Автор Тема: NEW VIRUS!  (Прочетена 1828 пъти)

gamehack

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 244
    • Профил
    • WWW
NEW VIRUS!
« -: Mar 18, 2003, 15:57 »
vnimavaite...!
nov virus po po6ite predstavlqva *.scr file koito e kato attachment zabranqva startiraneto na sqkfi programi na zarazenata ma6ina edinstvenoto ne6to koeto moje da se napravi ako ste na XP mojete da dadete desen buton i dadeto Run As... i ottam na administrator i programkite tragvat!
screenshot
http:/gamehack.hit.bg/virus.jpg

P.S.Znam 4e tuka e za Linux no az imam i WinBoze i Linux i zatova smetnah da drasna nqkolko reda!
Активен

Simplicity all the way...

  • Гост
NEW VIRUS!
« Отговор #1 -: Mar 20, 2003, 18:01 »
tozi virus se kazva roron i v moita rabota ni udari sravnitelno now e otpredi mesec mnogo hitur trie antivirusnia softuer zabraniava dostupa do saitove za antivirusen softuer zabraniava instalirane na antivirusen softuer razprostraniava se po e-mail irc p2p i dr predstavliava 4ervei ima funkcii da krade paroli no mislia 4e raboti samo pod windos.tuka v rabotata se opitahme da go trieme i na dva komputera zagubihme cialata informacia.zarazi vsi4ko prez lokalnata mrega.zagubihme 90 gb informacia no na tretia komputer ve4e uspiahme da go iztriem prosto boot ot disketa startirane na nc i iztrihme vsi4ki failove sus posledni dati i vsi4ki sumnitelni novi failove sled tova backup/restore na registrite na windows ot predi 4 dena.niama antivirusen software
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
Suse anti-virus
Настройка на програми
sle 5 2439 Последна публикация May 09, 2006, 01:12
от
Dublicate mac and virus
Хардуерни и софтуерни проблеми
flipz 5 2627 Последна публикация Aug 04, 2008, 14:47
от flipz
Sofos Anti Virus Software
Настройка на програми
lordvox 0 1041 Последна публикация May 20, 2019, 18:32
от lordvox