Автор Тема: ...  (Прочетена 3534 пъти)

ръца-пръца

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 49
    • Профил
...
« -: Oct 22, 2011, 10:47 »
//OFF
Въргозуняк, този аватар е напълно неуместен! Или ти или модераторите трябва да направят нещо по въпроса...
« Последна редакция: Oct 22, 2011, 23:08 от VladSun »
Активен

vyrgozunqk

  • Гост
Re: Търся DDR PC2700 или 3200 за лаптоп (200 pin)
« Отговор #1 -: Oct 22, 2011, 15:39 »
//офф

Aз не виждам какво толкова имаш против моят аватар и с какво той ти пречи ?! Ако трябва да се съобразявам с всяка гледна точка, или всеки трябва да се съобразява с гледната точка на другия, то тогава никой не трябва да ползва аватари, защото на някой може просто да не му хареса... Така съм решил, така съм го и сложил... Във форума има хора с аватари ( знамена ) на Съветският съюз, еврей и т.н. - ходи да обясняваш и на тях... Дори искам да изнесеш лекция на тези с българските знамена...

Това е свободно общество, а не бесен комунизъм - всеки има право на мнение и възгледи. А това са мойте в случая.
Също така нямаш никаква идея защо е този и там... за всяко нещо си има причина. ;)
Като не ти харесва отиди в друг форум където има едноличен псевдо "монарх" с твойто мнение!  ::)
Активен

ръца-пръца

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 49
    • Профил
Re: Търся DDR PC2700 или 3200 за лаптоп (200 pin)
« Отговор #2 -: Oct 22, 2011, 19:26 »
Нещо не можах да ти проследя мислите докрай, но ако има модератори на място в този форум, моля да премахнат тази свастика, както и сърпа и чука на Роко!
Ако трябва да обяснявам защо - това са символи обидни не само за мен, не само за всички нормални хора в този форум, но и за цялото човечество и като такива, противоречат на т. 6 от правилата на този форум, а някои от тях - и на българското законодателство!
« Последна редакция: Oct 22, 2011, 19:33 от ръца-пръца »
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Търся DDR PC2700 или 3200 за лаптоп (200 pin)
« Отговор #3 -: Oct 22, 2011, 19:29 »
//off

Нещо не можах да ти проследя мислите докрай, но ако има модератори на място в този форум, моля да премахнат тази свастика, както и сърпа и чука на Роко!

Модераторите си знаят много добре работа, а ти като не знаеш защо vyrgozunqk го слижи този аватар няма сега да мрънкаш. Така, че вземи поразгледай малко форума.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

ръца-пръца

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 49
    • Профил
Re: Търся DDR PC2700 или 3200 за лаптоп (200 pin)
« Отговор #4 -: Oct 22, 2011, 19:48 »
Няма абсолютно никакво значение защо го е сложил, но по-горе обясних защо трябва да го махне. Тука става дума за сериозни неща, а не за някакви закачки във форума.
Активен

vyrgozunqk

  • Гост
Re: Търся DDR PC2700 или 3200 за лаптоп (200 pin)
« Отговор #5 -: Oct 22, 2011, 19:49 »
//off

backtolife - мерси!

@ръца-пръца - Първо, никъде... ама никъде в българското законодателство не е забранена свастиката, както и който и да е такъв символ! - Това от къде пък го изръси ?!

Второ- не виждам ти с какво си обиден ?! - Може би си еврейн ?!
Трето- благодарение на този сърп и чук баща ти е имал всякакъв род социални придобивки, без да е милионер ( и сега не е, защото щеше да си имаш личен IT support ) които ти сега нямаш. А да - имаш правото да пътуваш - яхвай метлата.
И четвърто - форума си има модератори и всеки си знае работата...  >:( :P
Пето - ако не беше чичо ти Хитлер, сега щеше още да пиеш стрит пеницилин, вместо антибиотици, щеше да караш раздрънкан дизел и да ползваш сметало, вместо компютър - ако не загряваш за какво ти говоря то ти нямаш никакво право да коментираш, камоли да плюеш!
Благодарение на същият този човек, вмомента медицината, техника, авиация и още много неща са на нивото, на което са ! - Покажи поне малко уважение!  ::)

П.С. А аз само исках плочка рам... тц тц

П.С. 2 - Аз пък съм обиден, че има новини на турски по БНТ... Но никой не обърна внимание на жалбата ми. - демек се оплаквай на Арменският поп.
« Последна редакция: Oct 22, 2011, 19:51 от vyrgozunqk »
Активен

ръца-пръца

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 49
    • Профил
Re: Търся DDR PC2700 или 3200 за лаптоп (200 pin)
« Отговор #6 -: Oct 22, 2011, 20:03 »
За първото - признавам не съм подготвен - ще отговоря скоро, независимо дали съм прав или не.
Второ - Не съм евреин, но това не ми пречи да уважавам еврейския народ.
Трето - какъв си ти, че ще ми казваш какво е имал баща ми. Благодарение на този сърп и чук животът на баща ми беше съсипан.
Четвърто - ако модераторите са съгласни с това - то няма модератори.
Пето - Чичо хитлер заедно със чичо сталин са лично отговорни за смъртта на стотици милиони хора (част от които мои роднини, а може би има и твои - не е лошо да провериш). Те нямат нищо общо нито с антибиотиците, нито с комоютрите.
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Re: Търся DDR PC2700 или 3200 за лаптоп (200 pin)
« Отговор #7 -: Oct 22, 2011, 20:07 »
/off

За първото - признавам не съм подготвен - ще отговоря скоро, независимо дали съм прав или не.
Второ - Не съм евреин, но това не ми пречи да уважавам еврейския народ.
Трето - какъв си ти, че ще ми казваш какво е имал баща ми. Благодарение на този сърп и чук животът на баща ми беше съсипан.
Четвърто - ако модераторите са съгласни с това - то няма модератори.
Пето - Чичо хитлер заедно със чичо сталин са лично отговорни за смъртта на стотици милиони хора (част от които мои роднини, а може би има и твои - не е лошо да провериш). Те нямат нищо общо нито с антибиотиците, нито с комоютрите.

Бас държа, че си род на РОКО :D :D :D. Пич, прочети правилата и после пиши, че няма модератори. Мен лично не ме е*е нито дядо ти, нито никой от твоето семесйтво, но заставам зад страната на @vyrgozunqk. На теб явно проблема ти е, че възпримеш свастиката като деноцид - т.е. имаш плоско мислене.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

vyrgozunqk

  • Гост
Re: Търся DDR PC2700 или 3200 за лаптоп (200 pin)
« Отговор #8 -: Oct 22, 2011, 20:24 »
//офф

Човека определено мисли много плоско... Защото не осъзнава, че стотици хора са умрели, за да може той да пие Ospamox или Нурофен, когато го тресне бацила, а не умира от грип и туберколоза - Слава на Менгеле!
Или като на някой от същите тези деца на милионите убити хора им се пукне апендикса, отиват и им го резват... слагт им клапи на сърцата и бол други глупости, които той не може да оцени. Всички присадки на органи се правят благодарение на чичо ти Хитлер!

Също така предполагам, че не живее във Факултета - София, защото ако живееше дори близо до него, щеше да се моли Хитлер да си продължи геноцида по линия на мангалите,,,
 Но такива кухи лейки има навсякъде... Не случайно имаме за премиер пожарникар, който го боготворят заради 14 км. магистрала... хаха
И не осъзнава факта, че вмомента цари по-бесен комунизъм отколкото е било преди 89-та... само, че сега той няма хептен нищо.. хах - пак има цензури, пак се карат масово автомобили втора ръка... пак цари манията да се живее в панелка (селският манталитет от едно време и само правят огромни гета в тез блокове).
А дядо му едва ли е умрял от немска ръка, защото сме били в доста добри отношения  ;) ::) (освен, ако не е бил същият дръвник...)
Виж моя дядо също не е умрял, защото е бил партизанин... хаха  :P >:D

А относно баща ти - и той е бил дръвник и затова са му съсипали живота... мойта майка без да е била партийна си е завършила висшето, пътувала си е достатъчно по чужбина и директорски постове е заемала даже... просто не е била куха лейка, каквато твоят баща явно е... хаха
« Последна редакция: Oct 22, 2011, 20:29 от vyrgozunqk »
Активен

ръца-пръца

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 49
    • Профил
Re: Търся DDR PC2700 или 3200 за лаптоп (200 pin)
« Отговор #9 -: Oct 22, 2011, 20:38 »
Не знам дали те е е*бал дядо ми, но аз лично ей сега ще дойда и така ще те оправя, че ще ми народиш много дечица. Айде лека и със здраве  [_]3
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5290
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: Търся DDR PC2700 или 3200 за лаптоп (200 pin)
« Отговор #10 -: Oct 22, 2011, 20:58 »
/off

Дааа, памет едва ли ще се появи в тази тема, ама обиди има предостатъчно. Успокойте се колеги, няма нужда от караници.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

spec1

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 230
    • Профил
Re: Търся DDR PC2700 или 3200 за лаптоп (200 pin)
« Отговор #11 -: Oct 22, 2011, 22:57 »
//off
  Не вземам страна в спора, но искам да вметна, че пречупеният
кръст (свастика на санскрит) в йога и в будизма е символ на
щастието и има сакрално значение, напр.  в много будистки храмове
стените са нашарени със свастики. Нацистите използват този
символ обърнат наопаки, което носи нещастие. Така че по принцип
няма нищо лошо в пречупеният кръст. Като не разбирате някои
неща, поне не се излагайте.
Активен

vyrgozunqk

  • Гост
Re: Търся DDR PC2700 или 3200 за лаптоп (200 pin)
« Отговор #12 -: Oct 22, 2011, 23:06 »
//офф

Само да уточня, че и аз съм запознат с по-старинните му значение, на всичкото отгоре има и обърнати пречупени кръстове по древните храмове.

По-точно и специфично на нацисткия е, че е под наклон от 45'
Активен

v_badev

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1355
    • Профил
Re: ...
« Отговор #13 -: Oct 24, 2011, 12:17 »
vyrgozunqk, всъщност защо си си сложил този аватар? Не ми се рови из всички теми в които си писал за да търся обяснение.

spec1, всички, сме наясно че в аватара на  vyrgozunqk свастиката не е будистки символ. Сигурен съм че и ти си наясно, просто използваш темата да се направиш на по-знаещ с малко познания почерпени от Интернет. Понеже и ние имаме достъп до същият източник си мисля че ти си този, който се излага :)
Активен

lunarvalley

  • Гост
Re: ...
« Отговор #14 -: Oct 24, 2011, 12:38 »
Цитат
Всички присадки на органи се правят благодарение на чичо ти Хитлер!

е извинявай, ама такава тъпотия не бях чел отдавна... другите ти глупости няма да ги коментирам

Слава на Менгеле? Ти си напълно превъртял баце...
« Последна редакция: Oct 24, 2011, 12:42 от lunarvalley »
Активен