Автор Тема: НРБ - въпрос на гледна точка  (Прочетена 9252 пъти)

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Re: НРБ - въпрос на гледна точка
« Отговор #15 -: Jun 12, 2014, 07:38 »
ЦЪК.   8)
Активен

Без правила няма игра

d0ni

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 183
    • Профил
Re: НРБ - въпрос на гледна точка
« Отговор #16 -: Jun 12, 2014, 22:42 »
щом си решил да тролиш - ЦЪК
Активен

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Re: НРБ - въпрос на гледна точка
« Отговор #17 -: Jun 13, 2014, 07:41 »
Леко е извън темата, но ето един пример как възмездието настига хората, които съсипват България в последния 1/4 век.  ;) Както се казва, за всяка свиня си има Коледа.  8)
Активен

Без правила няма игра

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: НРБ - въпрос на гледна точка
« Отговор #18 -: Jun 13, 2014, 08:50 »
Силно се надявам да не го мислиш сериозно това. Не го знам какво е правил тоя пич, но дори ако ще да е продавал хероин на децата и да е пращал бабите им да проституират, това си изглежда като кофти трагедия. Да се радваш на лични трагедии не говори за добро психично здраве.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Re: НРБ - въпрос на гледна точка
« Отговор #19 -: Jun 13, 2014, 10:09 »
Силно се надявам да не го мислиш сериозно това.

Ами продължавай да се надяваш.  :-*
Активен

Без правила няма игра

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Re: НРБ - въпрос на гледна точка
« Отговор #20 -: Jun 13, 2014, 10:59 »
Не знам кой го е казал, но съм го чувал в такава версия: "Господ наказва чрез децата". Мен, честно казано, ме е страх и да си го помисля, страх ме е да го кажа, още повече да го пиша сега.
В тази връзка, знаете ли какво се случва с децата на Симеон Сакскобургготски? Единият му син не знам дали излезе от кома в следствие на катастрофа преди не знам вече колко години, а преди седмица четох заглавия, че Калина ще се подлага на гинекологична операция.
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

d0ni

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 183
    • Профил
Re: НРБ - въпрос на гледна точка
« Отговор #21 -: Jun 13, 2014, 16:42 »
Сигурно около 50% от жените след 40 са се подлагали някога на гинекологична операция :)

Точно онзи ден търсих информация за Кардам (сина на Симеон) и май още е зле. Но е смешно да се твърди, че се е блъснал с ягуара си заради грехове на баща му :)
Активен

d0ni

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 183
    • Профил
Re: НРБ - въпрос на гледна точка
« Отговор #22 -: Jun 13, 2014, 16:44 »
Чудя се как точно собственика на няколко заведения е съсипал България? ;D
Активен

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5296
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Re: НРБ - въпрос на гледна точка
« Отговор #23 -: Jun 13, 2014, 16:49 »
А то какво стана с този Кардам, пише ли нещо ? Нали беше в кома тогава, след катастрофата ? Кофти работа, никой не заслужава такава съдба.
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Re: НРБ - въпрос на гледна точка
« Отговор #24 -: Jun 14, 2014, 10:58 »
Чудя се как точно собственика на няколко заведения е съсипал България? ;D

Думите „чалга“ и "Sin City" дават ли отговора?
Активен

Без правила няма игра

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: НРБ - въпрос на гледна точка
« Отговор #25 -: Jun 14, 2014, 13:11 »
Как точно чалгата и син сити са съсипали държавата? Нещо доста нелепо ми се вижда твърдението че са изродили иначе прекрасния мат'рял, който ако нямаше чалга, щеше да се занимава с морално извисени неща в името на общото благо. Това малко като на bb твърденията че гейпарадите превръщали околните в педерасти.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6208
    • Профил
Re: НРБ - въпрос на гледна точка
« Отговор #26 -: Jun 14, 2014, 14:11 »
Толкова съм далеч от цялата тая плява..... Грам не ме вълнува, кой и какво говори или прави. Мотивите на всички са ясни, от тук и действията им. За създалото се положение ние сме си виновни, щото си седим и пишем по форумите, вместо да се изсипем сто хиляди души на улицата и да вземем нещата в ръцете си.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Re: НРБ - въпрос на гледна точка
« Отговор #27 -: Jun 14, 2014, 17:02 »
Как точно чалгата и син сити са съсипали държавата?

Ментално.  >:D
Веднъж ти подадох материал за социалното програмиране (програмирането на под/съзнанието), май нищо не си разбрал.  ::) Което да кажем е ОК, все пак си компютърен програмист, а не социален.
Активен

Без правила няма игра

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: НРБ - въпрос на гледна точка
« Отговор #28 -: Jun 14, 2014, 19:30 »
Аз имам силни основания да считам, че кръчмарите и силиконовите певачки още по-малко са чували за въпросното какво беше....социално "програмиране". При все това чалгарията е масова по тези ширини.

Което ме води до разни интересни заключения по отношение на ефективността на подобни начинания - след като очевидно една не особено интелигентна силиконова празноглавка "програмира" по-добре съзнанията, отколкото който и да е зъл манипулатор :)
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

BRADATA

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 833
  • Distribution: Slackware/Mint/CentOS
  • Window Manager: console/KDE/LXDE
    • Профил
    • WWW
Re: НРБ - въпрос на гледна точка
« Отговор #29 -: Jun 14, 2014, 20:02 »
Аз имам силни основания да считам, че кръчмарите и силиконовите певачки още по-малко са чували за въпросното какво беше....социално "програмиране". При все това чалгарията е масова по тези ширини.

Което ме води до разни интересни заключения по отношение на ефективността на подобни начинания - след като очевидно една не особено интелигентна силиконова празноглавка "програмира" по-добре съзнанията, отколкото който и да е зъл манипулатор :)
Проблема е, че зад кръчмарите и силиконовите певачки стоят "зли" манипулатори... За какво се пее в чалгата? Коли, жени, пари.... Какво е близко до сърцето на стредностатистическия бачкатор (80% от народонаселението)? Точно тез три неща... И какво се случва с "бачкатора" като са му запълнени тез три неща с чаклгицата? Пие си бирата и ракията и не мисли за друго.... Обачеееееее ако му ги земеш - излиза на улицата и почва да иска разни неща :) А злите манипулатори точно това не искат...
Активен