Автор Тема: Antivarl Soft  (Прочетена 2453 пъти)

Oddicy

  • Новаци
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Antivarl Soft
« -: Feb 28, 2004, 11:47 »
Initeresuva me za naistina dobar antivirusen software za linux. Iskam da napravq liveCD ili pone da go imam na teku6tata si distribuciq. Tova e prodiktuvano ot fakta, 4e iskam da moga da 4istq ot linux virusi v boot sektora, kakto i virusi, zarazili drugi operacionni sistemi. Naprimer Windows-a se zarazqva i az iskam da si go iz4istq ot linux. Ili mi se zarazqva OS/2kata i t.n. Tova za liveCD e mnogo dobro, no s definiciite 6te imam problem. Vapreki tova me interesuva za teku6tata mi distribuciq deto mi e na hdd-to - da moga da si 4istq virusi na windows ot linux, ama da imam naistina dobra podrajka na virus database - ne mi trqbvat gluposti kato mail scan i podobni ne6ta za network. No vaprosa tuka e koq e nai-dobrata programa - s nai-mnogo vazmojnosti, s nai-malko fal6ivi saob6teniq za virusi. Za parite - vse 6e si q ckracknem, ama vaprosa e koq da vzema. Dosega se rovih v review-ta i na pcworld i na drugi spisaniq za comps. No osven RAV druga ne namerih, a pak tq e e-mail scanner i glavno za tova se izpolzva.
------------
---Oddicy---
------------
Активен

Regia

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 293
  • Distribution: Tilix
  • Window Manager: KDE
    • Профил
    • WWW
Antivarl Soft
« Отговор #1 -: Feb 28, 2004, 15:13 »
Доколкото знам, Fprot имат антивирусен пакет за Линукс, който чисти вируси за Win.
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Antivirus Soft
Настройка на програми
IvanST 5 3544 Последна публикация Sep 23, 2003, 18:15
от
soft raid-md
Настройка на програми
jvc 3 3262 Последна публикация Feb 13, 2006, 16:36
от
Q: soft and hard mounting
Настройка на програми
kas81 0 1596 Последна публикация Apr 17, 2006, 00:44
от kas81
Каква е разликата между hard и soft links
Настройка на програми
bazu 17 4925 Последна публикация Sep 25, 2014, 22:57
от ji
Xilinx и Arm ще правят soft core Cortex M0 и M3
Коментар
bot 11 13661 Последна публикация Oct 07, 2018, 01:39
от jet