Автор Тема: Linux debian wifi проблем... Голямо разочарование  (Прочетена 21190 пъти)

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6152
    • Профил
Е, едната тема за българина е политиката, по която всички сме доктори, а другата е футбола. Може би трябва да поговорим за футбол, че да се включи.

Жените не ги слагам като тема, защото това са подвижни пясъци
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

malin

  • Гост
Сега се огледах, че се ощипах даже - аз май съм умрял бе - и по трите теми никакъв ме няма.  ;)
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Сега се огледах, че се ощипах даже - аз май съм умрял бе - и по трите теми никакъв ме няма.  ;)

Kазвай тема дето си експерт. Иначе относно футбола разбрах, че Литекс-Етро Поле едвам били Локо Пловдив с 1:0. Това го разбрах туко що пред блока. Садихме дръвчета в зелените площи. А бе облагородяваме се.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
На жените само им се радваме, те дори не се разбират помежду си.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
   А какво стана с проблема на "липа" -та.
   Любопитно ми е дали се е оправил с Дебиан,и ако да,как точно.
Активен

lunarvalley

  • Гост
и мене ме нема и по трите теми
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
и мене ме нема и по трите теми

Българска политика — такава тема няма. Политика имат големите страни. Малките нямат.

Български футбол — такава тема няма. У нас няма футбол.

Жени — такава тема няма. Хе-хе. Не, у нас има жени. Дори са повече от мъжете, както навсякъде по света. Но все пак няма тема. Или успяваш да срещнеш своята половинка, или не успяваш. Или след като си я срещнал, успяваш да я спечелиш, или не успяваш. Ако наистина ти е „сродната душа“, шанса да не я свалиш не е голям. Или успяваш да я задържиш, или не успяваш. И с това се изчерпва всичко.

Рабити сърца? И на нас са ни разбивали и ние сме разбивали. Ама и това е в рамките на нормалното. Когато се луташ и не знаеш, какво правиш, не е невероятно многократно да си чупиш главата. Тъй, че всичко си е наред.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

malin

  • Гост
Нямаш си на идея колко пари съм дал за залагания по тоз футбол, а сега ми е безразличен. Даже се напънах да се сетя кой спечели Световното - май Франция, нали. И съм щастлив, че съм гледал наистина футбол, такъв какъвто трябва да бъде ... С него стана каквото стана с Олимпиадите, каквото стана с баскетбола, волейбола... И преди време гледах в продължение на няколко часа кърлинг по телевизията, кърлинг бе - стана ми интересно, гледах докато осмислих за какво става дума и какви са правилата... Е, после изгубих интерес - интересното е интересно докато има в него нещо, дето да те интригува, непознато...
В тая връзка - прибирам се преди време в къщи и не мога да повярвам на очите си - жена ми гледа спорт, то хубуу спорт, ама акробатика, а тя (жена ми) е учудващо аспортивна личност. Кво става тука, викам, да не ти има нещо - амии на една бабичка (нейна позната) внука ѝ участвал в това състезание и тя чакала да види какво ще направи. Е, "нашто момче" взе медал тогава, не помня какъв. И втория случай (за който ме е яд) - жена ми ходила да подкрепя приятелки на женски футбол а пропуснала да ме извика и мене (остана ми само да се приблизвам като слушах коментарите след мача).
Та, има надежда във футбола, но не трябва да играят джендъри, а истински жени. Толкоз.


« Последна редакция: Nov 04, 2018, 19:33 от malin »
Активен

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Абе ти нали не разбираше от жени?! Хм под прикритие (като ИИ, само дет' не ти е изкуствен).  [_]3
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

malin

  • Гост
Не разбирам колкото ми се иска да разбирам.  ;)

Активен

ddantgwyn

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1262
    • Профил
Хм, темата не беше ли „Linux debian wifi проблем... Голямо разочарование“ ::)
Активен

the lamer's team honourable member

Acho

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 5256
  • Distribution: Slackware, MikroTik - сървърно
  • Window Manager: console only
    • Профил
    • WWW
Е беше, ама ...................
Активен

CPU - Intel Quad-Core Q8400, 2.66 GHz; Fan - Intel Box; MB - Intel G41M-T2; RAM - DDR2-800, Kingston HyperX, 2X2048 MB; VC - onboard, Intel G41 Express Chipset; HDD - Toshiba, 500 GB, SATAII; SB - Realtek HD Audio; DVD-RW - TSSTcorp DVD-RW; LAN - Realtek PCI-E GBE Controller; PSU - Fortron 350 Watt.

tsmaster

  • Гост
Като става така (със собственически драйвери), винаги ползвам cd на дебиан, включваш всички фърмуеари https://cdimage.debian.org/cdimage/unofficial/non-free/cd-including-firmware/. Не че не можеш да се набавиш с каквото ти липсва в последствие като го качиш на флашка или сд и го инсталнеш, но така е още по-лесно.
Активен

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3852
    • Профил
   А как вървят лаптопите с 2 видеокарти под дебиан.
   Май и тук веднъж се разискваше този проблем,при самото превключване
към по-мощната видеокарта екрана гаснеше ,драйвера (май се казваше
bumblebee) явно е проблемен.
   Един мой познат с подобен лаптоп ме помоли да му кача Линукс.
Активен

BRADATA

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 833
  • Distribution: Slackware/Mint/CentOS
  • Window Manager: console/KDE/LXDE
    • Профил
    • WWW
С минт/убунту не съм имал проблем (интел/нвидия). В най-лошия случай за да ползваш дискретната карта трябва да рестартираш Х-са. Бъмбълбии е за да можеш да имаш динамично превключване между картите почти като при виндовс.
Активен