Автор Тема: Microsoft пак се "бъзика" с нашата образователна система  (Прочетена 3403 пъти)

tyuio

  • Гост
Тоя конкурс се мота няколко месеца и доста апетитни наградки за глупави даскаля дето и да преинсталират уиндоус не могат. Най голямата тъпотия че онова "нещо" което трябва да ползват е толкова дървено че не знам каква креативност очакват. Аз се борих няколко седмици с него и да ви кажа по добре един уърдпрес да се ползва ама като не е на уин :)
Активен

b2l

  • Напреднали
  • *****
  • Публикации: 4786
  • Distribution: MCC Interim
  • Window Manager: - // - // -
  • ...sometimes I feel like screaming... || RTFM!
    • Профил
    • WWW
Не-е-е карат ме от университета да го ползвам, ама аз вече си предадох курсовата и тя е на php и mysql. Знам със сигурност, че може да си пишеш CSS-a, за други неща не мога да гарантирам.
Активен

"Човекът е въже, опънато между звяра и свръхчовека, въже над пропаст. Човекът е нещо, което трябва да бъде превъзмогнато." - Фр. Ницше

tyuio

  • Гост
Знам че може да се слага цсс и още доста неща обаче виж колко са еднотипни всички. Просто то е направено да си цъкаш с мишката и да си направиш някакъв сайт? Просто не ми харесва идеята както е представена щото за едни деца изобщо няма креативно нищо за правене в тази система обаче наградите наистина са апетитни, знам щото помагах за тая дивотия на местната матем. гимназия.
Активен

Подобни теми
Заглавие Започната от Отговора Прегледи Последна публикация
HDD ext3 recover, "Stellar Phoenix Linux" ??
Настройка на хардуер
help40 3 6901 Последна публикация Sep 20, 2012, 21:51
от Acho
"paskal case" / "camel case"
Общ форум
Apache 3 8479 Последна публикация Aug 11, 2006, 10:01
от ivak
Проблем с "struct cdev" и "struct semaphore"
Общ форум
halturata 22 14058 Последна публикация Aug 14, 2007, 17:31
от tarator
Проблем с "reboot", "halt" и т.н.
Настройка на програми
turboshark 5 8448 Последна публикация Sep 22, 2007, 00:13
от turboshark
Инсталиране на Дебиан с Good Bye Microsoft" - Debian Installer
Настройка на програми
red_shark 17 4659 Последна публикация Jun 22, 2009, 14:59
от red_shark