Анкета

Въпрос: Влияят ли на Вашето настроение за работа, учене, забавление, теми от управлението на държавата, като например оставката на мин. Трайков?  (Гласуването приключено: Mar 21, 2012, 21:01)

  • Да, доста
    - 4 (10.8%)
    Да, но не много
    - 11 (29.7%)
    Не мога да преценя
    - 0 (0%)
    Мисля, че не
    - 2 (5.4%)
    Категорично не
    - 4 (10.8%)
    Това не ме интересува
    - 5 (13.5%)

Общ брой гласове: 24

Автор Тема: Влияят ли Ви темите от държавното управление?  (Прочетена 1802 пъти)

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Уточнения: Може да погледнете на нещата не само конкретно във връзка с България. Можете да сменяте мнението си. Резултатите ще можем да видим след прекратяването на анкетата, а това ще е след 5 дни. Анкетата няма конкретни цели и не е по поръчка.

Добавено след края на гласуването: в края на гласуването темата бе прегледана около 350 пъти и имаше 10 коментара.
« Последна редакция: Mar 23, 2012, 13:03 от laskov »
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

vyrgozunqk

  • Гост
Влияят на сутрешното ми настроение основно, което влияе на целодневното същевременно...
Напоследък се нервирам основно на тез тъпанарски гербери...
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Не не и не. Докато не почнат да се пукат из Иран и не почнат да дават по телевизията как фрегатата "Дръзки" си прави круизове зад някой самолетоносач, не ме интересуват никакви малоумни политически новини.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Не не и не. Докато не почнат да се пукат из Иран и не почнат да дават по телевизията как фрегатата "Дръзки" си прави круизове зад някой самолетоносач, не ме интересуват никакви малоумни политически новини.

gat3way, нали знаеш, ти може да не се интересуваш от политика, но политиката се интересува от тебе.  ;)
А за Иран внимавай какво си пожелаваш.
Активен

Без правила няма игра

vyrgozunqk

  • Гост
...фрегатата "Дръзки", дръзко ще потъне първа... :D :P
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Нищо не си пожелавам, но честно казано ме съмнява да се размине патакламата. Не знам защо ама екшъна става точно в такива места като Иран. Имам предвид никога не съм ходил там, но съм минавал отгоре със самолета, включително докато самолета кацаше, та можеше и по-отблизо да се огледа. Ами то това Иран изглежда много скучно място. Едни черни пътища, мизерни градчета, никаква растителност и само военни бази и казарми наляво-надясно. Контрастът с ОАЕ където някой се мъчи да сади нещо в пустинята, има голеееми магистрали и небостъргачи е някак доста силен. Та такива места като има по границите на държавата разбираш как очакванията на държавата не са особено миролюбиви меко казано и няма нужда да се строят пътища и напоителни системи след като не се знае дали след 10 години няма да падат бомби там. Тва малко като през соца в България дето имаше 10-20 километра пустош, телени мрежи, казарми и бункери по южната граница и освен ако не живееш там се влиза с пропуск.
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
...фрегатата "Дръзки", дръзко ще потъне първа... :D :P
На стария "Дръзки" (СКР проект 50) съм плавал малко като хидроакустик и съм го гледал 3 години, така че лично на мен, а освен това и от уважение към хората, които сега служат на него, не ми харесва такова развитие на темата.
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

romeo_ninov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2155
    • Профил
А трябва ли? И колко от отговорилите са работили или работят в държавната администрация? Или поне в голяма фирма (>2000 служители на поне два континента)?
Активен

0x2B|~0x2B

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Ами то това Иран изглежда много скучно място.

Може и да е скучно място, но територията на Иран е по-голяма от Франция, Германия, Италия, България и Гърция взети заедно! Пък и „хубава“ война няма.
Активен

Без правила няма игра

lunarvalley

  • Гост
НЕ!
ниö не ми влияе! да вървят на майната си!!
Активен

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Резултатите са налице. Наздраве!  [_]3  ;)
Активен

Без правила няма игра

laskov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3166
    • Профил
Резултатите са налице. Наздраве!  [_]3  ;)
Така съм се замотал с едни касови апарати и разни други неща, че бях забравил. Аз съм един от четиримата, гласували "Да, много". Бях се притеснил и си мислех, че трябва "да взема някакви мерки"... Мерките в момента са: повече работа. :) И то - неотложна. Няма да правя коментар на резултатите. Ако някой иска - ще ми бъде интересно да прочета.
Активен

Не си мислете, че понеже Вие мислите правилно, всички мислят като Вас! Затова, когато има избори, идете и гласувайте, за да не сте изненадани после от резултата, и за да не твърди всяка партия, че тя е спечелила, а Б.Б. (С.С., ...) е загубил, а трети да управлява.  Наздраве!  [_]3

Златко

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2147
    • Профил
Честно казано, малко съм изненадан от резултатите и то в положителна посока.  ^-^ Обикновено „техничарите" странят от политиката, но явно не мислят само със флашките си, но и с главите си в по-общочовешки план. Поздравления за което.  :)

 [_]3
« Последна редакция: Mar 22, 2012, 14:20 от Златко »
Активен

Без правила няма игра