Автор Тема: ПРЕМЕСТЕНО: Linux.BackDoor.Dklkt.1  (Прочетена 5313 пъти)

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
ПРЕМЕСТЕНО: Linux.BackDoor.Dklkt.1
« -: Jul 25, 2015, 16:25 »
Тази тема е преместена в Кошче.

http://www.linux-bg.org/forum/index.php?topic=46882.0
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: ПРЕМЕСТЕНО: Linux.BackDoor.Dklkt.1
« Отговор #1 -: Jul 25, 2015, 18:16 »
Възможно ли е да ми бъдат revoke-нати модераторските права в този раздел? Така или иначе не помня да съм ги ползвал повече от 2-3 пъти, с оглед на политиката, която ми е нарастващо неясна, не желая да ги ползвам и най-накрая от това което все пак ми е ясно, не желая да имам нещо общо с това. Благодаря предварително.

П.П без никакви лоши чувства де. Гръцки драми със сърдито тропане на краче и демонстративно изтриване на акаунта си не мисля да правя, идиотско е. Но и не искам да имам каквото и да било общо с това което се случва, дори да е просто символично.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
Re: ПРЕМЕСТЕНО: Linux.BackDoor.Dklkt.1
« Отговор #2 -: Jul 26, 2015, 00:27 »
Аз нямам права за това, но ще се опитам да накарам някой с нужния достъп да го направи. Ако междувременно или в последствие се откажеш от това си желание, пиши ;)

П.П.: Имаш модераторски права и в други раздели. Отнася ли се и за (някои от) тях, или е само за раздел "Системна сигурност"?
« Последна редакция: Jul 26, 2015, 00:30 от neter »
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: ПРЕМЕСТЕНО: Linux.BackDoor.Dklkt.1
« Отговор #3 -: Jul 26, 2015, 10:06 »
Благодаря.

За другите - също.

П.С. не съм сърдит за нещо и няма конкретна причина, просто се замислих колко малко смисъл има в цялата работа, аз дори не мога да се видя в ролята да разчиствам мнения на базата на това колко културно са представени, но да го правя и на база дали съдържанието му се вписва в някакви установени опорни точки - особено ако не ги споделям - не само че няма да го направя, ами и ще саботирам цялата работа. Та значи по-добре да се лиша от възможността на саботирам качествено преди да станат излишни разправии.
« Последна редакция: Jul 26, 2015, 10:29 от gat3way »
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

Naka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3395
    • Профил
Re: ПРЕМЕСТЕНО: Linux.BackDoor.Dklkt.1
« Отговор #4 -: Jul 26, 2015, 18:22 »
Хич не му се връзвайте на Гейта.  Иска да не е модератор за да може да троли още по свободно. А така като модератор все пак трябва да подържа някакво приличие.
Активен

Perl - the only language that looks the same before and after encryption.

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: ПРЕМЕСТЕНО: Linux.BackDoor.Dklkt.1
« Отговор #5 -: Jul 26, 2015, 21:34 »
Аха и това не е като да не е така :)

Но наистина, няма файда да стоя модератор, след като не модерирам и не искам да го правя. Всъщност, мина ми през главата да изтрия едно-две мнения, обаче много бързо се отказах да го правя. Но най-накрая като забърсаха темата в кошчето хептен не можах да разбера какво точно се случва - преди беше уж нямало да има никакви технически офтопици, сега цялата тема нямаше, изключай някакви обръщения. После обаче neter гледам я е отключил...ма както и да е де, няма смисъл официално да правя нещо което неофициално не правя. Някой друг по-добре ще се справи.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon