Автор Тема: amazon za bg  (Прочетена 3715 пъти)

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
amazon za bg
« -: May 13, 2009, 22:45 »
Otkude moga da si kupq online knigi v bg, nesto kato amazon mi trqbva,
- konspiraciqta za isus
- krepost ot cifri
- angeli i demoni
- noviqt svetoven red
tezi knigi me interesuvat, sorry za lat, no v momenta nqmam vyzmojnost. :(
Активен

neter

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3408
  • Distribution: Debian, SailfishOS, CentOS
  • Window Manager: LXDE, Lipstick
    • Профил
    • WWW
Re: amazon za bg
« Отговор #1 -: May 13, 2009, 22:57 »
Имаш. Прочети правилата на форума или гледай по-внимателно за бутон "Клавиатура" сред бутоните при писане на пост. Ще върна темата ти в правилния за нея раздел, когато преведеш поста си и заглавието на темата на кирилица ;)
Активен

"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Джиду Кришнамурти

wardog

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 21
    • Профил
Re: amazon za bg
« Отговор #2 -: May 14, 2009, 11:16 »
Mоже би не е точно като амазон, но прбва ли Хеликон? Освен книжарница(и) имат и сайт, от който мисля, че може да се поръчва.
Активен

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Re: amazon za bg
« Отговор #3 -: May 14, 2009, 13:36 »
Mоже би не е точно като амазон, но прбва ли Хеликон? Освен книжарница(и) имат и сайт, от който мисля, че може да се поръчва.
За можене, може. Искам да плащам с мънибукърс обаче, това едва ли се предлага от родните книжарници :(
Засега store.bg helikon pe-bg не ми вършат работа. А и като видя колко данни ми искат адреси, имена и т.н. не ми се занимава. Нещо лесно и бързо, ако може.
Активен

wardog

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 21
    • Профил
Re: amazon za bg
« Отговор #4 -: May 14, 2009, 14:09 »
И аз не мисля, че се ползва мънибукърс. ePay ми се вижда по-вероятно (от гледна точка да се ползва от книжарниците).
А колкото до данните навсякъде ще ти искат адрес и име, за да знаят къде и на кой да доставят. Мейла и телефона ако много те притесняват може някакви измислени да дадеш, но тогава няма да могат да се свържат с теб примерно да те питат кога да ти я доставят.
И в амазон даваш такива детайли при регистрация.

А за лесно и бързо - едва ли ще има място където да не ти искат регистрация или поне някакви детайли.
Не съм наясно с мънибукърс, но ако за там ползваш Visa/MasterCard, то може да я ползваш и при покупка от някой от тези сайтове.
Активен

senser

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1328
    • Профил
Re: amazon za bg
« Отговор #5 -: May 14, 2009, 14:44 »
Нещо лесно и бързо, ако може.
То си е твоя работа де, ама за времето дето загуби във форума щеше да стане "лесно и бързо" да си купиш, каквото искаш.

В Бг, ако търсиш онлайн книжарница с възможност да платиш през moneybookers, да не те питат никакви подробности и да стане лесно и бързо - откажи се (не съм сигурен, но мисля, че и извън България пак няма да стане точно както искаш)

П.П. Дали не бъркаш книгата "Ангели и демони" с втория филм по книгата на Дан Браун "Шестото клеймо"
Активен

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Re: amazon za bg
« Отговор #6 -: May 14, 2009, 15:17 »
Може и да ги бъркам. Не знам дали си прав. Прочетох Шифърът на Леонардо от Дан Браун и ми хареса, много конспирации имаше, смях се, сега видях реклама на филма и потърсих същото заглавие, за да не се мина пак и да гледам филма, изгубени 2 часа. ШЕстото клеймо не е ли старо, те казаха по новия роман, мистерия...
Кое му е трудното да купиш нещо, да платиш онлайн и да кажеш на кой адрес го искаш. Защо да давам години, дата на раждане, факс, егн, фактури и подобни глупости. http://www.helikon.bg/?act=newuser&do=reg Аз да няма цял ден да им попълвам формите. В амазон имам, но трябва да чакам 1 месец докато ми ги донесат, и в амазон си заслужава изгубенето време, защото техния асортимент го няма никъде. Е сега най-много да си купя от пингвините, ма по тея жеги. :roll:
Активен

senser

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1328
    • Профил
Re: amazon za bg
« Отговор #7 -: May 14, 2009, 16:49 »
Може и да ги бъркам. Не знам дали си прав. Прочетох Шифърът на Леонардо от Дан Браун и ми хареса, много конспирации имаше, смях се, сега видях реклама на филма и потърсих същото заглавие, за да не се мина пак и да гледам филма, изгубени 2 часа. ШЕстото клеймо не е ли старо, те казаха по новия роман, мистерия...
Кое му е трудното да купиш нещо, да платиш онлайн и да кажеш на кой адрес го искаш. Защо да давам години, дата на раждане, факс, егн, фактури и подобни глупости. http://www.helikon.bg/?act=newuser&do=reg Аз да няма цял ден да им попълвам формите. В амазон имам, но трябва да чакам 1 месец докато ми ги донесат, и в амазон си заслужава изгубенето време, защото техния асортимент го няма никъде. Е сега най-много да си купя от пингвините, ма по тея жеги. :roll:

Сори, ама това да ти искат задължително да попълниш (другото е по желание) име, имейл, телефон и адрес и да ти се струва прекалено много за поръчка през нета ............. не знам
Активен

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Re: amazon za bg
« Отговор #8 -: May 16, 2009, 11:31 »
mojelo znachi http://www.bulgaria-books.com/delivery.php
Активен

ANTIADMIN

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 660
  • Distribution: Windows XP Pro latest updates
  • ANTIADMIN
    • Профил
Re: amazon za bg
« Отговор #9 -: May 23, 2009, 20:13 »
П.П. Дали не бъркаш книгата "Ангели и демони" с втория филм по книгата на Дан Браун "Шестото клеймо"
da!
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Ubuntu + Amazon = Linux с реклами...
Живота, вселената и някакви други глупости
n00b 8 2100 Последна публикация Sep 24, 2012, 14:32
от go_fire
Amazon в България ...
Живота, вселената и някакви други глупости
spec1a 2 2984 Последна публикация Dec 12, 2016, 14:12
от Acho