Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10
 21 
 -: Apr 13, 2024, 14:43 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
добре. Всяка една простотия която прочетеш онлайн (и ти харесва) става "факт".  [_]3

Пак да те попитам, защото отговаряш избирателно: ако ти покажат видео как палестинци се преструват на умрели в чували, ще кажеш ли че е лъжа?

> не е факт и не те интересува
никъде не съм казал, че не ме интересува. Разпространението на дезинформация за мен е много интересен феномен. В случая си технически прав ("technically correct, the best kind of 'correct'!", както обясниха веднъж във Futurama) -- факт е, че тази дума е включена в urban dictionary.
Не отговарям избирателно. Придържам се към засегнатия въпрос.

Я дай определение за дезинформация! Как нещо, което може да се провери и отговаря на действителността е дезинформация?
Всъщност, много интересен избор - дезинформация. Много рядко някой от нас тук използву тази дума.

https://www.urbandictionary.com/define.php?term=Israeled

Да попитам отново.
Евреин ли си, израелец ли си, търговец на оръжие ли си, политик-фанатик ли си? Какъв ти е интереса, дето толкова се засегна от едно подмятане за някаква нова дума?
Защо не отговориш?
Не зная кой си, няма как да те засегне по никакъв начин, ако си откровен.


 22 
 -: Apr 13, 2024, 13:34 
Започната от go_fire - Последна публикация от kuunlaaksot
някой беше споменал Upgrade -- бях приятно изненадат и впечатлен. Мноу убав филм. Иначе, сега се пощръклели по сериала Fallout, само дето аз като ветеран в тая игра (поне Fallout 3 и fallout New Vegas; fallout 4 ми доскуча) не смятам да го гледам. Какъв е смисъла от филм по RPG, нали за това е играта -- role playing.

 23 
 -: Apr 13, 2024, 13:29 
Започната от remotexx - Последна публикация от kuunlaaksot
Слънцето покна и мотористите наизлязоха. Надуха ми главата тука на булеварда пред нас. Цяла колона минават един след друг надуват с пълна газ, и май е нещо организирано.

и тука са плъзнали, тийнове на моторчета. Дейба и пръдливата работа.... :) :D ;)

 24 
 -: Apr 13, 2024, 13:28 
Започната от robobaio - Последна публикация от kuunlaaksot
– Извинете, тук ли е съпорт групата за мъже, страдащи от преждевременна еякулация?
– Тук е, но вече свърши...

 25 
 -: Apr 13, 2024, 13:12 
Започната от remotexx - Последна публикация от Acho
Слънцето покна и мотористите наизлязоха. Надуха ми главата тука на булеварда пред нас. Цяла колона минават един след друг надуват с пълна газ, и май е нещо организирано.

 26 
 -: Apr 13, 2024, 12:55 
Започната от remotexx - Последна публикация от kuunlaaksot
добре. Всяка една простотия която прочетеш онлайн (и ти харесва) става "факт".  [_]3

Пак да те попитам, защото отговаряш избирателно: ако ти покажат видео как палестинци се преструват на умрели в чували, ще кажеш ли че е лъжа?

> не е факт и не те интересува
никъде не съм казал, че не ме интересува. Разпространението на дезинформация за мен е много интересен феномен. В случая си технически прав ("technically correct, the best kind of 'correct'!", както обясниха веднъж във Futurama) -- факт е, че тази дума е включена в urban dictionary.

 27 
 -: Apr 13, 2024, 12:20 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
Защото коментара ти беше насочен към мен, не към зъсегнаия въпрос.
Напълно основателно съм решил, че "нападаш" мен  :)

След като факта, който въпреки че същества, според теб не е факт и не те интересува, защо изобщо се занимаваш толкова с това?
Безсмислени спорове няма да водя. Споделих, каквото исках и за мен това изчерпва въпроса.

Ясно е, че  си имаш някакви мотиви и разбирания. Не искаш да ги споделиш - добре.

 28 
 -: Apr 13, 2024, 11:56 
Започната от remotexx - Последна публикация от kuunlaaksot
> Въпросните снимки с манекените си бяха снимки с манекени. Трябваше само да зуумнеш, за да видиш, че бяха такива.

разбира се, всички болници бяха пълни с манекени. Но да не се отплесваме.

> И да, виждам това, което ми пасва на светогледа. Както всеки друг човек.
може би ще останеш много учуден, но далеч не всеки е така

> Споделих любопитен факт. Ти дума не обели за него, а вместо това
> нападна авторката на поста и след като заявих, че тя не ме грее,
> нападна и мен.
нито е 'любопитен' нито е 'факт' това -- в "Urban dictionary" могат да се включат всякакви глупости. За авторката... аз му казвам че тая е трол, он си мисли, че я нападам. А тебе не съм имал намерение да те нападам, сори ако изглежда така.

Апропо, предполагам, ако ти покажат видео как палестинци се преструват на умрели в чували за трупове, ще кажеш че е лъжа на Израел, дийп фейк и пр.?

 29 
 -: Apr 13, 2024, 11:53 
Започната от remotexx - Последна публикация от Acho
Сериозна евакуация по Оренбургския край, заради водата.

 30 
 -: Apr 13, 2024, 02:56 
Започната от remotexx - Последна публикация от 4096bits
Отново говориш за съвсем странични работи.
Това не променя споделеното от мен. Israeled е в речника с конкретен смисъл.

Въпросните снимки с манекените си бяха снимки с манекени. Трябваше само да зуумнеш, за да видиш, че бяха такива.

И да, виждам това, което ми пасва на светогледа. Както всеки друг човек.
Казвал съм точно същото, което и ти.

Но в случая това е без значение, защото не е такъв.
Социалните мрежи си имат алгоритми, които ти показват това, за което вече си проявил интерес. За да увеличават посещенията, кликовете и приходите от реклами. И да те зарибявят и привързват още повече към съдържанието.

Споделих любопитен факт. Ти дума не обели за него, а вместо това нападна авторката на поста и след като заявих, че тя не ме грее, нападна и мен.

Каква е причината за това?

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10