projects for telecom providers all over the world
•Very good working conditions


If you want to be part of this company please send your CV in English directly to:


yana.georgieva@bulwork.com


(Bulwork IT Recruitment Agency - reg No 709 10.04.2007, exp 10.04.2012 from MLSP)

Активен

plamen_f

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1246
    • Профил
Re: ORACLE DATA BASE ADMINISTRATOR
« Отговор #1 -: Jun 29, 2009, 18:16 »
Почвам много да се изнервям вече.

Стана тук като в един БГ филм - Прасета не може, а кучета и котки може! - http://vbox7.com/play:beede293

Към модераторите с висок тон:

Как така не слагате тези теми писани само на чужд език в кошчето, да цитирам ли правилата?

И до кога ще се появяат тези обяви за работа тук спокойно по този начин а ще сочите с пръст Златко исие компания ....


Бе както и да е - ке си седим и ке си глйодаме само май, па току виж и нас някой ловец на гави ни наел в бялата смърт...
Активен

plamen_f

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1246
    • Профил
Re: ORACLE DATA BASE ADMINISTRATOR
« Отговор #2 -: Jun 30, 2009, 08:24 »
Мдааа - модераторите или не четат постовете или са решили да се държат като Масларова....
Активен

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
Re: ORACLE DATA BASE ADMINISTRATOR
« Отговор #3 -: Jun 30, 2009, 09:07 »
Или си имат по-важна работа от това да се занимават с безсмисления ти офтопик. За връзка с модератор се използва бутона "Информирай модератор", а не се пълнят темите, без потребителят да знае оплакването му има ли основание или не. При търсенето и предлагането на работа, едно от необходимите действия е отсяване на кандидатите. Това е обява за работа, в която се търси човек, разбиращ английски добре. Изписаната на английски обява спомага за отсяване на по-голямата част от кандидатите, които не знаят добре английски. И, независимо дали вярваш или не, това върши работа. Склонен съм за някои неща да се публикуват тук на английски, поради една или друга причина. Същата склонност важи и за раздел Предстоящи събития, в която muxozavar добре известява редовно за разни събития и в никакъв случай не е длъжен да превежда събитията, освен ако сам не го пожелае, тъй като това е доброволно занимание. И все пак, спрямо правилата, писането на български с латиница остава забранено навсякъде във форума, независимо от обстоятелствата.
Следващият път, когато имаш някакво оплакване, използвай бутона "Информирай модератор", а не пълни темите на хората. Ако проявиш желание да ми отговориш, не го прави тук, тъй като постът ти ще бъде изтрит без допълнителни обяснения.
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

plamen_f

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1246
    • Профил
Re: ORACLE DATA BASE ADMINISTRATOR
« Отговор #4 -: Jun 30, 2009, 10:18 »
може, изтрий го - NO COMMENT !
Активен

BULFON

  • Administrator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 478
  • Distribution: Fedora
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Re: ORACLE DATA BASE ADMINISTRATOR
« Отговор #5 -: Jun 30, 2009, 10:55 »
plamen_f,
може и да имаш разминаване в мненията с neter, но не прекаляваш ли?
Аз бих се радвал да се появи модератор, който да докаже, че е по-добър от neter като покаже, че модерираната от него "област" се развива далеч по-добре. В момента се спори, как някой, който върши нещо безвъзмездно и според доста хора отлично да си върши работата по-добре.
« Последна редакция: Jun 30, 2009, 10:57 от BULFON »
Активен

фонокартен телефонен апарат

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Re: ORACLE DATA BASE ADMINISTRATOR
« Отговор #6 -: Jun 30, 2009, 16:37 »
Още един глас за нетер. Въпреки че ме е трил и банвал от форума, има положително влияние върху форума, което от друга страна се компенсира от Голдни ;D и така КПД-то пада пак.
Може би е разумно, ако юзерите имат мнение все пак, да се разиска този проблем(поне според мен е грозен проблем) да се прави реклама в линукс-бг. Например КУРса за сертификати е подобно нагло начинание и излиза дори на първата страница. Така че Пламен не е съвсем грешен в предположенията си.
Активен

plamen_f

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1246
    • Профил
Re: ORACLE DATA BASE ADMINISTRATOR
« Отговор #7 -: Jun 30, 2009, 17:32 »
Нищо лично.
И моят глас е за НЕТЕР като админ, но едно голямо НО:

Аз тази песен си я пея отдавна и май вече я разисквахме - ловците на глави (при цялото ми уважение към хората там - BULWORК са точно такива)  могат да флудят форума с обявите си (същата фирма е една от най-активните тук) и то на английски, а когато някой зачекне тема от по-философски характер (не ме бройте мен) може да се наложи да си налегне парцалите.
Айде - съгласен съм, че новините по света заетия да ни ги показва няма време да ги превежда а и са си по темите тук, ама да ме извинявате АЗ "ORACLE DATA BASE ADMINISTRATOR" ДЕТ ДА ГО ИЗБИРАШ ЩОТО ЧЕТЕ ОБЯВИ НА АНГЛИЙСКИ ОЩЕ НЕ СЪМ ВИЖДАЛ.

Даже не съм въждал програмист и сисадмин дет да не разбират английски....

Тъй че:

1. Продължавам да твърдя, че според мен обявите за работа не са за тук;
2. Също - обяви пък английски  са обида поне за мен.

Пак казвам нямам нищо против модераторите и уважавам тяхното мнение и решение, но правилата са за всички.

Успешна и спорна вечер - не знам дали от бирата или от работата но вечер форума се порадвижва  [_]3
Активен

BULFON

  • Administrator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 478
  • Distribution: Fedora
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Re: ORACLE DATA BASE ADMINISTRATOR
« Отговор #8 -: Jun 30, 2009, 20:27 »
Ами обявите за работа не са лоша идея. Може би не са точно за тук, да. За това създадохме и jitbg - да видим, дали няма да започнат да го ползват него. Опитите ми да накарам Булуърк да публикуват на правилното място обаче се оказаха неуспешни, но по това, което знам за тази агенция не очаквам повече. От друга страна мнението ми е, че по-добре да има обяви за работа отколко не.
А че агенциите, дето ловят хора, трябва да си плащат за това, че им е създадено удобно местенце да си хвърлят мрежите също е вярно. Но те не искат. Искат да се тупат в гърдите, че видиш ли все още вадят риба и да прибират тлъсти комисионни.
Активен

фонокартен телефонен апарат