Автор Тема: Херос 3 забива  (Прочетена 2051 пъти)

Damp1r3

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 76
    • Профил
Херос 3 забива
« -: Jun 01, 2012, 16:35 »
Здравейте  >:D >:D >:D
Не сам досаждал мнго време нали  >:D >:D >:D
Е време е пак да започна с мойте извънземни проблеми  >:D
Инсталирах си Херос 3 след много четене по чужди форуми (защото в нашите няма) и гледания в youtube на клипчета на испански как се иснталира директ х (защото БГ инфо няма) се преборих и подкарах играта ... УЖ ...
Играта стартира избираш си ню гейм / сингал плеяр избираш си дори карта раса/герой/ресурс/после старт и ... ПРЪЦ .... забива не може да стартира картата стига до някаде с зареждането и ПРЪЦ ... пробвах и на рандом мапс отново същото започва да създава картата и забива до някаде си ....
Бях решил да напиша някакво инфо как се исталира директ х и играта но как да го напря кадо дори и аз не сам се справил с това

Та ако някой може да ме насочи към нещо или може да ми каже от каде идва проблема ще сам благодарен
Активен

"Загина столицата. Кули вековни
рухнaха след тежка борба,
рухнаха палати и светини чутовни,
борци връхлетя ги ужасна съдба!

В развалини смрадни Трапезица пуши
премина над Царевец огнен потоп,
край трупове грозни Янтра лъкатуши.
Превърна се Търново в гроб."

borovaka

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1331
  • Distribution: Каквото дойде
  • Window Manager: Gnome / KDE
    • Профил
Re: Херос 3 забива
« Отговор #1 -: Jun 01, 2012, 16:43 »
Ми аз нищо не съм инсталираш, свалих си някакъв архив на WOG и си го пуснах с wine и всичко си върви.
Сещам се преди 4-5 години го бях инсталирал с тогавашната версия на wine и си вървеше без проблеми.
Активен

Та извода е прост: "Колкото по-големи ла*ната - толкова по-малка щетата! ... моралната де, не материалната"

nemanema

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 103
    • Профил
Re: Херос 3 забива
« Отговор #2 -: Jun 01, 2012, 23:38 »
Ако не греша, точно версия 3 не я ли има натив за линукс ?
В едно такова .iso около 340М.
Активен

---=== мир и любов ===---

vyrgozunqk

  • Гост
Re: Херос 3 забива
« Отговор #3 -: Jun 02, 2012, 10:11 »
Не е native, има инсталатор на Loki, на който само показваш пътя до 'монтиран' .iso имидж някъде...

При мен също никога не е имало проблем с виното... Даже на скоро го играх и си вървеше без особени проблеми... без да инсталирам  directx и т.н. все пак Heroes 3 ползва direct draw и не му е нужен директ Х-а...
Активен