Автор Тема: Бай Добри реши P vs NP проблема!!!!!  (Прочетена 14665 пъти)

stealth01

  • Гост
Re: Бай Добри реши P vs NP проблема!!!!!
« Отговор #1 -: Jan 08, 2016, 20:02 »
Цитат
„... Това е, което ме гложди - аз виждам, че нещо не ми харесва в решението, но не мога да видя къде бъркам“, казва самият Божилов.

Защо изобщо... ???
Активен

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Бай Добри реши P vs NP проблема!!!!!
« Отговор #2 -: Jan 08, 2016, 22:22 »
Таман бях забравил за този герой, реших че покрай политическите си занимания с РЗС се е отказал да се занимава с научната си дейност, а то какво било....
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

jet

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 3472
  • Distribution: debian
  • Window Manager: kde
    • Профил
Re: Бай Добри реши P vs NP проблема!!!!!
« Отговор #3 -: Jan 08, 2016, 23:12 »
Сигурно няма пари да си купи хапчетата.
Активен

..⢀⣴⠾⠻⢶⣦⠀
  ⣾⠁⢠⠒⠀⣿⡁
  ⢿⡄⠘⠷⠚⠋
  ⠈⠳⣄⠀⠀⠀⠀  Debian, the universal operating system.

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Бай Добри реши P vs NP проблема!!!!!
« Отговор #4 -: Jan 09, 2016, 03:15 »
АААААААААААААА НЕНЕНЕНЕНЕНЕНЕННЕНЕНЕ

Добри утрепа пишман математика у мен, превъртя математиката така да се каже, сгази всичко детско в мен :(

Цитат
For instance, if 2 subsets are equal, then we will have complexity lowered from O(2n) to (2*2n/2). If they are not equal we will have different reductions in each of 2 subsets.

Останах безмълвен, заклевам се всичко било толкова очевидно и просто, човек просто трябва да вижда със сърцето си тия неща.

P.S На второ четене, пичът е икономист, ето това обяснява нещата, само ментите вие икономистите бе мама ви стара, бива ли такива глупости, лъжете и мамите само, вашта мама, това икономиката верно ще излезе псевдонаука :)
« Последна редакция: Jan 09, 2016, 03:29 от gat3way »
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon

go_fire

  • Global Moderator
  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 8780
  • Distribution: Дебиан Сид
  • Window Manager: ROX-Desktop / е17
  • кашик с гранатомет в танково поделение
    • Профил
    • WWW
Re: Бай Добри реши P vs NP проблема!!!!!
« Отговор #5 -: Jan 09, 2016, 11:38 »

На второ четене, пичът е икономист, ето това обяснява нещата, само ментите вие икономистите бе мама ви стара, бива ли такива глупости, лъжете и мамите само, вашта мама, това икономиката верно ще излезе псевдонаука :)

Ами не мога да кажа друго, освен, едно огромно и чистосърдечно благодаря, че туко що зачеркна една огромна част от живота ми. Всъщност целият от четиринадесета ми година натам, която съвпадна и с американското лято.
Активен

В $por4e2 e истината  ;)

***

Aко даваха стипендия за най-глупави, щях да съм човека с най-много Mини Kупъри

***

Reborn since 1998 || 15.09.2007 totally М$ free && conscience clear

michael1960

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 70
  • Distribution: Slackware 14.1
  • Window Manager: MATE Desktop Environment
    • Профил
    • WWW
Re: Бай Добри реши P vs NP проблема!!!!!
« Отговор #6 -: Jan 09, 2016, 13:27 »
Преди известно време имаше една такава приказка:
Кои са трите най - лоши неща, дето могат да се случат на хората от нашия бранш ?

1.Инженер с патч - като ти святне един патч и се чудиш какво да го правиш.
2.Програмист с поялник и отвертка - тук мисля е излишно да давам пояснения  :)
3.Потребител с идея - като ти даде някоя идея и ти се ще да се катериш по стените.

Та си мисля че този "Бай Добри" отговаря на последното
Активен

Михаил Петров - град Смолян, България

gat3way

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 6050
  • Relentless troll
    • Профил
    • WWW
Re: Бай Добри реши P vs NP проблема!!!!!
« Отговор #7 -: Jan 09, 2016, 15:23 »

На второ четене, пичът е икономист, ето това обяснява нещата, само ментите вие икономистите бе мама ви стара, бива ли такива глупости, лъжете и мамите само, вашта мама, това икономиката верно ще излезе псевдонаука :)

Ами не мога да кажа друго, освен, едно огромно и чистосърдечно благодаря, че туко що зачеркна една огромна част от живота ми. Всъщност целият от четиринадесета ми година натам, която съвпадна и с американското лято.


Ми то така излиза, Добри Божилов като изтъкнат икономист :) отива при математиците в Корнел и се опитва да им измъкне 1 милион долара с твърдения от сорта на "сега ще ви сваля изчислителната комплексност от O(2*n) до O(2*2*n/2). Сега те не са толкова глупави очевидно (както се очаква и от всеки завършил трети клас в случая)

Обаче представи си че Добри отиде при някой и каже "плати ми 1000 лева и ще ти сваля данъците от 2*x процента до 2*2*x/2 процента. Зъл, лош манипулатор е това :)
Активен

"Knowledge is power" - France is Bacon