Автор Тема: Когато модераторите ги няма  (Прочетена 15041 пъти)

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Re: Когато модераторите ги няма
« Отговор #15 -: Aug 05, 2009, 23:26 »
Тук не модераторите си мерят пишките. Ако жена стане модератор тогава ще настане голямото мерене пред нея.
праф си, моето момче. Отделно жените като ги хване онова нещо, дето са много весели тогава  и после целият свят им е крив... айде няма нужда.
п.с. бактуфайл е много по лиит никнейм, но ти си лейм :P или пък d3$$tr0Y34, s|4shd0t44Z смени си ника, да не ти се смеят хората :)
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Когато модераторите ги няма
« Отговор #16 -: Aug 05, 2009, 23:51 »
Е ти ако си истински антиадмин през тези няколко дни ще посещаваш форума с удоволствие :)
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

tarball

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 896
  • Distribution: Arch linux;Debian Testing; Ubuntu
  • Window Manager: KDE;MATE;Xfce
    • Профил
Re: Когато модераторите ги няма
« Отговор #17 -: Aug 06, 2009, 00:07 »
Що бе какво лошо има да се позакачаме и пощипваме по клавиатурите с някоя модераторка ;)
Активен

Едно време бях спортен тип,сега съм...само тип!
The Future is OPEN!

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3395
    • Профил
Re: Когато модераторите ги няма
« Отговор #18 -: Aug 06, 2009, 01:12 »
Що бе какво лошо има да се позакачаме и пощипваме по клавиатурите с някоя модераторка ;)

А не може ли 2-3 модераторки. Ще е нещо като обществен харем.
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

vyrgozunqk

  • Гост
Re: Когато модераторите ги няма
« Отговор #19 -: Aug 06, 2009, 01:32 »
И всички типове тук започват да доказват, колко загорели в действителност са всички линукс гиик-ове  ;D :P [_]3

Щом се филмирахте и до хареми стигнахте от едно женско... трябва сега и евнух да си измислите.  >:D .
Активен

shoshon

  • Гост
Re: Когато модераторите ги няма
« Отговор #20 -: Aug 06, 2009, 01:45 »
//offtopic ама весел
Може би щото за жени говорите нещо, се сетих една глупост , ама аз да ви кажа...
Лаптопа на избраницата нещо се сбъгяса... Вируси мируси, абре - откачи. Викам си аз, че няма да я мъча сега с измишльотини ( Главно защото е с ATI ) и сложиш на компютъra й Windows 7. Аз от Win бъкел не разбирам и няма да го коментирам. Обаче ето къде идва интересното. Забележете репликата:
"Хм ми че то направо на Линукс го мяза. "
Очевидно направи някаква аналогия м-у "Джаджите" в Windows и Widget-ите на Plasma. :) Абе разцъка се.. хареса и... ;)
Пък bob_bob_mara ( не може ли Марче, за-по кратко ) я видях веднъж - сериозен човек. Ако ще става модератор +1
Ако искате още жени, ето ви още едно предложение. Правим един раздел "Жинурята" и обсъждаме потенциални кандидатури и...  никой да не прай регистрация с женско име!  ;D
Пък и нещо ме кара да мисля, че ще имаме повече респект към "тъмната материя" :D
Активен

betso

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 281
    • Профил
Re: Когато модераторите ги няма
« Отговор #21 -: Aug 06, 2009, 02:40 »
...да следи за спазване на правилата на форума.
...да има здрав разум.
Не мислите ли, че с това напълно се изчерпват изискванията към модераторите?
Всички сексистки глупости, които се подмятат, са абсолютно несъстоятелни, освен ако не са били замисляни като майтап. Това обаче не помага в случая, макар и да разведрява атмосферата.
Ако някой сериозно смята, че пола трябва да бъде включен в изискванията, може да отвори тема за добавяне на допълнителни такива като цвят на кожата, партийна принадлежност или диоптър.
bob_bob_mara е от скоро тук, но до момента е показала достатъчно здрав разум и аз нямам колебания относно качеството, с което тя би модерирала този форум.
bob_bob_mara, ако се замисляш по въпроса и си от хората, които черпят мотивация от положителна обратна връзка, приеми този постинг като "навивка" за кандидатура.
Успех! :)
Активен

shoshon

  • Гост
Re: Когато модераторите ги няма
« Отговор #22 -: Aug 06, 2009, 03:09 »
Цитат
Всички сексистки глупости, които се подмятат, са абсолютно несъстоятелни, освен ако не са били замисляни като майтап. Това обаче не помага в случая, макар и да разведрява атмосферата.
Ако някой сериозно смята, че пола трябва да бъде включен в изискванията, може да отвори тема за добавяне на допълнителни такива като цвят на кожата, партийна принадлежност или диоптър.

Пийс, човече ;) V
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Когато модераторите ги няма
« Отговор #23 -: Aug 06, 2009, 07:31 »
п.с. бактуфайл е много по лиит никнейм, но ти си лейм...
...да, да може да съм "лейм", но никой не се е родил научен, а ти си чичко дето само гледа да се заяжда. Не мога да разбера това комплекс ли е. Но ти давам +1. Ще е добре някой като теб да е модератор, пък кой знае може така да се научиш да общуваш с хората. По този начин ще е "+" за нас ("леймовете") и "+" за теб...

PS: Абе като цяло ти си доста интересен социален експеримент. Ще ми бъде интересно да гледам какво ще направиш, ако станеш модератор (все пак права се дават и се звизат за по-малко от минута - ако не се справиш със задачата ще те махнат от модераторския лист).
« Последна редакция: Aug 06, 2009, 07:42 от backtolife »
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

remotex

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 344
    • Профил
Re: Когато модераторите ги няма
« Отговор #24 -: Aug 06, 2009, 08:49 »
Пичове... какво става с този форум в последните дни???
Някакъв пич изважда от отвъдното (т.е. от преди 2-3 години) 4-5 теми, в които някой е питал за курсове за Линукс и препоръчва определена фирма...

Освен това и изчезват нови "интересни теми" напр. къде изчезна:
http://www.linux-bg.org/forum/index.php?topic=35351.0
беше интересно обсъждането колко елементарни неща не знаят тези ...(НАРС ли БАРС ли и те не знаят май) пък тръгнали да обучават другите. И изчезна по много интересен начин - първо бе преместена в друг раздел от където изчезна, а после изчезна и самата тема която казваше че оригиналната е преместена?!

И какво значи това:
Цитат
Грешка!
The topic or board you are looking for appears to be either missing or off limits to you.

..и още нещо - защо някой отиват в кошчето и остават там за забавление "за вечни времена" а други отиват право в небитието? - това май трябва да се добави  към новия тест за модераторите  ;) "Да не мерят с различен аршин". Казвам го защото "общоприетата практика" тук е(бе) да се оставят съобщенията като се заключат, преместят в правилния раздел или се редактират до по-приличен вид. В случая ми намирисва повече на нечия "височайша намеса", но... ако ще да е и до спор за авторство/права и пр. ЗАЩО не бе оставена темата (заключена, редактирана и пр. КАКТО ДОСЕГА) дори и да  я няма обявата - само заради коментарите?
..или е защото всички са равни (пред правилата на форума) ама някой ПО-
П.П. Мисля нетер я премести но не знам кой я изтри ...а и гледам скоро не се я проявявал - дано да е в почивка човекът а не с 9 гр. в сердце  ;) поради което..
« Последна редакция: Aug 06, 2009, 08:50 от remotex »
Активен

BULFON

  • Administrator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 478
  • Distribution: Fedora
  • Window Manager: Gnome
    • Профил
Re: Когато модераторите ги няма
« Отговор #25 -: Aug 06, 2009, 10:04 »
Сложих споменатата тема в кошчето. Беше изтрита, не ми се занимава да гледам от кого. Работата е, както и нетер и други са споменавали, че енергията на посещаващите форума много се пилее. Хората са склонни вместо да научат нещо ново и да отговорят на конструктивен въпрос да участват в кръчмарски дискусии кой кого уважава. Никакво развитие не се получава от това и затова по едно време нетер стана безкомпромисен.
Разбира се и сухарски справочник не бива да ставаме.
Активен

фонокартен телефонен апарат

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: Когато модераторите ги няма
« Отговор #26 -: Aug 06, 2009, 13:44 »
Хахаха, забелязали сте, че е изтрита... Темата беше изтрита, защото беше поставен въпрос доколко тази тема е свързана с този форум на автора й и той не си направи труда да отговори 2 дена, с което показа, че е поредният, който се регистрира тук за да направи 1 рекламно съобщение. Признавам, че беше по мой сигнал, понеже имам идея коя е тази организация и как няма почти нищо общо с Линукс. Не съм видяла авторът на въпростаната тема да е повдигнал въпроса за изтриването, с което пък само потвърждава, че не му пука за нас. >:( Но изтриването на тема няма връзка с това какво става като ги няма модераторите, защото то се (на)прави от модератор :)

Иначе направо ме шашвате с такива хубави мнения по мой адрес (shoshon особени благодарности, защото на инстал феста дори нямах време да се запознаем в цялата лудница  [_]3). Не знам как я почнахте тая дискусия за момчетата и момичетата... Т.е. то се вижда как де, ама вие много се разпалихте от един Антиадмин :) Както и да е, ИТ историите нямат нищо общо с половото разделение, а модераторството на който и да е форум - още по-малко. И така като гледам, никой не е изказал някакво различно мнение :)
За момента продължавам да пасувам  (т.е. да си мисля още 2-3 дни) относно модерирането, но навиванията ви имат ефект... И се надявам още някой да се замисли над идеята. BULFON каза, че се търсят модераторИ, не една модераторка :)
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Когато модераторите ги няма
« Отговор #27 -: Aug 06, 2009, 13:49 »
На темата:

Когато модераторите ги няма

Втория отговор трябваше да бъде:

1. Как ехото заглъхва... (по онова за гърма)
2. Флудерите пируват... (по онова за котките и мишките)

А тази тема за НАРС не е изтрита. В кошчето си е и даже не е заключена. И не видях нищо кой знае какво в 6-те отговора по нея, освен, че негово великолепие Тхе Fitch намеква нещо за сексуалната ориентация на братя Накови, без да го казва директно или почти в неговия типичен стил.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

BOT_ev

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 995
  • Distribution: Debian
  • Window Manager: KDE
    • Профил
Re: Когато модераторите ги няма
« Отговор #28 -: Aug 06, 2009, 13:54 »
Цитат
праф си, моето момче.
Пораснаха пилци, прое***а квачки...
Активен

Get to da chopa !!!
----------------------------------------------------------------------

bop_bop_mara

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2433
  • Distribution: Debian Testing
  • Window Manager: LXDE
  • Cute and cuddly
    • Профил
Re: Когато модераторите ги няма
« Отговор #29 -: Aug 06, 2009, 13:56 »
//offtopic
А тази тема за НАРС не е изтрита. В кошчето си е и даже не е заключена. И не видях нищо кой знае какво в 6-те отговора по нея, освен, че негово великолепие Тхе Fitch намеква нещо за сексуалната ориентация на братя Накови, без да го казва директно или почти в неговия типичен стил.
Къде я видя? Кой е тоя дето ще плюе и 2та братя Накови без да има представа що за човек е единия и що за човек е другия??? >:( ОК, щом е само за единия, няма проблем  ;D
« Последна редакция: Aug 06, 2009, 14:29 от bop_bop_mara »
Активен