Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16   Надолу

Автор Тема: Фереджета в ... Конгреса !  (Прочетена 43522 пъти)

remotexx

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3236
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #90 -: May 04, 2019, 17:12 »
Я пак. И какво толкова имате против обратните и.. там останалите от ,LGBTIQA .(скоро щели да добавят и останалата част от азбуката), а ?
Да не са тръгнали да избиват хора(та), или да горят на клади.... То по тая логика и жените са кофти, щото .. жени, па и се се въртят из парламентите, че и без бурки при това. Не ги е срам. А сякаш беше вчера (има няма 1000г. Оттогава.) Когато папата събра кардиналите и... само с един глас повече се наложи мнението, че все пак жената имала душа, но пък я оставиха 2ра категория човек.
И не съм съгласен, че исляма е най-варварската ката религия...
От по новите напр. Имаме
Аум Шинрике само преди 20 г. пускаха зарин в метрото
https://m.fakti.bg/news/86138
а има и по древни напр. тази женица, че и на богове налита  >:D
https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BB%D0%B8_(%D0%B1%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%BD%D1%8F)

П.П. Между другото сега разбрах , че не е правилно да се наричат ислямисти,а мюсюлмани - пише го и в дебелите книги
Ислямът не е мохамеданство
Както ясно е изтъкнато и в Книгата на Аллах, името на тази религия не е мухамеданство, а ислям. А привържениците, носителите и вярващите в тази религия се наричат мюсюлмани.

П.П.П.
Защо така мразим дебелите?
« Последна редакция: May 04, 2019, 17:54 от remotexx »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #91 -: May 04, 2019, 18:05 »
Между другото сега разбрах , че не е правилно да се наричат ислямисти,а мюсюлмани - пише го и в дебелите книги
Ислямът не е мохамеданство
Както ясно е изтъкнато и в Книгата на Аллах, името на тази религия не е мухамеданство, а ислям. А привържениците, носителите и вярващите в тази религия се наричат мюсюлмани.

Хич не ме е еня, как е на арабски. Аз говоря български.

п.п. Мисля, че ислямисти казват на екстремистите сред мохамеданите, а не на всички мохамедани.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #92 -: May 04, 2019, 22:14 »
Като погледнеш списъка на руските депутати в думата - поне 1/5 са с мюсюлмански имена.
България никога не е имала собствена военна доктрина дори и сега. А съветска армия не е било нужно да присъства в БГ след като оборудването, организацията са били по съветски образец, а висшия политически и военен ешелон са били обучавани и на подчинение на СССР и ходеха на регулярни оперативки (като се започне от Г. Димитров и се завърши със Станишевци и Овчаровци). Участието в нахлувания в други държави е било също инициирано и под руско управление.
И твърдението че "...Основната идея е била удържане на турската армия на рубежа на Стара планина, докато се включат войските от Одеския военен окръг..." е измислено в София дори изглежда смешно.


А ddantgwyn като не може да измисли свястни доводи започва персонални нападки.
В нормалните форуми постове не по темата се местят, а нарушенията се обясняват на нарушителя в поста му.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

ddantgwyn

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1262
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #93 -: May 04, 2019, 23:31 »
И твърдението че "...Основната идея е била удържане на турската армия на рубежа на Стара планина, докато се включат войските от Одеския военен окръг..." е измислено в София дори изглежда смешно.

Смешно е за човек, който не е ходил в казармата.

Цитат
А ddantgwyn като не може да измисли свястни доводи започва персонални нападки.
В нормалните форуми постове не по темата се местят, а нарушенията се обясняват на нарушителя в поста му.

В нормален форум ти щеше да си с продължителен бан. За офтопик и персонални нападки. За спор с модератор няма да споменавам. Смятай се за предупреден.

И отиди провери кой започва първи с изместването на темата и персоналните нападки (hint: не съм аз).

Пак ти казвам -- щом си толкова загрижен за Русия, направи тема за нея и пиши в нея. Но не го прави повече тук.
Активен

the lamer's team honourable member

ddantgwyn

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1262
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #94 -: May 04, 2019, 23:32 »
Между другото сега разбрах , че не е правилно да се наричат ислямисти,а мюсюлмани - пише го и в дебелите книги
Ислямът не е мохамеданство
Както ясно е изтъкнато и в Книгата на Аллах, името на тази религия не е мухамеданство, а ислям. А привържениците, носителите и вярващите в тази религия се наричат мюсюлмани.

Хич не ме е еня, как е на арабски. Аз говоря български.

п.п. Мисля, че ислямисти казват на екстремистите сред мохамеданите, а не на всички мохамедани.

Да, на „ортодоксалните“ мюсюлмани, които не са като хората.
Активен

the lamer's team honourable member

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3473
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #95 -: May 05, 2019, 01:40 »
Аз на теб диагнози и квалификации мога да ти дам много щото си ги търсиш със свещ.
В случая говоря за нападки по други членове на форума (ама гузен негонен бяга).

А ти като си ходил в казарма си последния дето си правел военни доктрини.
« Последна редакция: May 05, 2019, 01:44 от jet »
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6191
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #96 -: May 05, 2019, 06:13 »
След Втората световна сме били от победените държави  и англичанчето Чърчил е наговарял турците да дойдат и да си отцепят територии от нас. Никой е нямало да вика прекалено много. Точно присъствието на шестотин хилядна руска войска тук и разговорите по-късно с Русия са предотвратили това. Този нещастник винаги ни е мразел, защото шепа българи са му разгонили фамилията на него и още няколко съюзника през Първата световна надолу по южната ни граница. Направили сме ги за смях.

@jet, намесването на Путин и Русия ей така от никъде си е тенденциозно при теб. Нещо лично ли има, че го правиш?
« Последна редакция: May 05, 2019, 06:15 от 4096bits »
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3865
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #97 -: May 05, 2019, 07:53 »
След Втората световна сме били от победените държави  и англичанчето Чърчил е наговарял турците да дойдат и да си отцепят територии от нас. Никой е нямало да вика прекалено много. Точно присъствието на шестотин хилядна руска войска тук и разговорите по-късно с Русия са предотвратили това. Този нещастник винаги ни е мразел, защото шепа българи са му разгонили фамилията на него и още няколко съюзника през Първата световна надолу по южната ни граница. Направили сме ги за смях.

@jet, намесването на Путин и Русия ей така от никъде си е тенденциозно при теб. Нещо лично ли има, че го правиш?

+1

   П.С. Не съм психоаналитик, и не претендирам да съм такъв,но
най-вероятната причина за обсесията на реактивния е следната:
Харесал си е някоя рускиня за гадже,тя го е отрязала по всички
параграфи, и, ъъъ ... виждате какво става  ;D
   Между другото, рускините са много красиви жени,имало е от
тях мис Свят, и дори ... мис САЩистан !
Преди реактивния,дистанционното, ясен-4-цифри и подобните да
започнат да фучат,ще дам и името: Кира Казанцев.
   А сега де  ;D


« Последна редакция: May 05, 2019, 08:01 от spec1a »
Активен

ddantgwyn

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1262
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #98 -: May 05, 2019, 10:40 »
Аз на теб диагнози и квалификации мога да ти дам много, щото си ги търсиш със свещ.

Страхувам се, че и в това ще се провалиш, защото ако някой търси нещо в този форум, това не съм аз. А ти си помисли дали ти не търсиш нещо.

Цитат
В случая говоря за нападки по други членове на форума (ама гузен негонен бяга).

Поименно, колега, поименно.

Цитат
А ти като си ходил в казарма си последния дето си правел военни доктрини.

Новобранец, къде точно съм писал, че аз съм направил военната доктрина на Народна Република България? Можеш ли и това да цитираш или да те пращам да си охладиш обсесията малко?
Активен

the lamer's team honourable member

ddantgwyn

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 1262
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #99 -: May 05, 2019, 10:45 »

П.С. Не съм психоаналитик, и не претендирам да съм такъв, но най-вероятната причина за обсесията на реактивния е следната:

Харесал си е някоя рускиня за гадже, тя го е отрязала по всички параграфи, и, ъъъ ... виждате какво става  ;D

Не се занимавайте да обсъждате jet по този начин -- излиза извън рамките на добрия тон. И затова ти предлагам да редактираш сам мнението си, иначе ще се наложи аз да го направя.

Цитат
Между другото, рускините са много красиви жени,имало е от тях мис Свят, и дори ... мис САЩистан !

Може да са такива, но и между тях има откровени кучки, особено от по-старото поколение. За по-младите нямам преки впечатления.

Цитат
Преди реактивния,дистанционното, ясен-4-цифри и подобните да
започнат да фучат,ще дам и името: Кира Казанцев.
   А сега де  ;D

Верно а сега де? Защо Казанцев, а на Казанцева?
Активен

the lamer's team honourable member

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3865
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #100 -: May 05, 2019, 11:49 »
   Добре де,какво толкова,че съм изказал предположение.
Мен например са ме напускали гаджета няколко пъти,но това определено
не са някакви тежки екзистенциални драми,пък и на мен не ми пука ...
   Пък и това е само предположение,може причината да е друга.
Не знам по какви критерии класифицира това като директна обида ?
А неговите нападки срещу мен ?

« Последна редакция: May 05, 2019, 11:52 от spec1a »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #101 -: May 05, 2019, 12:10 »
T'ва да те режат рускини, нищо не значи. Не бях ходил от прага на хилядолетието на море. Миналата година мой приятел живеещ във Варна, ме покани на гости. Ходих, седях четири вечери. Нагледах се на рускини. Ами няма да ви кажа, какви дебели свине са. Може би трябва да прочета, какво е казал Терзийски, ама вчера ми беше маратон на д-р Миро. Имах нужда да разпусна.

И да кажа и друго. Мен толкова са ме рязали от другия пол, че логично би било и аз да мина към ню-манафите. Ма не. Имам 16-годишен извънредно щастлив брак. А майтапите за тъщите направо не разбирам, защо са измислени. Аз от моята не мога да се оплача никак. Посреща ме като цар.

И за пореден път да кажа, това да не харесваш управлението на един народ, не означава, че не харесваш самия народ.
« Последна редакция: May 05, 2019, 12:50 от go_fire »
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

spec1a

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3865
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #102 -: May 05, 2019, 13:02 »
   Трябва да призная,че go_fire понякога успява да разведри обстановката  ;D
Между другото,веднъж една дума може да е обидна,друг път - не !
Например,"пич" навремето е била обидна,обидна е и сега в турския език.
Означава приблизително "копелдак" или нещо подобно.
Обаче сега в българския си е направо комплимент.
   Друг много показателен пример:"манаф" на турски е "продавач на плодове" ...
Интересно.защо в българския е със съвсем друго значение  ;D
« Последна редакция: May 05, 2019, 13:03 от spec1a »
Активен

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8792
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #103 -: May 05, 2019, 13:18 »
Пич е ненужен израстък върху стъбло на някакво растение. Част от земеделската работа е да се късат. Ние имаме градина и на мен ми се е случвало. Така, че да. Означава копиле. Ненужна издънка. В днешно време обаче е гордост да си различен. Макар оригинално това значи и неплодотворен.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

4096bits

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6191
    • Профил
Re: Фереджета в ... Конгреса !
« Отговор #104 -: May 05, 2019, 13:54 »
Да се възприема несъгласие или направо критика към мнението на някой като критика към самият него е нещо обикновено. Хората приемат нещата лично - ако не харесвам мнението ти, не харесвам теб. Не зная защо. Намирам го глупаво. Моето виждане за всичко сигурно се различава от това на повечето от вас. Но ще си призная, че от тук @jet и @Yasen6275 съм готов да нападна словесно директно, а понякога ми се е искало да са ми пред очите, за да им фрасна един, без колебание и гък. Причината за тези ми желания е точно плевръщането от тях на дискусията в нещо лично, посредством откровени обиди и разни епитети. Не зная, защо го правят. Честно, не ме и интересува. Личностното израстване си е лично. Но когато започне да пречи в отношенията в една група, вече не е такова. Обикновено правя няколко опита да изгладя и оправя нещата, но не ми трябва много, да разбера, кога няма смисъл да си пилея усилията напразно. Тогава направо хващам ножа и започвам да режа, без да гледам какво, колко и обикновено без мисолст. Тук в случая съм безсилен.
Активен

As they say in Mexico, "Dasvidaniya!" Down there, that's two vidaniyas.
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16   Нагоре
« назад напред »