Автор Тема: мишка ми отказа  (Прочетена 392 пъти)

TKD

  • Участници
  • ***
  • Публикации: 4
    • Профил
мишка ми отказа
« -: May 02, 2005, 00:00 »
Здравеите
проблема е следния ресвам си аз ПЦ то за да влезна в Windows и след малко пак го ресвам за да влеза в линукса но като влезнах мишката ми седи посредата и немърда смених три мишки и с трите същото казеа ми че има нов хардуер намира го но неработи моля помогенте.Аз съм с Suse 9.3.Благодаря ви предварително


П.С. Да знаете че съм още ламе
Активен

  • Гост
мишка ми отказа
« Отговор #1 -: May 02, 2005, 00:17 »
Цитат (TKD @ Май 02 2005,01:00)
Здравеите
проблема е следния ресвам си аз ПЦ то за да влезна в Windows и след малко пак го ресвам за да влеза в линукса но като влезнах мишката ми седи посредата и немърда смених три мишки и с трите същото казеа ми че има нов хардуер намира го но неработи моля помогенте.Аз съм с Suse 9.3.Благодаря ви предварително


П.С. Да знаете че съм още ламе

Моля те да престанеш да ни занимаваш с диагнозите си, и да прочетеш правилата на форума. ПЪРВОТО правило е как да задаваш въпросите си (интелигентно)!

Структурирай добре въпросите си! Пишеш така, че не е ясно нищо. Какви мишки смени? Къде ти ги открива и къде не, какво прочете от форума, какво пробва, какво НЕ стана...

За да не се чудиш какво да правиш, ето план за действие:
1. Прочети правилата
2. Пусни една търсачка за psaux (да, напиши, че търсиш psaux)
3. Прочети резултатите, пробвай да се оправиш сам
4. Ако нищо не е помогнало от изброените, се върни, напиши какво си опитал, дай конфигурацията на мишката (в темите, които ти извади търсачката пише кои са те)
Активен