Автор Тема: Еми пуснах сървър на CS 1.6 под линукс мисля да давам сървъри под наем ...  (Прочетена 4404 пъти)

Ne7WoRK

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 161
    • Профил
Значи всичко е добре само кадето могат само хора закупили си оригинален CS т.е. steam да могат да влизат само 48 protocol а немога да си намеря crack да могат да влизат всички със steam или non steam http://forums.data.bg/index.php?showtopic=1601843 тук пише как за cracka но нещо нестава попринцип гледах от тук http://www.cstrike-planet.com/tutorial/1/6 и всичко сам си нагласил варви с над 960 FPS сървъра но могат да влизат само хора със steam :P
Извинявам се ако не сам улучил правилният раздел нов потребител съм на сайта и форума :)
Активен

grey

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 19
    • Профил
Хаха.
Сядай да си пишеш домашните по български език, че явно не ти е любимия предмет и не се занимавай с глупости!
Активен

Ne7WoRK

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 161
    • Профил
Тебе това не те засяга дали българския език ми е любим предмет и дали ще се занимавам с глупости! ???
Активен

fanfolet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 103
    • Профил
Еми бих изакал да зема един сървър. Колко ша му сакаш?
Активен

grey

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 19
    • Профил
...И аз искам 2. Жълти !
Активен

senser

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1328
    • Профил
Сори за офтопика, но отдавна не бях чел толкова неграмотен пост и не се сдържах просто.
Ne7work, няма смисъл да се извиняваш, че може би не си уцелил правилния раздел на форума - дори и така да е, надали някой ще се подразни толкова, колкото четейки неграмотните ти писаници. Освен, че е дразнещо да се чете толкова неграмотен български, също и не е много ясно какъв ти е точно проблема и каква помощ искаш (освен елементарната грматика и смисъла не е на място). Следващия път като напишеш пост без нито една точка или запетайка накрая се извини за неграмотността си, а не за нещо друго.
Активен

ilian_BIOS

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 602
  • Distribution: opensuse
  • Window Manager: kde
    • Профил
Значи всичко е добре само кадето могат само хора закупили си оригинален CS т.е. steam да могат да влизат само 48 protocol а немога да си намеря crack да могат да влизат всички със steam или non steam http://forums.data.bg/index.php?showtopic=1601843 тук пише как за cracka но нещо нестава попринцип гледах от тук http://www.cstrike-planet.com/tutorial/1/6 и всичко сам си нагласил варви с над 960 FPS сървъра но могат да влизат само хора със steam :P
Извинявам се ако не сам улучил правилният раздел нов потребител съм на сайта и форума :)

искаш да даваш сървър-и под наем.. добре ама ти питаш още как да си инсталираш драйвъра за Nvidia... ами какво става като ти правят атаки разни хорица, или ти крашнат нещо системата - как ще оправиш? как ще я направиш сигурна срещу такива неща ;) не става толкова лесно.
Активен

Ne7WoRK

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 161
    • Профил
@ilian_BIOS Аз драивери си бях сложил попринцип, но бяха стара версия и видях в сайта на nVidia, че има по-нова версия и даваше error, който описах в другата ми тема...
Мерси за спама момчета ;)
По темата: Проблема ми обаче е, че немога да си намеря по-нов крак за CS-a под линукс, и когато го направя портокол 47 забива сървъра, а когато е 48 всичко е добре FPS-то е добро и всичко останало, но само хора закупили си играта могат да влизат със steam т.е. ... :[
@senser Съжелявам и за неграмотния пост, който пуснах тук, но той е без значение нали се разбира за какво става дума и се надявах, някой да ми помогне с проблема, който имам :)
« Последна редакция: Apr 11, 2009, 18:03 от Ne7WoRK »
Активен

romeo_ninov

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 2155
    • Профил
По темата: Проблема ми обаче е, че немога да си намеря по-нов крак за CS-a под линукс, и когато го направя портокол 47 забива сървъра, а когато е 48 всичко е добре FPS-то е добро и всичко останало, но само хора закупили си играта могат да влизат със steam т.е. ... :[
1. Търсейки помощ тук не си уцелил много мястото. Надали някой от хората тук се е занимавал с CS сървър
2. Търсейки крак за да могат да играят нелицензирани потребители си навличаш гнева на голяма част от FOSS общността

И една лична препоръка: остави тези щуротии, по-добре седни да четеш, да се учиш, пробваш. Така ще наптрупаш опит и знания и по-късно ще печелиш доста повече от парите, които смяташ да спечелиш сега
Активен

0x2B|~0x2B